Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Sferii na stałę

Nowe taryfy w Sferii na stałę

WitekT 17 Października 2005 16:57

0 0

Udostępnione od maja w ramach promocji trzy nowoczesne taryfy: Ciepła, Przyjazna i Aktywna cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów, co pozwoliło na wprowadzenie taryf do oferty cennikowej Sferii.

Od 15. października wszyscy, zarówno nowi Klienci, jak i Abonenci dotychczasowi mogą skorzystać z przejrzystej oferty prostych taryf.

W każdej z taryf: Ciepłej, Przyjaznej i Aktywnej są tylko dwie stawki za połączenia: jedna na połączenia stacjonarne, druga - na komórki. Jednakowa cena obowiązuje na wszystkie połączenia stacjonarne w Polsce (lokalne, wewnątrzsieciowe, międzystrefowe), jak i do USA oraz wybranych państw UE. Podobnie jest przy połączeniach do sieci komórkowych w Polsce, USA i w określonych krajach Unii – stawka za 1 minutę rozmowy jest taka sama. Cena jest stała przez całą dobę dla danego rodzaju połączeń.

Zaletą nowych taryf jest również sekundowe naliczanie, brak opłaty inicjacyjnej za połączenia, najniższy na rynku abonament od 19 zł netto, 30 minut połączeń stacjonarnych wliczonych w abonament taryfy Przyjaznej oraz niska stawka za połączenia komórkowe od 0,84 zł netto.
Dodatkowo, Klient, który w okresie od 15. października do 15. stycznia podpisując umowę abonencką zdecyduje się na Taryfę Ciepłą lub Przyjazną, otrzyma przez pierwsze trzy miesiące 30 minut połączeń stacjonarnych w cenie abonamentu, a wybierając Taryfę Aktywną – aż 90 minut miesięcznie na rozmowy stacjonarne w Polsce.

Taryfa

Ciepła

Przyjazna

Aktywna

Abonament

19 zł

30 zł

50 zł

Naliczanie sekundowe

Po pierwszej minucie

Po pierwszej minucie

Od pierwszej sekundy

Połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce, UE i USA

0,19 zł

0,18 zł

0,17 zł

Połączenia do sieci komórkowych w Polsce, UE i USA

1,19 zł

0,99 zł

0,84 zł

Korzyść

najniższa opłata abonamentowa na rynku

30 min rozmów stacjonarnych w abonamencie

tanie połączenia na komórki


W ofercie Sferii pozostają także dwie z dotychczasowych taryf: Rodzinna i Firmowa. Dodatkowo, od października Sferia wzbogaciła ofertę usługową o Pocztę głosową.

Szczegółowe informacje na temat nowej oferty wraz z cenami oraz wszystkich usług znajdują się na stronie www.sferia.pl.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~_pioter_  2005-10-17 21:15:18  host: bhi103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam jedną uwagę: na stałe, nie na stałę. Dzięki za uwagę:D

  • 0

    2.  2005-10-17 22:42:27

    Sferia = jedyny polski operator CDMA (Code Division Multiplexing Access ...chyba:D ;) ) Pozdrawiam :) ...szkoda ze dziala tylko w W - wie bo chetnie bym skorzystal i potestowal :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet