Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Plusie za 2 dni, potem nowy program lojalnościowy

Nowe taryfy w Plusie za 2 dni, potem nowy program lojalnościowy

WitekT 11 Maja 2011 12:33

0 0
Po uproszczeniu nazewnictwa marek, Plus szykuje się do wprowadzenia nowych taryf. Te mają pojawić się już 13. maja.

Szerzej o nowościach w Plusie pisaliśmy w tej wiadomości. Dodatkowo, w nadchodzących miesiącach ma pojawić się nowy program lojalnościowy. Walka o klienta ma odbywać się nie za pomocą cen (choć tu obiecywana jest poprawa atrakcyjności), ale jakością usług, satysfakcją i dobrymi relacjami.


Źródło tekstu: sfidelek@twitter, wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    44. ~  2011-05-11 16:08:53  host: public3666.cdma.centertel.pl

    42@ wcale to nie mit, ja mam play na kartę już prawie 3,5 roku więc nie powiesz chyba że to krótko, wcześniej tt miałem 5 lat.

  • 0

    45. ~  2011-05-11 16:13:58  host: public3666.cdma.centertel.pl

    41@ nie wiem czy śmiać się czy płakać, cennik podstawowy to 59gr, widać że nie chcą walczyć ceną, tylko ciekawe czy nie zrobią tak jak w orange że po miesiącu czy dwóch obniżą ceny. Zal

  • 0

    46. ~plusowiec  2011-05-11 16:16:28  host: aepb218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taryfa simplus: min standardowo 59 gr, (play 73 gr), sms 19 gr, mms 40gr, usługa wybrane numery z innej sieci - 5 zł miesięcznie, koszt minuty 19 gr, usługa Tanio do wszystkich dużych sieci, 2 zł miesięcznie, koszt minuty 29 gr. Bardzo słabo moim zdaniem. Nie wydłużyli ważności kont, Wciąż uważają Play za małego operatora a ja mam już wiele osób w kontaktach z play. Nie podoba mi się to że każą mi więcej do nich płacić. Trzeba się przenosić do Fresha.

  • 0

    47.  2011-05-11 16:17:13

    można wybrać 36i6 - od razu 29 gr

  • 0

    48. ~  2011-05-11 16:19:06  host: public3666.cdma.centertel.pl

    wg mnie pogorszenie oferty

  • 0

    49. ~Matys  2011-05-11 17:14:21  host: vy94.internetdsl.tpnet.pl

    Play może się teraz chować. Tak działa na nadajnikach zielonego, ale tych najstarszych. Jakość rozmów etc. jest do bani. Wiecie co to jakość? Kiedy obsługa oraz system rozwiązań działa. Za jakość należy płacić, lecz +) nie proponuje wygórowanej ceny. Czy oferta jest gorsza? nie. Powrót do telefonów stacjonarnych w pakiecie bezliku - genialne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile osób na to czekało. Cena 0,04zł za sms to dużo? Też nie. Stawka 0,29 jest najniższa na rynku i nikt z tego nie zejdzie. Darmo po sieci dla Klienta Lojalnego? Brzmi lepiej w PLUSie, niż w PLAY. Baza abonentów jest w tym przypadku dużo większa. Z operatorami jest jak z samochodem. Mercedes i Fiat jeżdżą, ale za lepsze się płaci.

  • 0

    50.  2011-05-11 20:08:27

    Wielkiej filozofii Polkomtel nie ma. Barany się strzyże i tyle. Klientów drastycznie nie ubywa więc stawka podstawowa jest wysoka bo z niej korzysta najwięcej klientów. Nieliczni obniżą sobie cenę. Plus musi wyjść na swoje i istnieć bo klienci Playa czasami potrzebują jego zasięgu ;) Mnie tyle Plus interesuje.

  • -1

    51. ~xy  2011-05-11 22:06:04  host: public-gprs215812.centertel.pl

    Można oczywiście jeździć maluchem zamiast jakimś solidnym samochodem - przecież tanio będzie. A cena jest najważniejsza jak widać dla niektórych.

  • 0

    52. ~  2011-05-11 22:06:41  host: 31.41.144.41

    @50. Klientów nie ubywa bo ciągle stosują przeliczenia :). Jakieś zagubione duszyczki zawsze się w Plusie odnajdą ;).

  • 0

    53. ~xy  2011-05-11 22:08:05  host: public-gprs215812.centertel.pl

    @49: No akurat dzisiejszy mercedes nie jest już wzorcem jakości mówiąc delikatnie, z kolei fiat wiele poprawił w kwestii jakości. Ale wiem do czego zmierzasz i zgadzam się z Tobą.

  • 0

    54. ~  2011-05-11 23:44:21  host: v09-15.opera-mini.net

    51. Chyba śnisz. No ale w twoim mnioemaniu "jeździsz mercedesem". Skoro ciebie stać na przepłacanie nic nam do tego.

  • -1

    55. ~MatyS  2011-05-11 23:44:52  host: host-62-141-250-195.tomaszow.mm.pl

    @53. Ta sieć robi dużo dla klienta. Polacy jako kraj "na dorobku" czyli podczas efektu post-komunalnego nie potrafi docenić pewnych kwestii. Z tym mercem chciałem uświadomić jakość/cena, bo to jest dla wielu obrazowe. Świadomość polskiego konsumenta zmienia się z roku na rok, ale jednak to nie to co w krajach europy zachodniej. Najlepszym przykładem jest zwrot: bo mi się należy. Przypadłośc PRLu: "Czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy!" pozdrawiam wszystkich którzy mają play'a, orange etc. Lepsza oferta, kosztem jakości lub Waszych danych osobowych.

  • 1

    56. ~  2011-05-11 23:47:54  host: v09-15.opera-mini.net

    Wszyscy tu zapomnieli już dzięki komu mają stawkę 29 groszy. TYo ja przypomnę. Dzięki fioletowym wg waszych określeń" fiatowiczom. Dla wielu to błogosławieństwo po drożyźnie w W3.

  • 1

    57. ~  2011-05-11 23:52:57  host: v09-15.opera-mini.net

    Za jakość się płaci. Dobre. Tak naciągacie naganiacze z Plusa naiwnych i niezorientowanych klientów?

  • 0

    58. ~express100  2011-05-12 02:16:53  host: 89-74-9-84.dynamic.chello.pl

    Ciekawe co zrobią z Sami Swoi, bo powinni zlikwidować... A pamiętacie jak 6-06-2008, tylko trzy lata temu byli na plaży dawali darmowe bilety Gdynia-Zakopane (pokazać starter), kino w Intercity fundowali, LUZbusy w trójmieście i wszędzie, w darłowie, na Helu była strefa chillaoutu, masaże- full kasy poszło, a marka znika.

  • -1

    59. ~  2011-05-12 02:35:45  host: t13-14.opera-mini.net

    też mam simplusa, ceny niezłe, dobry zasięg, więc dla paru groszy nie będę nigdzie się przenosił

  • 0

    60. ~umiem liczyć  2011-05-12 08:09:00  host: maumau.torservers.net

    ad 59 - z tych paru groszy dziennie robi się kilka złotych miesięcznie i kilkadziesiąt złotych rocznie. Za tę sumkę mogę sobie coś fajnego kupić, zamiast przepłacać za usługi w Plusie. Lepiej przenieść się do Play, GaduAir albo, Freem, mBank.

  • 1

    61. ~anty  2011-05-12 08:44:53  host: 84-10-10-8.dynamic.chello.pl

    @51- jeżeli jest różnica w jakości. Jeżeli za dokładnie ten sam serek w sklepie osiedlowym zapłacisz 2zł, a w Żabce 4,5zł, to znaczy, że ten z Żabki miał wyższą jakość?

  • 1

    62.  2011-05-12 12:39:58

    Śmieszą mnie naganiacze Plusa. Plusowym Mercedesem mogą jeździć klienci Playa bo widocznie Playa stać na roaming w Plusie dla swoich klientów. Klient Playa w abonamentowym pakiecie może mieć 5 gr. za minutę do wszystkich korzystając z nadajników Plusa a klient Plusa ile płaci korzystając z tych samych nadajników ?

  • -1

    63. ~  2011-05-12 16:19:32  host: ip95.elektrosat.pl

    Widzę ze Plus poszedł w ślady innych operatorów i ulepsza swoją politykę lojalnościową, teraz czekamy na szczegóły tej oferty, ciekawe czy wprowadzą tak jak Orange, zniżki przy kilku usługach w sieci.

Dodaj swoją opinię