Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe "Taryfy rodzinne" w Erze

Nowe "Taryfy rodzinne" w Erze

WitekT 16 Maja 2010 16:44

0 0

Taryfy po byku, które prezentowaliśmy jako nowe taryfy w Erze dla klientów indywidualnych, są faktycznie jedną z promocji skonstruowanych na podstawie nowych taryf, które nazywają się Era Rodzinna. Teraz prezentujemy podstawowe cenniki wraz z usługami dodatkowymi, które wchodzą do oferty operatora 19. maja.

Podstawowy cennik taryf Era rodzinna:

Abonament

Liczba minut

Minuta po abonamencie

20 zł

40

0,39 zł

40 zł

100

60 zł

200

0,29 zł

80 zł

300

110 zł

440

140 zł

600

170 zł

800

210 zł

1100

330 zł

2000


Uwagi:
pakiet minut można wykorzystać na połączenia do Plusa, Ery, Orange i do sieci stacjonarnych; minuta do pozostałych operatorów infrastrukturalnych kosztuje 0,59 zł,
SMS - 0,20 zł, MMS - 0,40 zł, 100 kB transmisji - 0,12 zł,
niewykorzystane minuty przechodzą na jeden miesiąc wprzód i są wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Usługi dodatkowe, które można dokupić do taryf. Jeżeli klient zadeklaruje, że usługa będzie aktywna co najmniej 6 miesięcy, to jej cena jest niższa o 20% (cena po zniżce podana w nawiasie):
Godzinka za grosze, czyli zatrzymanie naliczania opłat po 2. minucie, ale nie dłużej niż do 60. minuty dla połączeń w sieci Era - 10 zł (8 zł),
Taniej do wszystkich - minuty na połączenia do Plusa, Ery, Orange i stacjonarnych - pakiet 30 minut kosztuje 10 zł (8 zł), 70 minut 20 zł (16 zł), a 120 minut 30 zł (24 zł),
Taniej Strefa Domowa - minuty na połączenia z aktywnej Strefy Domowej do sieci Era i stacjonarnych - pakiet 200 minut kosztuje 10 zł (8 zł), 1000 minut 20 zł (16 zł), a 2000 minut 30 zł (24 zł),
Era i stacjonarne - minuty na połączenia do sieci Era i stacjonarnych - pakiet 100 minut kosztuje 10 zł (8 zł), a 250 minut 20 zł (16 zł),
Wieczory i weekendy - minuty do sieci Era i stacjonarnych codziennie od 16 do 7 oraz w całe soboty i niedziele - pakiet 200 minut kosztuje 10 zł (8 zł), 500 minut 20 zł (16 zł), a 1000 minut 30 zł (24 zł),
Wybrane osoby - minuty do wykorzystania na wybrane numery w sieci Era - pakiet 200 minut do 1 osoby kosztuje 10 zł (8 zł), 1000 minut do 3 osób 20 zł (16 zł), a 2000 minut do 5 osób 30 zł (24 zł),
Tanie SMS-y i MMS-y - pakiet 100 wiadomości do wszystkich sieci krajowych za 10 zł (8 zł).




Kolejność schodzenia minut przy aktywnych różnych usługach: 1. Pięć wybranych osób, 2. Taniej Strefa Domowa 2000, 3. Wieczory i weekendy 1000, 4. Trzy wybrane osoby, 5. Taniej Strefa Domowa 1000, 6. Wieczory i weekendy 500, 7. Era i stacjonarne 250, 8. Wieczory i weekendy 200, 9. Wybrana osoba, 10. Taniej Strefa Domowa 200, 11. Era i stacjonarne 100, 12. Niewykorzystane minuty wliczone w abonament przeniesione z poprzedniego cyklu rozliczeniowego, 13. Minuty wliczone w abonament z bieżącego cyklu rozliczeniowego, 14. Taniej do wszystkich 120, 15. Taniej do wszystkich 70, 16. Taniej do wszystkich 30.

Szerzej o promocji Taryf po byku pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: cennik Taryf Rodzinnych
Zobacz: Taryfy Rodzinne - cennik usług

Jak oceniasz nowe "Taryfy rodzinne" w Erze?

Bardzo korzystnie
12.07%
Korzystnie
13.26%
Mało korzystnie
67.03%
Nie mam zdania
7.65%

Wszystkich głosujących: 837



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 226
  • 0

    210.  2010-05-17 22:04:21

    To że ktoś pisze źle czy dobrze o ofertach to nie można się tylko tym kierować. Każdy ma swój rozum. Ja tam i tak zostanę w Erze na bardzo korzystne ostatnie pakiety w telefonie których to bardzo potrzebuje.

  • 0

    211. ~Poll  2010-05-17 22:15:44  host: tr1-97.netfala.pl

    Eski a jakie to korzystne warunki ?

  • 0

    212. ~Spookey  2010-05-17 22:29:07  host: public-gprs35937.centertel.pl

    @Poll - nie musisz już czasem iść spać? Zapychasz łącza...

  • 0

    213. ~kuba1918  2010-05-17 23:02:59  host: 178.182.70.49.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    A ciekawe jak to jest, korzystam z oferty swobodny internet 2 w pleyu i płace 85 zł abonamentu. W pakiecie jest 2 gb i prawdę mówiąc ciężko to wykorzytsać chyba, że net byłby włączony 24 na dobę. A ja dostałem rachunek na dodatkowe 77 zł za internet poza abonamentem, chociaż miałem neta na 100% wyłączonegoi żadko kiedy z niego korzystałem. Dzwoniąc na BOK pleya dowiedziałem się, że jeśli korzystam z internetu poza zasięgiem nadajników pleya, wtedy kiedy zasięg przełącza się samoczynnie na plusa, to płacę normalną stawkę tzn. chyba 0,12 gr/100kb. Jeśli to prawda to jest trochę chore bo wystarczy, że wyjade za miasto i już po necie. W każdym razie zraziłem się do pleya, a poziom obsługi w BOK to żenada i parodia. Trzeba mieć naprawdę szczęście żeby trafić na kogoś kompetentnego

  • 0

    214. ~Poll  2010-05-17 23:27:13  host: tr1-97.netfala.pl

    Srokey nie idę spać , dopiero wstałem i czekam na odpowiedź Eski. Rozumiem, że się nie doczekam ale co tam , spróbować można. @213 Było wprowadzić kod w telefonie i miałbyś tylko w Play internet , za miastem także. Przecież na stronie Play jest to bardzo wyraźnie opisane.

  • 0

    215. ~neroN  2010-05-17 23:33:57  host: dtl38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwne to wszystko, bo na gsmonline czytałem, że do wszystkich abonamentów jest dodana sieć rodzinna gratis prez całą umowę... tak nie jest ?

  • 0

    216. ~neroN  2010-05-17 23:43:29  host: dtl38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pytanie z innej beczki- czy Samsung B5722 (duoz) posiada aktywną usługę info stacji bazowej ? jak włoży się np. kartę Ery i Play to z której simkarty będzie wyświetlało wiadomości sieciowe z kanału 050 ? wie ktoś czy nikt nie trybi tych usług ?

  • 0

    217. ~alior  2010-05-18 10:20:55  host: ejr195.internetdsl.tpnet.pl

    mam tego samsunga od wczoraj - usługa info stacji bazowej aktywna - pokazuje info z karty sim aktualnie domyślnej.

  • 0

    218. ~konsultant  2010-05-18 13:34:27  host: 188.147.194.166.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @WitekT - chciałbym sprostowac: Tanie SMS-y i MMS-y - pakiet 100 wiadomości do wszystkich sieci krajowych za 5 zł (4 zł). pozdro

  • 0

    219. ~panda  2010-05-18 13:48:33  host: aavh183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @neroN - tu są tylko taryfy pokazane, ale w takiej formie nie są sprzedawane. Sprzedawane są w promocji "Po Byku", gdzie jest więcej wliczonych minut i siec rodzinna na okres zależny od wysokości abo (od 9 mscy do całej umowy)

  • 0

    220. ~zna  2010-05-18 14:16:02  host: chaos.tpnet.pl

    @219. panda. A może jednak od 6 miesięcy do całej umowy? To powoduje,że jak chcemy korzystać z Sieci rodzinnej 2 osobowej przez cały okres zastrzeżony w taryfie Rodzinnej 40 w promocji "po byku" (80 minut i Grupa 2 os. na 6 miesięcy za 29zł) to średnio zapłacimy 40,25zł przez 24 miesiące (6x29zł oraz 18x44zł). Sieć rodzinna 2 osobowa po 6. miesiącu kosztuje 15zł/miesiąc.

  • 0

    221. ~dareus  2010-05-18 16:17:27  host: 195.14.4.43

    I to lubię w Panu x. :-) Każdym Swoim postem jedynie potwierdza moje słowa. Pisze mi o poważnych użytkownikach telefonów, a zaraz potem pisze o wysyłaniu 300smsów miesięcznie. :-) Potwierdzasz jedynie, ile masz lat i dla kogo jest PLAY.

  • 0

    222. ~Poll  2010-05-18 20:12:26  host: 195.245.213.9

    Dareus, Play jest dla takiego człowieka np jak ja. Wygadanych ~20 godzin w miesiącu poprzednim, 2GB internetu, telefon z najwyższej półki (HTC HD2) i sporo sesemesów a wszystko to za jedyne 99PLNów. Póki co dość mało jeszcze wygadałem bo po 11 latach w Orange pozostał mi tik nerwowy typu: "...no dobra kończę bo z komórki gadam" . Na całe szczęście tik zaczyna mi przechodzić bo w tym okresie rozliczeniowym przewiduje jakieś 25-30 godzin rozmow.

  • 0

    223. ~Poll  2010-05-18 23:27:13  host: tr1-97.netfala.pl

    Dareusie , byłbym zapomniał drugi telefon nie jest w LP69+SI3 lecz w firma75 ale na ten dostałem rabat i płace 28.62 zamiast 91.5 przez cały czas trwania umowy. Gada z niego teściowa a ta potrafi wytrzaskać wszystkie minuty. Średnia więc za minutę połączenia do OBCYCH sieci i stacjonarnych WŁĄCZNIE z internetem 2GB wynosi 0.14zł Jak widzisz Play jest dla takich właśnie ludzi jak ja.

  • 0

    224. ~Poll  2010-05-18 23:39:37  host: tr1-97.netfala.pl

    A dlaczego dostałem tak duży rabat i złote numery ? Ano dlatego, że nie mógł mi dać pan rabatu na Swobodny Internet z Extra telefonem bo to sztywna oferta więc wykombinował rabat na co innego. Mi to lotto kole wora , ważne, że jest.

  • 0

    225. ~mo  2010-05-19 07:19:36  host: 088156005083.olsztyn.vectranet.pl

    narzekaacie że mało smsów, ale będzie pakiet za 5 zł a nawet za 4 podobno gdy na 6 mcy sie uruchomi 100 mmsow wyminnych na 100 smów do wszystkich sieci:) i wtedy już mało nie będzie:)

  • 0

    226. ~Artur  2010-05-19 15:28:01  host: 92-55-192-35.net.pbthawe.eu

    Era to jest porazka! Nie maja zadnej oferty dla ludzi ktorzy chca abonament ale bez telefonu i max umowa na 12miesiecy!! PORAZKA!!! W plusie i playu z pocalowaniem raczki takiego klienta chca...

  • 0

    227. ~malina  2010-05-20 14:53:15  host: dox216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    faktycznie telefon jest dość istotny przy wyborze oferty, więc dobrze by było gdyby dali jakiś wybór, tym bardziej ,że w pozostałych sieciach pojawia się coraz to więcej modeli w promocyjnych stawkach: chociażby mini LG gb 880 w taryfach optymalnych Orange,a biorąc pod uwagę , że to telefon z półki biznesowej , to zapowiada się dość korzystnie, choć to pewnie kwestia indywidualna.

  • 0

    228. ~mafioso  2010-09-03 23:40:50  host: 80.50.135.14

    a ja wam powiem że rodzina w małym abonamencie to kicha, 1sms=1minucie macie 40 minut w pakiecie i napiszecie 40 sms to już tych darmowych minut sie pozbyliście i płacicie poza abo.

  • 0

    229. ~Maciek  2011-07-29 18:30:59  host: 213.76.149.170

    Jak wyłączyć Godzinka za grosze?? piszcie na gg 7832923. Dzięki z góry

Dodaj swoją opinię