Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w FM Group Mobile

Nowe taryfy w FM Group Mobile

orson_dzi 21 Października 2015 13:50

5 6

FM Group Mobile zaprezentowało nowe taryfy abonamentowe. Od 19 października użytkownicy mają do wyboru abonament z telefonem lub bez oraz ofertę Internetu mobilnego.

Oferta bez telefonu prezentuje się następująco:

Taryfa

Best MOVE free 19,90 Best MOVE free 29,90 Best MOVE free 49,90 Best MOVE free 89,90

Abonament z E-fakturą

19,90 zł 29,90 zł 49,90 zł 89,90 zł

Abonament z fakturą papierową

29,90 zł 39,90 zł 59,90 zł 99,90 zł

Aktywacja z rabatem

1 zł

Aktywacja bez rabatu

349 zł

Połączenia do sieci komórkowych

Nielimitowane

Połaczenia do sieci stacjonarnych

Nielimitowane

Wideorozmowy 

Nielimitowane

SMS/MMS

0,19 zł Nielimitowane

Internet

2 GB 5 GB 10 GB Bez limitu

Pakiet "W Unii Europejskiej jak w domu

10 zł Wliczony w abonament

Umowa

12 miesiecy 24 miesiące


Oferta z telefonem:




Taryfa

Best MOVE 49 Best MOVE 59 Best MOVE 79 Best MOVE 99 Best MOVE 139 Best MOVE 169

Abonament z E-fakturą

49 zł 59 zł 79 zł 99 zł 139 zł 169 zł

Abonament z fakturą papierową

59 zł 69 zł 89 zł 109 zł 149 zł 179 zł

Aktywacja z rabatem

1 zł

Aktywacja bez rabatu

349 zł

Połączenia do sieci komórkowych

Nielimitowane

Połaczenia do sieci stacjonarnych

Nielimitowane

Wideorozmowy 

Nielimitowane

SMS/MMS

Nielimitowane

Internet

2 GB 5 GB 10 GB

Pakiet "W Unii Europejskiej jak w domu

Wliczony w abonament

Umowa

24 lub 36 miesięcy


Oferta Internetu mobilnego:

Taryfa

netFM Free 5 netFM Free 10 netFM Free 20 netFM Free 30 netFM Free 60

Abonament z E-fakturą

19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł

Abonament z fakturą papierową

29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł

Aktywacja z rabatem

19 zł

Aktywacja bez rabatu

349 zł
Pakiet danych 5 GB 10 GB 20 GB 30 GB 60 GB


Zobacz: Cennik usługi w ofercie NetFM Free
Zobacz: Cennik usług w ofertach Best Move

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: fm group mobile

w sumie: 21
  • 0

    2. ~czy to ten  2015-10-21 13:58:33  host: user-94-254-145-52.play-internet.pl

    sam Orson co na FrazPC ;) ?

  • 1

    3.  2015-10-21 14:10:20

    Kiedy się płaci opłatę aktywacyjną z rabatem, a kiedy bez?

  • 0

    4.  2015-10-21 14:13:57

    Źle się dzieje w sekcie. Brak chętnych na zakup nowych perfum i proszków które piorą bez użycia proszku :) Myśleli że idąc w MVNO nałapią łosi na tą ich piramidkę? Sieć stworzona wyłącznie dla ludzi który wierzą że są zwycięzcami :)))

  • 0

    5.  2015-10-21 14:17:49

    @1 Dzięki, poprawione. @2 nie znam.

  • -4

    6.  2015-10-21 14:18:33

    Abonament z E-fakturą: 19,90 zł
    Połączenia do sieci komórkowych: Nielimitowane
    Połaczenia do sieci stacjonarnych: Nielimitowane
    Wideorozmowy: Nielimitowane
    SMS/MMS: 0,19 zł

    czyli pełny no-limi na wszelkie połączenia za 19,90zł z umową na 12m-cy!

  • 1

    7. ~  2015-10-21 14:23:54  host: host-81-190-237-111.wroclaw.mm.pl

    @6
    Nju dwa numery.
    19 komórki
    10 stacjonarne
    9 drugi numer
    38/2 = 19zł
    bez umowy.

  • 5

    8.  2015-10-21 14:27:39

    @6 tyle że przez 12 miesięcy masz przesrane z nagabywaniem na zakupy *** z ich oferty dodatkowej. Nie ma lekko, popiszesz umowę w której ilość zgód marketingowych przebija wszystko co do tej pory można było wymyślić.

  • 2

    9.  2015-10-21 15:09:44

    komórki+stacjonarne+2GB za 19,90zł najciekawsze z tego wszystkiego, tylko czy trzeba być złotą orchideą z czarnym diamentem by to mieć? I gdzie mój mercedes?

  • 2

    10. ~pabloki  2015-10-21 15:15:49  host: user-5-173-200-30.play-internet.pl

    jak nie dają mercedesa gratis i 10 kg proszku do prania to nie biorę.

  • 0

    11. ~Piotr  2015-10-21 15:46:29  host: faro.mazovia.edu.pl

    Ja tam wole swoją sieć virgin mobile. Bez umowy za 19 zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich, 30 sms, 300 mb. Albo 19 zł nielimitowane do play, virgi, 100 min do stacjonarnych i innych sieci, nielimitowane sms do wszystkich, 2 gb netu.

  • -2

    12. ~bolo  2015-10-21 16:11:37  host: 89-68-187-142.dynamic.chello.pl

    no i sobie wykrakałem! domagałem się takiej oferty od ponad roku - wygaduję kasę z playa i się przenoszę
    Piotr: a co ty porównujesz, to nie to samo, ja potrzebuję rozmawiac i internet sms/mms mi nie potrzebny. Ciekawe jak zareaguje VM i Lyca już do nich napisałem : mają podobne pakiety po 29 zł z sms/mms więc bez tego też mogą dać po 19 zł

  • 0

    13. ~  2015-10-21 16:16:20  host: 83.218.104.78

    do 12: VM = Virgin Mobile pl czy Vikings Mobile pl? bo jeśli Virgin to oni mają już za 19zł no limit stacj i kom na 30 dni (do tego za free 30 min do każdej sieci kom i stacj, 30 smsów do każdej sieci kom pl i 300 MB internetu w Polsce na 30 dni) więc VM już to ma od jakiegoś czasu, Lyca zaś faktycznie tego nie ma. Ale może będą mieli - kto ich tam wie...

  • 0

    14. ~bolo  2015-10-21 16:40:36  host: 89-68-187-142.dynamic.chello.pl

    13/ chodzi mi o Virgin no ale FM ma w tej cenie 2 GB a nie 300mb (7x mniej) odpisali że przemyślą a lyca milczy

  • 0

    15. ~robsit  2015-10-21 18:41:48  host: dynamic-78-8-104-78.ssp.dialog.net.pl

    Fajny samolot, Embraer Legacy, SP-FMG

  • 0

    16. ~Hmmm  2015-10-21 18:44:57  host: ip-5-172-232-249.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Widzę ze Lyca znów działa

  • 0

    17. ~  2015-10-22 08:18:40  host: agmb16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 - a co to Lyca nie działała? Jakoś cały czas używam i żadnych problemów nie zauważyłem, no chyba ze pomyliłes Lyca z Vectone.

  • 0

    18. ~  2015-10-22 13:19:31  host: user-46-112-144-124.play-internet.pl

    Tylko czemu te oferty mają tak długi cyrograf?
    Umowy bez zakupu telefonu (czy innego urządzenia) nie powinny mieć zobowiązania dłuższego niż 6-9 miesięcy, a najlepiej powinny być na czas nieoznaczony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
    Jeżeli oferta, jakość sieci oraz obsługi klienta są dobre, to się same obronią i klient zostanie dłużej z operatorem.

    Można także nagradzać lojalność (jak Orange w NJU Mobile większymi pakietami danych wraz ze stażem), ale karać nielojalnych - PARANOJA!

  • 0

    19.  2015-10-22 18:06:02

    no tutaj mamy 12 m-cy więc nie tak długo a poza tym warto pamiętać, że z oferty może skorzystać każdy również spoza grupy

  • 0

    20. ~Jakub  2015-10-27 14:49:24  host: public719580.centertel.pl

    Mówią że internet bez limitu - hotspot wchodzi w gre?

  • 0

    21. ~Ksss  2015-12-12 11:59:36  host: host-89-230-49-145.konin.mm.pl