Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy w Erze dla biznesu

Nowe taryfy w Erze dla biznesu

WitekT 24 Stycznia 2005 13:00

0 0

Dziś Era przedstawiła nowy zestaw taryf dla klientów indywidualnych i biznesowych, które oficjalnie wchodządo oferty od 28. stycznia.

Nazwa Komfort 60 Standard 160 Profi 340 Premium 700 Prestiż 1400

Cena abonamentu

25 zł 60 zł 120 zł 225 zł 390 zł

Minuty do sieci Era i stacjonarnych (zamiennie*)

60 160 340 700 1400
Minuty do innych sieci komórkowych (zamiennie*) - 80 170 350 700
Minuty do sieci Era i stacjonarnych po wykorzystaniu pakietu 0,35 zł 0,33 zł 0,30 zł 0,27 zł 0,25 zł
Minuty do innych sieci komórkowych po wykorzystaniu pakietu 0,65 zł 0,63 zł 0,60 zł 0,57 zł 0,55 zł
ceny netto

*) zamiennie - z limitu minut, który określony jest w nazwie taryfy, minuty do innych sieci komórkowych schodzą podwójnie.




Wiadomości:
SMS - 22 gr,
MMS - 33 gr.

Relacja z konferencji oraz zebrane informacje o nowych taryfach

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~Lancet  2005-01-24 13:19:00  host: cno81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tu juz w ogóle releka. Pełen wypas. CHyba nie będzie tu zbyt wiele narzekania. bo oferta biznesowa nieporównywalnie lepsza od obecnej.

  • 0

    8. ~ja  2005-01-24 13:26:00  host: prosie8.aster.pl

    Ale o co chodzi? W Classic 220 bez telefonu mam 330 minut, czyli liczac netto 0,37 za minute. Nigdzie nie jest napisane, ze to do Ery, wiec zakladam, ze to do wszystkich. Za 3 zlote nizsza kwote w taryfie bieznesowej Profi 340 mamy tylko 170 minut do wszystkich, czyli 0,70 za minute. To prawie dwa razy drozej!

  • 0

    9. ~Bogdan  2005-01-24 13:39:00  host: 39-dzi-8.acn.waw.pl

    ceny brutto

  • 0

    10. ~admy  2005-01-24 14:03:00  host: grunwald.nat.pozman.pl

    chyba czas bedzie skonczyc ze stara poczciwa biznes 220 z abo na wap za 10 zl.dzieki ci ero

  • 0

    11. ~jarekt  2005-01-24 14:04:00  host: cal74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To bedzie mialo sens jesli wywiaza sie z obietnic o darmowych porankach i darmowych wewnatrz sieciowych wieczorami tudziez VPNach. Teraz to ta oferta jest srednia (fajny sposob rozliczen 1:2 przy wewnatrz sieciowych i poza siec) czyli 80 za 74 zl. Tyle co w prepaidach...

  • 0

    12. ~Krvavy  2005-01-24 14:37:00  host: afa86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeżeli dodatkowe opłaty i ceny aparatów tego nie wyrównają, to wydawszy 120 zł na Standard 160 dostajemy 175 min. do "obcych" albo 342 min. do Ery, w Profi 340 za 120 zł dostaniemy odpowiednio 170 albo 340 min., czyli mniej...

  • 0

    13. ~Azerak  2005-01-24 15:55:00  host: crc36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ceny brutto jak są poniżej interkonekt????????

  • 0

    14. ~Spec  2005-01-24 16:07:28  host: linux.tedsoft.pl

    A co z GPRS'em ? Mnie ta usługa ostatnio najbardziej interesuje...

  • 0

    15. ~Loreandel  2005-01-24 16:13:00  host: duc227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakbym widzial regulamin MEGA w Ideii.

  • 0

    16. ~Azerak  2005-01-24 16:21:00  host: chh70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak naprawdę to poczekajmy do momentu pojawienia się czwartego. Teraz wszyscy przeprowadzają zabiegi kosmetyczne rękompensując to sobie cenami telefonów oraz ich niską jakością!!!

  • 0

    17. ~mag  2005-01-24 17:18:00  host: xk34.internetdsl.tpnet.pl

    Jeśli to są ceny netto (w Erze zawsze było netto)to drożej niż Mega w Idei, w której od 2 lat zdążyła się zestarzeć ta taryfa. Era ma problemy i nic ciekawego nie pokaże, może tylko mieszać ludziom w głowach.

  • 0

    18. ~koko  2005-01-24 18:42:00  host: dnt219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spokojnie czekajmy na jakąś promocje dla tych taryf!

  • 0

    19. ~developer  2005-01-24 18:51:00  host: aai239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekalem i czekalem i sie doczekalem, ale w sumie spodziewalem sie czegos lepszego, niech jeszcze ceny słuchawek bedą wysokie, to wtedy napewno ide po MAX PROFITA w plusie.

  • 0

    20. ~Polan  2005-01-24 19:57:00  host: systemy186.toya.net.pl

    Telepolis, błaaaagam, zróbcie jakieś zestawienie wszystkich taryf/cen itp. ciężko mi już to wszystko porównywać. A ta nowa era to nic super rewelacyjnego jak narazie moim zdaniem, niewiele się zmieniło.

  • 0

    21. ~polan  2005-01-24 19:58:00  host: systemy186.toya.net.pl

    no dobra, troche się zmieniło :p

  • 0

    22. ~WitekT  2005-01-24 20:20:00  host: pollux.ds.pg.gda.pl

    Polan: jutro lub najpóźniej pojutrze będzie artykuł omawiający nowe taryfy, do kogo są skierowane, co jest w nich ciekawego, itp. Wszystko na oryginalnych materiałach Ery. :)

  • 0

    23. ~!!!!!  2005-01-24 22:08:00  host: 195.94.216.178

    Wszystkie podane ceny są cenami Brutto

  • 0

    24. ~Znajacy temat  2005-01-24 22:31:00  host: avz107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cennik podobny do konkurencji, ale zobaczycie uslugi!!!!!!!!
    A najwazniejszy bedzie VPN daje rade!!!!

  • 0

    25. ~Wiciu  2005-02-03 08:38:00  host: pf.epsa.pl

    Te nowe taryfy to w zasadzie gonienie konkurencji i to marne. Nic nadzwyczajnego nie pokazali. Dotychczasowe taryfy biznes byly beznadziejnie niekonkurencyjne, teraz sa w miare konkurencyjne ale i tak nie wychodza dalej niz konkurenci, ktorzy tego typu taryfy maja juz od ponad pol roku.

  • 0

    26. ~obiektywny  2005-02-06 13:55:00  host: aom226.internetdsl.tpnet.pl

    ludzie! przecież ta oferta to dno!

Dodaj swoją opinię