Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w ofercie UPC Biznes

Nowe taryfy w ofercie UPC Biznes

sirmark 14 Lipca 2015 23:44

1 0

UPC w ofercie biznesowej wprowadziło zmiany w pakietach usług - pojawiły się nowe, telefoniczne taryfy bez limitów.

Nowe pakiety UPC Biznes oferta złożona z dwóch lub trzech usług: Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu. Nowością jest wprowadzenie do pakietów z usługą internetową o prędkości przynajmniej 80 Mb/s taryfy telefonicznej "nolimit" z nieograniczoną liczbą połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz do 44 krajów (w tym m.in. USA, Tajlandii, Wielkiej Brytanii).

W skład każdego nowego pakietu usług wchodzi także m.in. WiFi UPC dla firm oczekujących kompleksowej usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. W skład najdroższych pakietów wchodzi także usługa Gwarancja SLA, dzięki której, klient biznesowy, w przypadku braku usług, ma pewność przywrócenia ich działania w czasie nie dłuższym niż 6 lub 12 godzin. Każdy z zestawów dwóch (Internet + Telefon/DTV) lub trzech usług klienci mogą wzbogacić indywidualnie o dodatkowe rozwiązania. Klienci mogą także zdecydować się na pojedynczą usługę z nową, nielimitowaną taryfą telefoniczną.
upc biznes pakiety upc biznes pakiety upc biznes pakiety

UPC Biznes proponuje także nowe rozwiązania w chmurze. Wśród nowości są m.in. pakiety Office 365 Business Essential i Office 365 Business Premium oferujące narzędzia do komunikacji i prowadzenia działalności biznesowej, One Drive dla firm, czyli przestrzeń dyskowa o pojemności 1TB oraz nowe biznesowe skrzynki pocztowe.

Zobacz: regulamin promocji Wyjątkowe pakiety biznesowe"

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet