Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy "Play dla Firm"

Nowe taryfy "Play dla Firm"

sirmark 18 Października 2007 15:42

0 0

Play wprowadza ofertę dla średnich i małych klientów biznesowych. Taryfy Play dla Firm skierowane są do klientów prowadzących własny, nawet najmniejszy biznes, oczekujących specjalnej obsługi i konkurencyjnych taryf obniżających koszty prowadzenia biznesu.



W ramach Play dla Firm obowiązują te same płaskie stawki do sieci własnej, jak i do pozostałych operatorów, 1 minuta rozmowy w najwyższym abonamencie kosztuje efektywnie tylko 20gr netto, bez żadnych dodatkowych opłat! Więcej o cenach pisaliśmy w tej wiadomości.

W ramach poszczególnych abonamentów oferowany jest pakiet kwotowy na rozmowy, SMS-y i transfer danych, klienci sami wybierają, na co zostanie on wykorzystany. Im więcej klienci rozmawiają, tym mniej płacą, a także mają możliwość dokupienia dodatkowych pakietów minut dla grupy biznesowej w sieci Play.




W ofercie dostępne są wyłącznie najnowszej generacji telefony 3G, z dostępem do poczty e-mail oraz umożliwiające szybki dostęp do wszelkich informacji pomocnych w prowadzeniu firmy. Klienci biznesowi mogą również kupować telefony dostępne w ofercie indywidualnej.

Play dla Firm oferuje trzy rodzaje abonamentu.
Max. liczba minut w abonamen. Max. liczba SMSów/ MMSów w abonamen.Rzeczywista stawka za minutę w abonamen. Dodatkowy pakiet darmowych minut w PLAY (9 zł netto)Minuty z abonamen. i pakietu razem
Play dla Firm 5017558328 groszy netto100275
Play dla Firm 125525175024 groszy netto250775
Play dla Firm 3001500500020 groszy netto5002000


Klienci mogą także przenieść się do Play swój stary numer, wszelkie formalności związane z przeniesieniem go zostaną załatwione przez konsultantów operatora. Każda firma, która zdecyduje się przenieść swoje numery do Play przez pierwsze 3 miesiące za abonament zapłaci tylko symboliczną złotówkę.

Oferta dostępna w salonach na terenie całego kraju od 19 października br.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~Sb  2007-10-19 18:55:55  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Pisano wczęsniej o zasięgu - ale pamiętacie chyba też, że IDEA od razu nie pokryła całego kraju zasięgiem i troszkę to trawało. Mnie wtedy jedna rzecz się tam podobała - przechodząc od konkurencji (należało pokazać 3 ostatnie rachunki) była zniżka o połowę przez rok więc opłaciło się. No ale to była jeszcze IDEA...

  • 0

    74. ~bartoldoo  2007-10-19 22:31:08  host: public-gprs70847.centertel.pl

    ***miazdzer - o czym ty mówisz?? jeśli ktoś nie umie liczyć to tylko ty ;) jeśłi wolisz mieć 0,33 , (oczywiście jeśli wykożystsz wszytkie minuty bo jak nie to cena minuty może wynieść nawet 300 zł ) do wszystkich to twoja sprawa. ja wole mieć 0,34 poza siec i 0,13 w sieci. no ale to ty się znasz na biznesie hehe

  • 0

    75. ~bartoldoo  2007-10-19 22:45:18  host: public-gprs1836.centertel.pl

    wlo - pewnie że promocja - ale bardzo dobra ;) pozdrawiam

  • 0

    76. ~ubik  2007-10-19 23:02:36  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    wcale nie jest to taka super i nie widze zeby firmy ustawialy sie w kolejkach po ich usluch

  • 0

    77.  2007-10-19 23:27:42

    wlo: nie do konca. Oferta dodatkowych 100/250/500 minut tylko do Play _JEST_ promocyjna. Cala reszta juz nie - face the facts.

  • 0

    78. ~  2007-10-20 00:13:18  host: 193.111.144.162

    a platforma u gory byla i bedzie

  • 0

    79.  2007-10-20 10:56:48

    #78: zlamanie ciszy wyborczej ? :D

  • 0

    80. ~matt  2007-10-20 15:16:25  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    po tym jak przeczytalem o niekorzystnym regulaminie play http://www.telepolis.pl/news.php?id=9617 nie ma sily zeby mnie ktos namowil do tej sieci, ever!

  • 0

    81.  2007-10-20 16:14:38

    matt to masz chyba problem poczytaj: http://www.uokik.gov.pl/pl/informacja_i_edukacja/informacja/komu nikaty_prasowe/art353.html

  • 0

    82. ~ds  2007-10-20 21:40:32  host: nat-be2.aster.pl

    @matt: no to po przeczytaniu komunikatu, do którego link podał @kst7 (#81) zostaje ci już chyba tylko avon, bo nie znalazł się na liście opów, których regulaminy zawierają nieprawidłowości. o ile jesteś u któregoś z pozostałych opów, to chcąc zachować się honorowo, powinieneś zrezygnować z jego usług, now! :-P

  • 0

    83. ~gugu  2007-10-20 22:57:26  host: 81.210.91.34

    z tegoco wiem majac nawet play karte tez moge otrzymywac faktury i je odliczac.nie ma powiedzianego ze biorac telefon na firme albo inaczej " w ofercie dla firm" mam specjalnie oferte pod firme bo mam faktury.Moge miec karte i tez bede odejmowal sobie koszty.Bo poprosze fakture za zdrapke lub z netu drukne i tez sie rozlicze.

  • 0

    84. ~owp  2007-10-21 10:46:23  host: host8514112165.kat.3s.pl

    Cześć. Z zainteresowaniem czytam Waszą dyskusję. Czy oferta orange za 50zł też jest korzystniejsza od playa ? Chodzi o stawki do wszystkich, jakoś się nie przyglądałem orange, bo mało dzwonię do tej sieci...

  • 0

    85. ~Gigi  2007-10-22 11:02:15  host: 195.117.208.112

    owp - 44 netto i masz 120 minut do wszystkich. 54 netto i masz te 120 minut wymienne na 330 na Orange i Stacjonarne. No i wymiana telefonu przypada w Orange 180 dni przed wygaśnięciem umowy, więc dają duuuuuzo czasu na wybór itp. Ciekaw jestem pierwszych przedłużeń umowy w pluju. BTW. oferta 25zł brutto bez telefonu w Orange wymiata ^^

  • 0

    86. ~  2007-10-22 17:23:27  host: host8514112165.kat.3s.pl

    Gigi - to by było faktycznie dobre, ale na stronach orange piszą, że w abonamencie za 44 jest tylko 80 min do wszystkich... Plus dodatkowy pakiet 80 do orange i stacjonarnych

  • 0

    87. ~uszatek  2007-10-22 19:10:03  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    niezla oferta a kusza najbardziej chyba te telefony bo sa naprawde wypasione maxymalnie widzialem juz je na jakims innym servisie i teraz era zrobila sie multimedialna az milo popatrzec

  • 0

    88. ~mmm  2007-10-24 12:23:00  host: 82.197.39.6

    Panie PLANET i bartoldoo jaka jest cena za minutę po wykorzystaniu minut w abonamencie orange ??? szkoda ze nie ma dla Was obonamentow po 1000zł netto + z 5 dodatkowych opcji obnizajacych koszty :) a prawda jest taka ze dostalem dodatkowe minuty/m do Orange za przedluzenie umowy bez tel. to ich nie wykorzystalem

  • 0

    89. ~  2007-10-26 10:53:29  host: 195.117.208.112

    No to poczytaj dokładnie ofertę " równe stawki dla firm " . Dodatkowe 80 minut na O i S. jest w ofercie " podwójny pakiet minut " .

  • 0

    90. ~Gigi  2007-10-26 10:54:57  host: 195.117.208.112

    ~mmm - to po co sie zgodziłeś na takie warunki przedłużenia ? Sam sobie winien jesteś. Jesli w salonie to robiłeś to zmień salon, jesli przez telefon... to wybierz salon ;]

  • 0

    91. ~mmm  2007-10-26 11:45:14  host: 82.197.39.6

    89 a przez ile to jest czasu? 12 miesiecy ??? rece mi opadaja na te Wasze wyliczenia! idac tym tropem moge napisac ze jest najtaniej w Play z min za 0,00zł bo przez 3 miesiace jest abonament za 1zł

  • 0

    92. ~mmm  2007-10-26 23:10:23  host: 088156143210.rad.vectranet.pl

    acha i dodam jeszcze panie super planet i hiper bartolooooo, ze majac 5 nr w orange, powiedzieli mi zebym pocalowal ich w d.u.p.e poniewaz rowne stawki dla firm sa dla nowych klientow a nie dla przedluzajacych umowe, wiec powtarzam nie wprowadzajcie ludzi w blad !!!

Dodaj swoją opinię