Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Erze w poniedziałek

Nowe taryfy w Erze w poniedziałek

WitekT 21 Stycznia 2005 11:55

0 0
PTC zaprezentuje 24. stycznia nowe pakiety taryf dla użytkowników prywatnych i biznesowych.

Bliższe szczegóły oferty nie są znane, jednak dość prawdopodobnym rozwiązaniem w najwyższych taryfach będą darmowe rozmowy wewnątrz sieci w określonych godzinach.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Ja  2005-01-21 12:30:00  host: gate.acco-group.com

    nareszcie!

  • 0

    2. ~Tom  2005-01-21 13:30:00  host: chello081018223015.chello.pl

    nareszcie - bo właśnie miałem wypowiedzieć po 6 latach umowę i zobaczymy czy będzie korzystniejsza niż PLusa (bo o Idei nawet nie myślę ). Ciekawe czy będzie tak rewolucyjna jak zapowiadano ? Darmowe weekendy ? - to nie jest to co może przyciągnąć Klienta moim zdaniem - ważniejsze są koszty połączeń , sms i innych usług (eranet, mms , GPRS ) i inne. Poczekamy, zobaczymy

  • 0

    3. ~ja2  2005-01-21 13:51:00  host: pc06.instal.pl

    Super !!!! Bo właśnie chce się przepisać do Ery :)

  • 0

    4. ~snuffi  2005-01-21 13:59:00  host: ase163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HAHA! Najlepsza nowina jaką mogłem usłyszeć bo mam zmiane umowy 22.02 :D

  • 0

    5. ~rafal  2005-01-21 15:03:00  host: 212.122.214.161

    Nowe taryfy, hehe, O 2 m-ce ZA PÓŹNO!!!

  • 0

    6. ~stz  2005-01-21 15:29:00  host: chp101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może ktoś wie, czy te taryfy są dla nowych użytkowników Ery, czy dla wszystkich?

  • 0

    7. ~WitekT  2005-01-21 15:41:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    stz: na 99% dla wszystkich.

  • 0

    8. ~WitekT  2005-01-21 15:41:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    No i już teraz oraz po oficjalnym ogłoszeniu taryf zapraszam na dyskusję na forum. :)

  • 0

    9. ~Nam  2005-01-21 16:19:00  host: bwf106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj beda zadowoleni i wielce zasmuceni... :-D

  • 0

    10. ~bula102  2005-01-21 18:46:00  host: ph118.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl

    Nareszcie tylko niech bedą tańsze połączenia bo jak narazie era jest najdrozsza i sms i połączenia!!!. Jedyne co wyróżnia ere to super wybór telefonów czego nie da sie powiedzieć o ideii 8.II kończy mi sie z nimi umowa i niewidze nic dobrego w promocji i oni chcą zdobyż klientów JAK?????? I JESZCZE MOWIĄ ZE CHCĄ BYĆ LIDEREM W JAKI SPOSÓB???????

  • 0

    11. ~Łukasz  2005-01-21 19:18:00  host: bmo142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I TAK NAJLEPSZA JEST IDEA I ERA SZYBKO TEGO NIE ZMIENI ! ! !

  • 0

    12. ~simontt  2005-01-21 19:37:00  host: klient-218-115.petrus.com.pl

    Myśle, że wszyscy przesadzaja. Każda sieć ma plusy i minusy, i to od klienta zależy na czym mu najbardzej zależy - kompromis musi być. Fakt operatorzy zdzieraj z nas, ale do czasu ...

  • 0

    13. ~:))))))  2005-01-21 23:08:00  host: 195.94.216.178

    Ludzie, póki będziecie chcieli telefony za 1 zł to nie liczcie na super tanie połączenia. A Idea i TPSA są na wykończeniu, coraz więc ukazuje się o nich artykułów, a te tych taryf nigdy nie przebiją.
    Pozdrow dla tych, którzy odeszli z Ery, nawet gdy otrzymali info o tych taryfach.
    Chociaż całe hamstwo udało się do Ideii.
    Byłem wszędzie ale Ere i Plusa będe szanował, a z Ideii drwił.

  • 0

    14. ~kaska_psiocha@;  2005-01-22 08:54:00  host: host-ip250-134.crowley.pl

    hej to super... tylko jakie beda proponowac inne warunki np za przedluzenie umowy i jak bedzie sie ksztaltowac wysokosc abonamentu

  • 0

    15. ~Polan  2005-01-22 12:57:00  host: systemy186.toya.net.pl

    no nie macie w telepolis jakiś przecieków ?? ciekawość mnie zrzeraaaaaaaaa !! :D

  • 0

    16. ~SirM  2005-01-22 15:02:00  host: router.eia.pl

    W chwili obecnej operatorzy pilnuja sie coraz bardziej i krag osob wtajemniczonych jest coraz mniejszy.. poza tym operatorzy puszczali juz falszywe informacje aby zobaczyc gdzie jest przeciek.. nawet jak mamy jakies szczatkowe informacje to nie chcemy pisac, aby nie zniszczyc zrodla, bo to bedzie wieksza strata.

  • 0

    17. ~Polan  2005-01-22 17:38:00  host: systemy186.toya.net.pl

    To operatorzy aż tak się starają, że aż błędne informacje puszczają na czuja, żeby wyśledzić przecieki ?? poważnie ? to aż takie jazdy z tym są ? Nieźle, fajnie mają :)

  • 0

    18. ~micek  2005-01-24 10:23:00  host: bcz194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sciema - chyba to wlasnie byl taki bledny przeciek - ehm ...

  • 0

    19. ~Polan  2005-01-24 10:58:00  host: systemy186.toya.net.pl

    hehehehe na to wygląda

Dodaj swoją opinię