Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Vectrze

Nowe taryfy w Vectrze

WitekT 3 Sierpnia 2006 13:11

0 0

Vectra, operator kablowy świadczący usługi triple play, wprowadziła do swojej oferty nowe pakiety telefoniczne.

Vectra przygotowała dla swoich klientów trzy nowe pakiety:
Tani Abonament – przeznaczony dla osób, którym zależy na niskiej cenie abonamentu, a telefon stacjonarny wykorzystują głównie do odbierania połączeń przychodzących,
Rozmowy w dobrej cenie – w ramach abonamentu klienci otrzymują pakiet od 35 do 180 darmowych minut, które mogą wykorzystać codziennie, przez całą dobę na wszystkie rozmowy lokalne i strefowe. Większość usług dodatkowych w ramach pakietu jest bezpłatna,
Rozmowy za darmo – to oferta dla tych, którzy lubią dużo rozmawiać. Obejmuje bezpłatne połączenia wieczorami i w weekendy, nie tylko w przypadku rozmów lokalnych, ale także strefowych i międzystrefowych. Pakiet zawiera również większość dodatkowych usług w cenie.

Usługa VectraTel jest już dostępna w 29 miastach Polski. Wprowadzenie do naszej oferty trzech planów taryfowych było reakcją na zróżnicowane oczekiwania i preferencje naszych klientów. Nowe plany VectraTel różnią się zarówno poziomem opłat, jak i liczbą darmowych minut w ramach abonamentu - mówi Urszula Chincz, Dyrektor Departamentu Marketingu Vectry.
Cena abonamentów w ramach poszczególnych pakietów:

Pakiet

1 usługa

2 usługi

3 usługi

Tani Abonament

21 zł

21 zł

21 zł

Rozmowy w dobrej cenie

42,99 zł

39 zł

35 zł

Rozmowy za darmo

74,99 zł

70 zł

65 zł


Ceny brutto (z VAT) zróżnicowane w zależności od tego, z ilu usług z pakietu triple play (telefon, telewizja, Internet) korzysta abonent.

Abonenci korzystający z każdego z planów mają do dyspozycji szereg usług dodatkowych, m.in. możliwość bezpłatnych rozmów w ramach sieci Vectra, bezpłatną funkcję identyfikacji numeru, przekierowywania połączeń, opcję połączenia oczekującego, możliwość wyboru, zmiany oraz przeniesienia numeru. Większość usług dodatkowych jest bezpłatna. W ramach promocji każdy abonent otrzymuje atrakcyjny model aparatu telefonicznego w cenie 1 zł brutto oraz możliwość przetestowania usługi w czasie 2 próbnych miesięcy.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Ravel  2006-08-03 21:49:59  host: dwk142.internetdsl.tpnet.pl

  nie powiem ze drogo ale sa tansi :P np w Tarnowie podobna oferte maja trzej ISP. np oferta IS: http://www.is.net.pl/index.php?id=fonia za 12zl mamy 30min i darmowe rozmowy w ramach sieci IS. widac ze sie da ;)

 • 0

  2. ~  2006-08-03 23:45:43  host: duk65.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czy w Vectrze można korzystać tylko z jednej usługi, np. interneta, ale bez telefona?

 • 0

  3. ~  2006-08-04 10:22:13  host: p10-04.opera-mini.net

  zeby korzystac z netu trzeba oplacac kablowke

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet