Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy Orange?

Nowe taryfy Orange?

WitekT 15 Września 2005 16:11

0 0

Jak będą wyglądać nowe taryfy Orange, będzie można dowiedzieć się dopiero w poniedziałek. Jednak już dziś chcielibyśmy zaprezentować informacje, które udało nam się zdobyć. Są to z dużym prawdopodobieństwem... nowe taryfy Orange.

Nowe taryfy Orange dla klientów indywidualnych mają budowę modułową, podobną do taryf Era Komfort. Podstawowym warunkiem jest wzięcie ofert (z poniższych 2 tabel, badź tylko jednej z nich) na sumę co najmniej 25 zł.

Tabela 1 - kwota na połączenia i wiadomości do wszystkich sieci.

Pakiet

10 zł

25 zł

50 zł

75 zł

100 zł

200 zł

Minuta

0,75 zł

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 zł



Tabela 2 - kwota na połączenia i wiadomości w ramach sieci Orange PL i sieci stacjonarnych.

Pakiet

10 zł

25 zł

50 zł

75 zł

100 zł

Minuta

0,60 zł

0,60 zł

0,50 zł

0,40 zł

0,35 zł

SMS

0,10 zł

MMS

0,20 zł


Po wykorzystaniu pakietu kwotowego ceny za połączenia i wiadomości jak w Tabeli 1.

Od wyboru minimalnej, deklarowanej kwoty zależą ceny telefonów. W przypadku rezygnacji z telefonu i podpisania umowy abonent otrzymuje dodatkowo 50% zadeklarowanej kwoty.

Usługi dodatkowe

Abonent może wybrać 1, 3 lub 5 numerów, do których połączenia będą bezpłatne. Może też wybrać całą sieć. Usługa ta obejmuje prawdopodobnie także sieci operatorów stacjonarnych, a w wypadku Orange - możliwość darmowej wysyłki wiadomości SMS i MMS pod zadeklarowane numery.

Tabela 3 - bezpłatne połączenia z wybranymi numerami.




Opcja

1 numer

3 numery

5 numerów

Cała sieć

Cena

15 zł

25 zł

40 zł

200 zł



Darmowe wieczory i weekendy - możliwość rozmawiania za darmo do sieci Orange i sieci stacjonarnych w wybranych godzinach. W sieci Orange są to też najprawdopodobniej godziny wysyłki darmowych wiadomości SMS i MMS w ramach sieci.

Tabela 4 - darmowe wieczory i weekendy.

Opcja

Codzienne 22-9

Codziennie 22-9 i weekend

Codzienne 20-9 i weekend

Cena

15 zł

25 zł

50 zł



Transmisja danych - standardowa stawka to 0,25 zł za 50 kB. W wypadku wykupienia pakietów kwotowych na transmisję danych ceny kształtują się jak w tabeli poniżej.

Tabela 5 - pakietowa transmisja danych.

Pakiet

5 zł

10 zł

25 zł

50 zł

Taryfikacja

50 kB - 5 gr

100 kB - 5 gr



Uwagi

wszystkie ceny brutto (z VAT),
kolejność schodzenia pakietów zawsze najkorzystniejsza dla abonenta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 106
  • 0

    87. ~mozzila  2005-09-18 20:12:29  host: dux86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przereklamowane jak marynarskie klapki

  • 0

    88. ~jackalkk  2005-09-19 12:31:55  host: aak238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jedna wielka porazka!!!

  • 0

    89. ~Marta  2005-09-19 15:59:08  host: prosie3-1.aster.pl

    Mało tel, drogie tel, i taryfy nic specjalnego

  • 0

    90. ~zewka  2005-09-19 21:35:39  host: ip-84-201-208-14.it-net.pl

    zobaczymy czy nadrobia aparatami bo jak nie to padaka

  • 0

    91. ~idea  2005-09-19 21:38:44  host: oo6.ipartners.pl

    do dupy takie taryfy podpisuję się w/w komentarzy!!!oj ŹLEEEE nawet BARDZO TRAGEDIA!!!

  • 0

    92. ~marzenie  2005-09-19 22:01:12  host: oo6.ipartners.pl

    Cóż tu pisać KLAPA na całego!!!Marzyło się o możliwościach tańszych rozmów,a przede wszystkim w swojej sieci,o elastyczności itd.itp.Porównując taryfy Orange z ERĄ : za 50zł w Orange jest 79min!!!, a w ERZE 180min :)))Miłooo ERA górą i do tego zasięg lepszy oraz większy wybór telefonów lepszych marek. Jestem 5lat w Ideii i pewnie zrezygnuję,jeśli to się nie zmieni !!! Czas pokaże.A miało być pięknie ach.....marzenie.Idea "cafa" się jak za króla ćwieczka...,ale w kaloszach dziś nikt nie chodzi ino na ryby.Smutne to, jednak prawdziwe.Życzę dobrego zdrowia,świetnego humoru i samopoczucia wszystkim myślącym?hmm w Ideii.

  • 0

    93. ~Tomek  2005-09-19 22:29:55  host: nat-pra.aster.pl

    To juz jest koniec, nie ma juz nic, jestesmy wolni, mozemy isc. Ta zwrotka bedzie przyswiecac prepaidowcom bo nic juz ich nie trzyma w ideii, koniec mrzonek o tym ze ceny beda najlepsze na rynku. Sa najgorsze. Wrzucam Popa do klopa, biore Tak Taka.

  • 0

    94. ~Racher  2005-09-20 17:23:50  host: nat1.dami.pl

    Już nie podobam się "Orange",dlatego nie dobrze transmisja danych internet mało 100 KB = 0,05 gr nie ekstra! Najlepszy potrzebuję transmisja danych tylko godz 24 h cały czas bez limit abonament 25 zł!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    95. ~  2005-09-20 20:29:42  host: gl18.internetdsl.tpnet.pl

    bedziewie na calej linii!! orange schodzi na psy!! ledwo co wszedl do polski!!w tak taku moge miec w sieci za 29 gr do sieci a tu - 60 a do innych 80 a ja w tt 69 :D

  • 0

    96. ~zwierzu_pl  2005-09-21 17:36:25  host: 217.153.194.14

    Czegoscie sie spodziewali? Centertel zmienił tylko nazwę sieci z Idea na Orange. To nie powód by zmieniać taryfy

  • 0

    97. ~Nowy  2005-09-23 08:02:15  host: aat203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic rewelacyjnego. Myślałem że bedzie jakaś rewolucja cenowa w Polsce a bedzie to samo co było. Ten sam diabeł w nowym OPAKOWANIU.

  • 0

    98. ~Tomek  2005-09-23 14:01:06  host: nat-pra.aster.pl

    Pazerna pomarancza:D:D:D Spodobal mi sie ten naglowek w jednej z gazet. Pomarancza jest wyjatkowo pazerna poniewaz zamiast obinzek ma podwyzki:] Tego juz za wiele jak nic sie nie zmieni to z planow aby byc 1 siecia w Polsce zostanie tylko tyle ze beda 1 ale od konca:D

  • 0

    99.  2005-09-27 13:23:47

    jejeku jesli masz kalkulator pod reka policz zgroza ..to jest podwyzka i to jeszcze jaka , jednak era najtansza

  • 0

    100. ~Demboch  2005-09-28 11:29:19  host: customer126-179.tvk.torun.pl

    Wogole powiem szczerze ze mam Plus'a (Nowa 55) i jestem zadowolony.Ale po wejsciu tej Ożenady moja radosc siega zenitu.25 gr za 50 kB w GPRS
    to ja w taryfie czasami 30 4 lata temu mialem tyle samo (50 gr za 100kB jak robi to komu roznice).Mam nadzieje ze fuzja Vodafone z Plusgsm nie przyniesie takich smutnych rezultatow bo juz chyba w Polsce to tylko sensowni zostana Sami Swoi (ktorych zreszta polecam - dziewczyna ma i sobie chwali ,pozatym widac z oferty ze w porownaniu nawet z ta Ożenada wypadaja b.dobrze)

  • 0

    101. ~roman  2005-09-28 13:14:32  host: 80.51.232.70

    Całkowicie zgadzam się z opinią (~krzyniu)jak na razie to połączenie przyniosło same podwyżki,i wycofanie niektórych opłat które były bardzo korzystne,opłata za zmiane taryfy na niższą pomimo braku umowy ORANGE życzy sobie 340zł ? paranoja, jest to po to aby zmusić dotychczasowych abonentów na zmiane taryfy na nową w orange która jest dużo mniej korzystna. Przykład: w starej taryfie "FIRMA" przy opcji tanie połączenia jedna min do sieci IDEA i stacjonarnej kosztowała 0,31 w nowej 0,60 to jest jeden z przykładów myślę że wielu starych abonentów opuści sieć dla konkurencji nie ma sentymentów liczy się kasa

  • 0

    102. ~Joe  2005-09-28 14:41:32  host: nat.cyberx.pl

    JEDYNĄ sensowną ofertą orange jest darmowy numer za 15 zł. I tyle.

  • 0

    103.  2005-09-29 07:52:16

    Normalnie jestem w szoku. Wg. mnie oferta wizerunek orane jest beznadziejny. Kończy mi się umowa i zrywam się do Plusa bo go przejmie ponoć znacznie lepsza sieć. Koleś z Anglii mówił mi wczoraj, że u nich to najgorsza sieć, najdroższa i na niskim poziomie świadczy usługi. Kilka dni temu dzwoni do mnie gość z Orange i mówi mi, że ma dla mnie nową oferte bo stara się kończy, mówię mu że jestem zawiedziony cenami, ale niech mi poda ofertę teraz przez telefon a on na to, że woli bym do niego przyszedł bo mogę coś żle zrozumiec. O kurna a co tu żle zrozumieć pójdę jutro to na piszę jak poszło.

  • 0

    104. ~89malwa  2005-10-03 21:53:36  host: host-81-190-152-149.olsztyn.mm.pl

    KICZ!!!

  • 0

    105. ~kruger  2008-07-09 18:54:04  host: 87-205-82-76.adsl.inetia.pl

    ja pierdziele fajne dziewczyny maj w orange a nawet spokojnie niemożna wykupic pakietu tylko trzeba zmieniać jakies głupie taryfy jakies pojebane

  • 0

    106. ~Szefunio  2009-12-21 17:24:43  host: idc143.idc.net.pl

    Zjebana siec drogo jak huj i smieszne warunki tragedia jestem w plusie od kilku lat oni wala w huja ale orange to zenada glupi przyklad zmuszaja Cie do doladowania co przynajmniej 30 dni inaczej waznosc konta przepada w plus czas waznosci z kazdego doladowania przynajmniej sie sumuje i po kilku doladowaniach nie musze myslec czy zablokuja mi srodki na koncie

Dodaj swoją opinię