Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy Play na początku marca

Nowe taryfy Play na początku marca

WitekT 24 Lutego 2009 19:01

0 0
Na początku marca można oczekiwać nowych taryf dla klientów indywidualnych w Play - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. OnePlay nie zrealizowały zakładanych planów.

Nowe taryfy mają być powrotem do pierwotnej wizji operatora - agresywnej polityki cenowej, która umożliwia zdobywanie wielu klientów. Play pracuje m.in. nad bardzo tanimi pakietami danych, które będą do wykorzystania tylko w sieci własnej operatora.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 267
  • 0

    248. ~fonik16  2009-03-03 21:12:17  host: apn-95-41-252-145.gprs.plus.pl

    to byla kweatia czasu.. Play bardzo wybija sie ponad szereg i bardzo zbliza nas do swiatowych standardow

  • 0

    249. ~mirekb  2009-03-03 21:15:43  host: apn-77-112-153-4.gprs.plus.pl

    @245 hola hola,regulamin to określi..promocja prepaid nie jest zapewne związana z cenami fonów w abo juz niebawem.ciekawe czy jak ktos nie przedluzy abo i bedzie chcial zostawic nr będzie przejscie do prepaid fresh??obawiam sie ze pomysł niestety sciagna z polkomtela i mixplus4(taryfa pokontraktowa,tu na czas nieokreslony)??

  • 0

    250. ~  2009-03-04 08:46:11  host: f142-048.opera-mini.net

    nie cieszcie sie tak tym play fresz. bo moze okazać sie ze bedzie to takie samo nic jak sie okazały nowe abonamenty urodzinowe play. moze np byc tak ze play fresz bedzie wazne na rok ale odbieranie rozmów. a wykonywanie połączeń bedzie bez zmian. wtedy tylko taka zmiana ze 29gr do wszystkich ale bez ZADNYCH bonusow to bedzie kicha jednak. do tej pory bylem optymistą jesli chodzi o play ale jak zobaczylem jakie to nowe super taryfy urodzinowe dali to zwątpilem

  • 0

    251. ~wiper  2009-03-04 09:31:09  host: apn-77-114-84-237.gprs.plus.pl

    250. Nowe taryfy urodzinowe? Raczej promocja urodzinowa na taryfach One Play.

  • 0

    252. ~  2009-03-04 16:15:25  host: f143-050.opera-mini.net

    @250 te29 ma byc ponoc w sieci i ewentualnie stacjo.nie wierze ze od tak dadza 29do wszystkich.kolo z centertela w marketingu daje ta pewnosc.mirekb

  • 0

    253. ~heyah'owiec  2009-03-04 16:23:02  host: fcz196.internetdsl.tpnet.pl

    tylko jak poznam szczegoły play na karte fresh to przejde do nich ;-) 29 gr za minute do wszystkich...marzenie, ale jeszcze czekam na regulamin i cennik SMSów

  • 0

    254. ~tp  2009-03-04 16:33:43  host: eaz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz tp obniżyła ceny rozmów do 32gr w voipie na komórki. można by kupić simdatę, czy nawet play online i korzystać na komórce z voipa tepsy

  • 0

    255. ~tp  2009-03-04 16:34:35  host: eaz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...oczywiście gdyby play na kartę fresh okazał się nie prawdą...

  • 0

    256.  2009-03-04 17:35:38

    VoIP nie rozmieszaj mnie po to się ma telefon żeby normalnie dzwonić a nie się tutaj cykać z jakimś Play Online itp. Cierpliwości jutro już wszystko będziemy wiedzieć co do oferty MIX I PREPAID PLAY, wiec nie ma sensu pisać i przewidywać bez przerwy jak oferta może być całkowicie inna.

  • 0

    257.  2009-03-04 17:38:34

    252: Nie sądzę by była stawka tylko w sieci. Na starterze jest wyraźnie napisane "29gr/min do wszystkich sieci" a nie " do wszystkich W sieci". Ja bym raczej zadał pytanie czy będzie to stawka cennikowa od razu bez żadnych dodatkowych wymagań. Może się okazać, że będzie to pakiet, może być wymagana określona wysokość lub częstotliwość doładowań, kumulacja doładowań, staż w sieci itp.

  • 0

    258. ~  2009-03-04 18:04:40  host: aafk206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o której konferencja?

  • 0

    259. ~  2009-03-04 18:20:15  host: 80.51.91.252

    obsługa w pleju jest najgorsza spośród wszystkich operatorów - dziękuję, zostaję w erze :D

  • 0

    260. ~rafał  2009-03-04 18:31:59  host: public39119.xdsl.centertel.pl

    Przez 7 lat używania komórkofonu najpierw w plusie, potem w idei, teraz znów w plusie nie musiałem nigdy dzwonić na partyline operatora. Dlatego w sumie obsługa to dla mnie nie argument. Prosta taryfa i niska cena się liczy. Czekam do jutra i mam nadzieję, że w abo nowe ceny fonów i rozmów będą ok a do tego jakieś pakiety internetowe... i żegnaj plusie =)

  • 0

    261. ~  2009-03-04 18:44:48  host: iei242.internetdsl.tpnet.pl

    259 jeśli dla Ciebie obsługa jest ważniejsza od ceny to chyba nie jest portal dla Ciebie :) snobom dziękujemy :)

  • 0

    262. ~  2009-03-04 18:48:32  host: gw.itfsystem.pl

    @252,-dokładnie, obecność Pana z Centertela i taryfy urodzinowe podpowiadają mi, że 29gr będzie do wszystkich ale np. przy łącznej sumie doładowań np. 400zł a pozostałe warunki zostają z Nowej Play Karty i to wystarczy, żeby ofertę trochę popsuć.

  • 0

    263.  2009-03-04 19:16:59

    Akurat w Play obsługa jest potrzebna.Sa ciagle jakies cyrki, a najlepsze ze na zgłoszenia online odpowiadaja metoda Copy`iego-Paste`a :D. Pytan problemowych (wymagajacych myslenia) lepiej nie zadawac tym kanalem, bo bedziemy tylko czekac min. 7 dni i dostaniemy durny wklejony tekscik

  • 0

    264. ~Tyler  2009-03-04 19:19:48  host: euq249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 262 - niczego takiego nie bedzie. 29 groszy to podstawowa stawka od poczatku korzystania z taryfy.

  • 0

    265. ~taktaktak  2009-03-04 19:35:33  host: 212.2.101.57

    A ja zamówiłem play starter ze "starą taryfą" i bez kombinacji mam 35 gr stawke realna do wszystkich........ no i 11 gr za SMS. :-) I to była najlepsza oferta nad rynku i jest pomimo że ma już 2 lata:-)

  • 0

    266. ~  2009-03-04 19:49:20  host: acnq105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    260 celna uwaga, ale wiesz dzieci 15 letnie na telepolis udają biznesmenów, i argument, że bok jest taki, a taki. Co do tych 29 groszy, to bardzo realne, musza coś zrobić, by być atrakcyjnym. Przecież POP nie obniży.

  • 0

    267. ~  2009-03-04 21:22:59  host: f96-050.opera-mini.net

    z uporem maniaka wierze w marketing rodem z centertela.mirekb

Dodaj swoją opinię