Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy "Godziny" w Plusie - oficjalnie

Nowe taryfy "Godziny" w Plusie - oficjalnie

sirmark 8 Maja 2006 13:31

0 0

Na dzisiejszej konferencji Plus poinformował oficjalnie o nowej ofercie taryfowej dla klientów indywidualnych - Godziny. Nowe taryfy wchodzą do sprzedaży od 10. maja.

Na uwagę zasługuję sposób prezentacji oferty, w formie kolorowych gryzmołów, co można zobaczyć w poniższym oficjalnym komunikacie.

plusgsm godziny komunikat plusgsm godziny komunikat plusgsm godziny komunikat plusgsm godziny komunikat
plusgsm godziny komunikat plusgsm godziny komunikat

Prezentacja:




plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja plusgsm godziny prezentacja
plusgsm godziny prezentacja

Jak donosi z konferencji nasz wysłannik, w podobnym stylu będą pokolorowane i pomazane salony. Z dodatkowych informacji wynika ze podstawowe pakiety minut przechodzą na 3 miesiące, natomiast dodatkowe pakiety nie przechodzą.

Aktualizacja: Pełny cennik taryf "Godziny" do pobrania z działu Taryfy.

Aktualizacja 2: Został poprawiony slajd 7 prezentacji na którym występował błąd z ilością godzin w najwyższych taryfach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 169
  • 0

    150. ~wms  2006-05-09 21:23:05  host: host-81-190-108-52.gdynia.mm.pl

    Panie Witku,jak idzie zdobywanie cennika telefonow bo my tu ciekawi jestsmy.Bedzie dzis???

  • 0

    151.  2006-05-09 21:25:44

    Na dolnym Śląsku jest awaria w iPlusie i rwie połączenie średnio co 1 - 2 minuty :-/ Dzwoniłem pod 601101101 i koleś powiedział że mają poważną usterkę i że właśnie jej szukają i sciągają ludzi z domów :-( I że MOŻE jutro już będzie zrobione :-( Przy okazji zapytałem o pakiety gprs w nowych taryfach i koleś powiedział że na chwilę obecną się z nich wycofano ale trwają "zaawansowane prace nad nowymi rozwiązaniami w transmisji danych i zapewne pojawią się w niedalekiej przyszłości". Zobaczymy...

  • 0

    152. ~Krzysiek  2006-05-09 21:27:01  host: chello087207147190.chello.pl

    ***gm mam tą taryfę od roku z takim rabatem. To czy dostaie się 50, czy 40% zależy od wielu czynników, staż, wysokośc rachunków, ruch przychodzący z innych sieci itp. wiem na 1000% że dają teraz 50% rabatu. Czy ja tyle teraz dostanę - tego nie wiem, mam nadzieję że przez miniony rok bycia w Plusie nie stałem się dla Nich gorszym klientem i dadza mi te same warunki. No chyba, że .... pokusą będą Godziny z dobrym bonusem, ale to będzie wiadomo za jakiś czas.

  • 0

    153. ~patyk  2006-05-09 22:04:18  host: host-81-190-199-17.gizycko.mm.pl

    hmmmm .. rekalama już jest z kabaretem Mumio jak zwykle xD tylko dlaczego skoro jest reklama to nie ma nic na stronie ? przecież jak ktoś widzi reklame to szybko biegnie na www zobaczyć o co chodzi xD

  • 0

    154. ~wms  2006-05-09 22:13:35  host: host-81-190-108-52.gdynia.mm.pl

    No są już regulaminy-BRAWO DLA TELEPOLIS-a

  • 0

    155.  2006-05-09 22:41:37

    Jak chcecie miec dość dużą Strefe Plus to najlepiej jest wybrać w najblizszej okolicy najwyższy punkt (najlepiej odkryty) i tam aktywować strefe. Telefon komunikuje się wtedy nie tylko z najblizszym BTSem ale również z innymi dalej polozonymi. Ja tak zrobiłem i SP miałem czasami 18 km od miejsca aktywowania.

  • 0

    156. ~dt  2006-05-10 00:33:37  host: wap.plusgsm.pl

    @wlo-wcale nie jest to samo jak liczona jest strefa.mam NP55 ze strefy do Plusa mam 150min. Wez Godziny55. 90min z abo a 60 bedzie kosztowalo 13.80 czyli taniej w NP55.to samo ze swojakami.poki co mam DRWIW za darmo z Pwa ale potem zmienie na Godziny55 i

  • 0

    157. ~dt  2006-05-10 00:35:55  host: wap.plusgsm.pl

    i do tego pakiet swojaki a ze strefy pewnie zrezygnuje :(

  • 0

    158. ~wlo  2006-05-10 00:55:47  host: ape161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rcicho - ja zalecam jeszcze objazd terenu z net-monitorem, żeby zorientować się jaki zasięg mają poszczególne nadajniki. W ten sposób ustaliłem np. koledze strefę o średnicy (!!) ponad 30 km. No - może nie średnicy bo nie koło to jest ;-) Te 30 km jest na kiedunku wschód-zachód (na wschód nawet w odległości do 20 km ma zasięg strefy. Na kierunku północ-południe już mniej jest - jakieś 22 km. No ale najważniejsze że i w pracy i w domu ma strefę (a pracuje w innym mieście niż mieszka - o ok. 15km są odległe) oraz w okolicy gdzie się porusza.

  • 0

    159. ~wlo  2006-05-10 01:00:34  host: ape161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dt - jak Ty to liczysz? Weź Godziny 25 i strefę - 27 złotych i do 55 masz 28 złotych na strefę - więc jakieś 116 minut i 40 sekund bodajże. Łacznie daje to... 146 minut ponad - niewiele mniej niż tylko strefa w NP55 (a weź 3 złote jeszcze dolicz). Na dodatek tu masz poza sieć 30 minut. A tam minuta poza sieć zabiera Ci 2 minuty ze strefy i szybko maleje ilość minut ;-) co lepsze? Przelicz dokładnie.

  • 0

    160. ~Krzysiek  2006-05-10 08:56:09  host: 212.182.25.76

    ****wlo: Czy w Nokii 3510/3510i ew. Samsungu D600 można uruchomic w jakiś sposób net monitor?

  • 0

    161. ~miki  2006-05-11 15:54:19  host: wg.mi.gov.pl

    LUDZIE! SUPER INFO!!! MIŁA PANI Z BOKU-U PLUSA ZADZWONIŁA PRZED CHWILĄ DO MNIE Z INFORMACJĄ, ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ DZWONIENIA ZE STREFY W TEN SPOSÓB, ŻE PRZY DEKLARACJI, ŻE MINUTY NIE SCHODZĄ Z ABO I LICZY KOSZT PO 24 GR ZA MIN. TO JEST MOŻLIWOŚĆ, ŻE NIE BĘDZIE NAM LICZYĆ PO TE 24 GROSZE DOPIERO PO WYCZERPANIU MINUT Z ABO POD WARUNKIEM, ŻE WYŚLEMY SMS O TREŚCI: "USTAWIENIA MNIE" POD NUMER: 8008. OZNACZA TO, ŻE MAM NIENARUSZANE MINUTY Z ABO JAK KORZYSTAM ZE STREFY I LICZY MI PO 24 GROSZE. NIE JEST TAK DOBRZE, JAK OBECNIE PRZY TARYFACH NOWY PLUS ALE I TAK LEPIEJ, NIŻ DO TEJ PORY SIĘ WYDAWAŁO. POZDRAWIAM!!! ACHA, ZMIANA ROZLICZANIA OBOWIĄZUJE OD NASTĘPNEGO DNIA PO WYSŁĄNIU SMS I W OKRESIE ROZLICZENIOWYM MOŻEMY TAK ZADYSPONOWAĆ DO 2 RAZY. POZDRAWIAM RAZ JESZCZE!!!

  • 0

    162. ~moczar  2006-05-12 16:20:19  host: dpa213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po głębszej analizie wyszło mi na to, że nie rpzechodze :) Już te starsze mi sie bardziej podobały - a najprawdopodobniej zbiene do konkurencji

  • 0

    163. ~andkra1  2006-05-12 18:43:52  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Ja na razie nie zmieniam, ze strefy mam 2*min z abo i najważniejsze pakiety GPRS.
    Mam jeszcze taka małą podpowiedz dla użytkowników NP (GPRS) mozna aktywowac duze pakiety np 250MB za 30 zl w połowie miesiąca i wtedy mam do wykożystania 125MB za 15zł co wychodzi lepiej niż Pakiet 100MB, nie wspomne o pakietach w szczycie tam jest jeszcze wieksza różnica. pozdro ;)

  • 0

    164. ~andkra1  2006-05-12 19:02:07  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    co do komentarza 152 to wiem że w najniższych daja 50% ulgi ale w wyzszych tylko 40% przynajmniej ja tak słyszałem, nie wiedziałem że patrza na minuty przychodzące. mam rachunki ok 150-180zł a oni mi taką ch*j*w* oferte dali że szok, mówia że to dlatego że abo NP25, ale inny mi się nie opłaca bo ja mam strefe+pakiety GPRS+500sms+zasilenia simplus=taniej juz nie mozna ;)

  • 0

    165. ~Cobra JM  2006-05-12 23:34:24  host: dns1.polwir.pl

    Dzisiaj bylem skozystac z PWA i przy okazji zmienic taryfe na nowa + pakiet za 10PLN. LUDZIE ZOSTALEM NA STAREJ TARYFIE!!!. Okazalo sie ze pakiety za 10PLN sa tylko dla nowych!!!. Az mie szoklo! ale facet pokazal mi regulamin ze to jest promocja i dostepna tylko dla nowych. W tym momencie te "tansze taryfy" dla mnie robia sie ok. 2 x drozsze.

  • 0

    166. ~dt  2006-05-13 02:21:09  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    @wlo- nie moge zmienic taryfy nizej od 55zl.W NP55 mam ze strefy 150min.Teraz godziny 55. Jest w nich 90min ale jesli schodza 1:1 to brakuje mi do 150min jeszcze 60min, czyli 60X 0,24zl = 13,80. 55(abo) + 13,80= 68,8 za 150min strefy a w NP 55zl za 150 min ze strefy. Poza siec dzwonie sladowo :-)

  • 0

    167. ~archidamis  2006-05-16 13:00:26  host: bgh7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Cobra JM : a kto Ci takich kitów nawkładał, że nie będziesz mógł uruchomić tych pakietów? Każdy kto ma uruchomione "godziny" może te pakiety uruchomić. A w regulaminie "dodawania godzin" nie ma słowa o ograniczeniach o któróch mówisz. Zadzwoń do BOK-u to się przekonasz. Pozdrawiam

  • 0

    168. ~Biały  2006-05-17 10:42:03  host: cyj178.internetdsl.tpnet.pl

    Mam do niektórych pytanie! założmy że uruchomię krotność pakietów w nowych taryfach plusa, już widze że wskoczyły mi w eboku, ale w umowie jest napisanie że nie można uruchamiać wielkokrotności nowych pakietów, tylyko po jednym z każdego rodzaju.... i teraz ciekawi mnie bardzo jak to będzie wyglądać :)) Może ktoś z Was zna odpowiedź na moje pytanie? z góry dzięki.