Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Orange dla biznesu

Nowe taryfy w Orange dla biznesu

WitekT 26 Stycznia 2007 12:53

0 0
31. stycznia Orange przedstawi nowe taryfy dla firm - będą one bardziej podobne do taryf starej Idei niż do aktualnie obowiązujących.

Wracają prawdopodobnie pakiety kwotowe - poza sieć płaska stawka od 50 do 55 groszy brutto, wewnątrz sieci 20 groszy przy wykupieniu dodatkowego pakietu. Dostępny ma być także pakiet darmowych 5 numerów za 30 zł.

Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 159
  • 0

    140. ~olw  2007-01-29 09:49:04  host: emv29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus i era nawet razem nie maja takiego edge jak Orange , u mnie akurat pięknie śmiga średnio ok. 180kbps jeśli nie jestmem pod umts :)

  • 0

    141.  2007-01-29 14:01:47

    Jak czytam te wasze wpisy, to aż słabo mi się robi. Wszyscy teoretyzują, anik nie przechodzi do czynu - najlepiej gdyby znalazł sie chłop z jajami i napisał krótki programik w arkuszu, który obliczałby ile kosztuje miesięczne uzytkowanie fona dla danej dla każdej taryfy we wszystkich sieciach dla kilku wariantów ilości wydzwanianych minut i oczywiście z uzglednieniem kosztu aparatu. będzie to też z pożytkiem dla osób, które chcą przedłużyć umowę, jak i zastanawiających się nad wyborem nowej sieci.

  • 0

    142.  2007-01-29 17:36:47

    Rambaldi - nie da się tego tak prosto zrobić. Bo głównym problemem jest to co masz na billingu - to trzeba w jakiś sposób poddać analizie - a później to już nie trzeba żadnego arkusza - nawet kalkulatora - w pamięci da się szybko policzyć. Wszelkie szacunkowe obliczenia to połowiczne rozwiązanie. Podanie, że 50% w sieci nic nie znaczy - trzeba podać w jakiej sieci... Jesli faktycznie 50% w konkretnejsieci, to od razu Ci powiem, że tę sięc własnie należy wybrać bez dalszego liczenia ;-)

  • 0

    143. ~fruti  2007-01-29 19:08:37  host: cwc74.internetdsl.tpnet.pl

    na gsmonline sa juz podane nowe tarfy, jest ich 8: 40,80,160,320, 600 minut + trzy taryfy firma mix. Abonament jest wyrażnie droższy: obecnie 62 zł za 100 minut to - 0,62 gr za minute nowy abonament 53,68 zł za 80 minut to - 0,66 gr/min taryfy 40,80,160 - to miejsza elastyczności , bardzo żle dobrane, co najmniej dla moich potrzeb. Widze też korzysci, ale sam abonamet jest trochę DLA MNIE gorszy.

  • 0

    144. ~fruti  2007-01-29 19:09:43  host: cwc74.internetdsl.tpnet.pl

    http://www.gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=16329&t5 idForeign=16329&t5idComponent=1&mvcas=/components/commen t/insertCommentAction&mvcap=5

  • 0

    145. ~gucio  2007-01-29 19:22:07  host: gprs12.orange.pl

    czy dotychczasowe taryfy bedzie mozna zmienic bez opłat

  • 0

    146. ~bartoldoo  2007-01-30 13:29:17  host: aaoa50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od jutra wchodza nowe taryfy biznesowe i nowa oferta bez telefonu ( 30 % rabatu przez cały okres i powójny pakiet minut) w najwyższych taryfach po odjęciu rabatu w abonamencie minuta wychodzi 0,14 zł do orange i stacjonarnych i 0,35 do ery i plusa * ceny netto ( nie uwzględniając dodatkowego pakietu minut) - moim zdaniem oferta nie do przebicia

  • 0

    147. ~pomarańczowy  2007-01-31 11:34:25  host: 1.acn.airbites.pl

    bartoldo, jeśli dzisiaj wchodzą nowe tarfyfy w orange to gdzie najwcześniej będą one opublikowane?

  • 0

    148. ~matt  2007-01-31 16:34:25  host: squid.barglowka.net

    hmm ja sobie kupilem karte XU870 w erze-sciagnelem simlocka i dzialam w orange. 1,8megabita mam jak nic, wszedzie gdzie jest UMTS dostaje HSDPA...nie mam na co narzekac teraz, plik 100mega w 9 minut leci. A karte mam bez limitu-ta stara, licencja GPRS czy jakos tak. Wiec nie wiem czemu na Orange narzekaja

  • 0

    149. ~bartoldoo  2007-02-01 11:05:49  host: aaol125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **pomarańczowy - podaj maila na gg 1846607 to mogę Ci te oferty podać

  • 0

    150.  2007-02-01 11:38:58

    bartoldoo: coś źle przeczytałeś regulamin! Te 30% zniżki przyznawane jest na 3 m-ce jeśli aktywujesz 1-2 numery lub na 6 m-cy jeśli 3-9 oraz 9 m-cy jak aktywujesz min. 10!!! Czytaj pkt. 8 regulaminu promocji "Wybierz Orange dla firm"! Dla mnie to jest wielka kicha w porównaniu do poprzedniej promocji 1zł za abon. przez 4 miesiące lub 5. Teraz to sie zastanawiam czy wogóle warto dalej rozważać przejście do Orange.

  • 0

    151. ~?  2007-02-02 12:32:11  host: ath197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.orange.pl/portal/map/map/corpo_target?old=1459933& ;TARGET=CORPO_OFFER&id=1738798

  • 0

    152. ~kkb  2007-02-04 14:28:18  host: ip24-c26.gl.digi.pl

    dział handlowy orange jeszcze niz zna tajnikow funkcjonowanai tej oferty a wy ja znacie, fajne:D:D to jak dzialaja tanie polaczenia??

  • 0

    153.  2007-02-05 12:20:00

    Ano... dzwoniłem przed chwileczką do BOK Orange. Tanie połączenia działają tak, że aktywując je dopłacasz do abonamentu 5zł netto i masz po 20gr za minutę do Orange i stacjonarnych !!!ALE!!! te 20gr doliczane jest do abonamentu podstawowego, jako dodatkowy koszt. Z abonamentu podstawowego minuty wykorzystywane są wtedy TYLKO na połączenia do pozostałych sieci!!! Przecież to jest szczyt głupoty!!! Wymyślić taki plan taryfowy! Jestem strasznie zły! A do tego - nie ma żadnych promocji na zachęcenie klienta, który ma już jedną aktywację w Orange do zakupu kolejnej! No ja pier....e!!! Jaki ja wk....ny jestem!

  • 0

    154.  2007-02-05 12:21:13

    WuWojtas: oj, moim zdaniem to Cię źle powinformowali w BOKu...

  • 0

    155.  2007-02-05 12:32:27

    WitekT: Niby dlaczego? Wcześniej była fajna promocja z 1zł przez 4 m-ce przy aktywacji nowego numeru. Teraz jestem w trakcie przenoszenia numeru z Ery do Orange (ze względu tylko na zasięg w pobliżu firmy), a tu mi Orange wyjeżdża, że nic mi nie dadzą tylko jakieś marne 120zł netto na rozmowy (Promocja "MNP dla Firm"). W buty chyba se to wsadze... Dla mnie lepsza była oferta Top300 niż teraz OdF160. Pzodrawiam...

  • 0

    156.  2007-02-05 12:39:50

    WuWojtas: odnosiłem się do tego, że po zakupie tanich połączeń są one brane w odpowiednim stosunku z minut ogólnodostępnych, a dopiero po ich wykorzystaniu kosztują 20 groszy.

  • 0

    157.  2007-02-05 12:44:59

    A może WitekT masz racje, bo jak czytam, że jest "liczba minut abonamentowych do wykorzystania przy włączonej usłudze Tanie Połączenia" i przeliczam sobie abonament na 0,20 zł to mi tyle wychodzi! Czyli te babki pod *600 mało się znają! Cholery jedne

  • 0

    158.  2007-02-05 12:47:05

    WuWojtas: dokładnie o to mi chodzi. :)

  • 0

    159.  2007-02-05 14:36:47

    Coś za coś - tańsze połączenia, więcej minut, ale promocje gorsze. Niestety. Rok 2006 dostarczał klientów dla Orange głównie dzięki dobrym promocjom.

Dodaj swoją opinię