Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Plusie - pierwsze szczegóły

Nowe taryfy w Plusie - pierwsze szczegóły

WitekT 12 Maja 2011 12:06

0 0

W piątek 13. maja Plus wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych pod nazwą Do Usług, wraz z towarzyszącą im promocją Satysfakcja Monitorowana - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W ramach promocji, każdy klient otrzyma darmową usługę Stała Opłata za Rozmowę (stała opłata bez względu na długość rozmowy na numer w Plusie) oraz możliwość wyboru jednego z pakietów - minut do wszystkich (od abonamentu za 39,90 zł) lub nielimitowanych połączeń na wybrane numery w Plusie i na stacjonarne. Dodatkowo, klienci otrzymują pamiet 300 MMS-ów do Plusa.

Abo- nament

29, 90 zł

39, 90 zł

59, 90 zł

79, 90 zł

99, 90 zł

199, 90 zł

Minuty

50

100

200

300

400

800

Minuta do "dużych"

0,49 zł

0,39 zł

0,29 zł

Stała Opłata za Rozmowę

0,49 zł

0,39 zł

0,29 zł

Promocja "Satysfakcja Monitorowana"

Minuty do wszystkich

-

20

50

75

100

250

Wybrane numery

1

2

5


Minuty wymienne na SMS-y w stosunku 1:1. SMS poza abonamentem - 0,19 zł. Umowa na 1 rok (bez telefonu), 2 lata (z telefonem) lub 3 lata (z tańszym telefonem). Wiodące telefony w promocji to Samsung S5830 Galaxy Ace i Nokia N8.

Oferta dla klientów przedłużających mają zawierać pakiety Stażowe, czyli dodatkowe minuty do wszystkich sieci.




Szerzej o nowej ofercie prepaid i mix pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: cennik taryf Do Usług (plik .pdf; 94 kB).

Jak oceniasz nową ofertę Plusa - abonament dla indywidualnych ?

Bardzo atrakcyjna
6.05%
Atrakcyjna
5.75%
Nie wyróżnia sie
13.90%
Mało atrakcyjna
19.88%
Bardzo mało atrakcyjna
49.70%
Nie mam zdania
4.71%

Wszystkich głosujących: 1338



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 296
  • 0

    363.  2011-05-15 11:33:08

    362: tak, przypadek.

  • 0

    364. ~  2011-05-15 11:38:53  host: v29-05.opera-mini.net

    Witek, to wynika z moich obserwacj. Siec zajęta slysze komunikaty zdecydowanie czesciej w play na plusie niz w mbank i gadu. Zaznacze ze czesciej zdecydowanie korzystam z gadu niz play. Podobnie dzieje sie z rozlaczaniem polaczenia podczas rozmowy. Moze to są slabe dowody ale przerabialem to wielokrotnie. Chyba ze te problemy wynikają z innych powodow ale jakch? Ostatnio play na roamingu mocno sie popsul jakosciowo, przynajmniej w mojej lokalizacji. Doszlo do tego ze czesciej korzystam z macierzystego zasiegu, ktory jakosciowo sie poprawil

  • 0

    365.  2011-05-15 11:41:22

    @360 próbowałem kilka razy na zasięgu Plusa bez efektu więc przełączyłem się na Playa i działa. Plusa miałem ustawionego ręcznie od bodaj tygodnia i wszystko działało. Korzystam z mobilnego internetu z 8h dziennie. Dla mnie wynika z tego tyle że Plus pada czasami jak każda inna sieć i nie ma sensu mówić że płacimy extra za super jakość.

  • 1

    366.  2011-05-15 11:45:09

    364: tego typu wnioski możnaby wyciągać na podstawie próby większej niż jedna osoba. Ja swoje twierdzenia opieram na podstawie rozmów z osobami z obu telekomów. Tu nie ma priorytetów, co najwyżej gwarantowana pojemność...

  • 0

    367. ~  2011-05-15 12:04:25  host: v29-05.opera-mini.net

    ja od przedstawiciela jednego z telekomow (obecnego na forum) rzadko slyszę, ze cos jest nie tak, ze faktycznie jest jakis problem podczas gdy kilkanascie osob potwierdza jego istnienie. Dlatego bezkrytycznie do takich zapewnien takze nie podchodze. Moze i nie mam racji ale jesli w danym miescie kilkana osob potwierdza moje uwagi to cos jest na rzeczy. Podobnie bylo z logowaniem sie do plusa. Przedstawiciele zaprzeczali a na forum huczalo o problemach. Rzecznik obiecywal film pokazujacy bezpezproblemowe przelaczanie i jakos nie pokazal go wowczas. Teraz problem nie wystepuje.

  • 0

    368. ~  2011-05-15 12:44:37  host: afax112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    367 handover ti nie jest jakiś istotny problem , znacznie większe problemy sa w w3

  • 0

    369. ~Realista  2011-05-15 16:03:34  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    Przeszedłem z plusa do playa i siedzę zawsze w zasięgu Polkomtela,nie mam żadnych problemów z zajętością sieci.To jakieś bajki. Nie odczuwam żadnej różnicy jakościowej, płacę połowę tego co w plusie. Zasięg własny 2G play to ciągle jakościowy dramat.Widzą o tym nawet ludzie w punktach sprzedaży Play. Szukałem starszego już modelu N6303 i obdzwoniłem około 15 salonów operatora. 13 z nich korzystało z zasięgu Plusa(słychać różnicę w sygnale oczekiwania,play bardziej piskliwy). Był u mnie przedstawiciel biznesowy i na jego telefonie ujrzałem :iPlus 3G. To o czymś świadczy. Wstyd, gdy dzwoni klient i słyszy trzaski,buczenia i przerywanie.

  • 0

    370. ~Realista  2011-05-15 16:05:26  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    sorry, szukałem 6300 :-) i znalazłem.

  • 0

    371.  2011-05-15 17:13:15

    Wreszcie Witek autorytatywnie uciął spekulacje na temat obniżonej jakości roamingu w Plusie dla Playa. Niech no ktoś się teraz odważy temu zaprzeczyć, to zaraz ma wklejonego linka.

  • 0

    372. ~  2011-05-16 02:52:18  host: dcg164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #371. Gwarantowana pojemność. Nieźle brzmi. Dla kogo gwarantowana?

  • 1

    373. ~  2011-05-16 04:55:53  host: V36-13.opera-mini.net

    371, wklejony link sytuacji nie poprawi. Tutaj mamy slowo redaktora przeciwko slowom uzytkownikow. Sytuacja z logowaniem do plusa byla podobna. Czy ktos wowczas stwierdzil, ze mogą byc problemy? Otoz nie- wszyscy z p4 zaprzeczali. Malo tego w reklamacjach dotyczacych fatalnej jakosci 2g playa otrzymuje sie info, ze z ich strony jest wszystko ok, co jest smieszne. Akurat od ciebie to innej wypowiedzi spodziewac sie nie mozna ;) dlaczego telefon majac pelny zasieg nie odbiera polaczen tylko slychac komunikat, ze jest poza zasiegiem?

  • 0

    374. ~  2011-05-16 05:04:34  host: V36-13.opera-mini.net

    Dla jasnosci-mnie takze nie zalezy zeby pisac glupoty ale pewne sytuacje warto byloby wyjasnic. W to, ze uda sie je wyjasnic oficjalna droga w p4 zwyczajnie nie wierze. Wg nich wszystko dziala niemal perfekcyjnie. Nie twierdze ze redaktor klamie ale tutaj mamy doczynienia z sytuacją, kiedy teoria mija sie z praktyką. Byc moze po uruchomieniu handoveru to zniknie?-nie wiem, bo sam korzystam czwsciej z zasięgu p4, ktory jakosciowo bardzo sie poprawil. Takie przynajmniej dostrzegam zmiany pozytywne.

  • 0

    375.  2011-05-16 07:51:23

    372: a jak myślisz?

  • 0

    376. ~  2011-05-16 14:37:28  host: dpr81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Analizując koszt połączeń, to chyba jest drożej niż w pozostałych sieciach tak o ok. 10 gr. Niby to niewiele, ale przy dużej ilości połączeń może się uzbierać niezła suma. Swoją drogą mogliby wprowadzić jakieś promocje bądź nowe oferty na internet mobilny. Przecież konkurencyjne sieci od dłuższego czasu działają w tych segmentach- a przynajmniej tak mi się wydaję. W orange poza wprowadzeniem jakiś nowych planów taryfowych(z tabletem), jest też dostępny nowy netbook (Hp mini 210 3g) i to zarówno w taryfach indywidualnych jak i biznesowych. Miejmy nadzieję, że tutaj też pojawi się coś nowego

  • -1

    377. ~Q  2011-05-18 10:17:37  host: static-201-10.is.net.pl

    Witek: P4 jest zdecydowanie ostatnie do obsluzenia w roamingu Plusa :) to widac, slychac i czuc. Wyslij SMS z zyczeniami w sylwestra a dojdzie dzien pozniej, itd itp. To jest normalne, ze Plus najpierw obsluzy wszystko co Plusa a dopiero pozniej Play? Nawet jesli jacys wirtualni sa obslugiwani PO play to i tak potencjal samego Plusa niezle blokuje Play. Play to takie tanie cos dla tanich uzytkownikow. Czasem dziala czasem nie ale jest tani i zawsze na imprezie mozna sie pochwalic super taryfa.

  • 1

    378.  2011-05-18 10:28:12

    Q: jakieś konkretne dowody? Bo ja twierdzę, że mogą mieć co najwyżej zakontraktowaną, gwarantowaną pojemność - widocznie na Twoim terenie zakontraktowali za mało, ale na pewno nie ma priorytetów...

  • 0

    379. ~Kkkk  2011-05-18 23:46:05  host: 84-10-73-15.dynamic.chello.pl

    PLUS kolejny raz odnowił stare taryfy-brawo;p w Play minuty w najniższym abonamencie 0,39, w wyższych po 0,29 a w najwyższych stawki obniżone do 19 groszy! A minut za 59zł mamy 350 do wszystkich, i nie trzeba płacić za jeden wybrany numer bo w Play wszyscy rozmawiają za darmo;]

  • 0

    380. ~daniel  2011-05-19 12:16:34  host: dpz3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiadomo, każde odświeżenie oferty danego operaotra, czy też wprowadzenie całkowicie nowych usług (jak przykładowo zrobiła to niedawno Orange z Combo: w pakiecie usługi są tańsze), jest mile widziane przez każdego użytkownika. I nie ma co narzekać.

  • 0

    381. ~TheHX  2011-05-20 13:54:31  host: ip-95-192.mofnet.gov.pl

    po lekturze forów unikam Playa. A chciałem w abonament bez telefonu wejść...Skąd jakieś 90 proc. komentarzy przestrzega przed P4 ? Nawet z moik kumplem we Wrocławiu nie mogę normalnie gadać. Bardzo często poza zasięgiem,..charczenie...urywanie rozmowy...

  • 0

    383.  2011-06-01 20:28:43

    Wszystko fajnie tylko dlaczego przy okazji porządkowania taryf Plus odebrał możliwość przedłużania umów z 50% rabatem w taryfach Godziny. Zapewne dla większości nie ma to znaczenia, ale 12,5PLN za 30min co miesiąc dla osób dzwoniących mało było bardzo fajną ofertą. Telefon na kartę odrzucam bo wolę płacić abonament bliskiej osobie niż bawić się w pilnowanie kiedy trzeba uzupełnić konto. Jeśli ktoś potrafi to niech mi wytłumaczy dlaczego taki ruch zrobił Plus. Do tej pory wydawało mi się, że klient płacący abonament jest co najmniej 2 razy lepszy dla operatora niż taki, który ma telefon na kartę, a ten ruch przeczy tej teorii.

Dodaj swoją opinię