Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy Ery - "Pakiet dla Biznesu"

Nowe taryfy Ery - "Pakiet dla Biznesu"

sirmark 18 Września 2010 03:33

0 0

Od 20. września Era wprowadza nowe taryfy skierowane do klientów biznesowych - Pakiet dla Biznesu. Prezentujemy cenniki i promocje.

O szczegółach oferty pisaliśmy już w tej wiadomości.




Zobacz: pełny cennik taryf "Pakiet dla Biznesu"
Zobacz: regulamin promocji "Internet w telefonie w Pakietach dla Biznesu"
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy biznesowe za grosz" .
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy biznesowe za grosz - umowa na 36 miesięcy".
Zobacz: cennik telefonów "Internet w telefonie w Pakietach dla Biznesu".
Zobacz: cennik telefonów "Rozmowy biznesowe za grosz".
Zobacz: cennik telefonów "Rozmowy biznesowe za grosz - umowa na 36 miesięcy".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    36.  2010-09-19 18:59:48

    ja tu czegoś nie rozumiem, no bo za 80zl netto (97,6 brutto) przypada 320 minut przy zalozeniu ze wydzwonie caly pakiet do W3 i stacjonarne. Jako osoba prywatna za 90zl brutto dostanę 450 minut przy takim samym wykorzystaniu. Pewnie w ofercie firmowej telefony są tańsze ale jeśli komuś zależy na minutach? Da się wogóle wziąść ofertę indywidualną i zarejestrować na firmę tak żeby móc odliczyć VAT?

  • 0

    38.  2010-09-19 20:09:11

    olafos (35) - podawanie tylko cen netto gdy konkurencja ma również w cenniku ceny brutto ma wywołać u potencjalnego klienta przekonanie, że dana oferta jest lepsza. Jest to jedna z wielu technik stosowana w sprzedaży. Zwróć uwagę na radiową reklamę Ery 200% więcej doładowania, w której słychać że "dodatkowe doładowanie możesz wykorzystać do wszystkich sieci" a dopiero po chwili słychać "ERA". Zważywszy na fakt, że wcześniejsze bonusy faktycznie można było wykorzystać do wszystkich sieci to można wniskować, że taka forma reklamy nie jest przypadkowa.

  • 0

    40.  2010-09-19 21:11:20

    Dla tych co się dziwią że netto. Załóżcie sobie firmy, zostańcie vatowcami i wtedy sami zobaczycie że ważniejsza dla was jest cena netto.

  • 0

    41.  2010-09-19 22:02:21

    @36 Będąc przedsiębiorcą możesz wybierać w Erze zarówno z ofert dla osób indywidualnych, jak i firmowych... Era i tak wystawia fakturę, więc dla niej wszystko jedno za jaką usługę płacisz. A odliczanie VAT lub nie, to nie domena operatora, tylko US :-)

  • 0

    43. ~paulostan  2010-09-20 02:04:27  host: ip-91-192-3-247.techmedia.com.pl

    re (27) juz podaje przykład-jezeli np.dzwonisz do UE ,sms,roaming, wszystko schodzi z pakietu nawet połacznia do gluta,jest jeden minus dodatkowe opłaty za usługi np internet w poprzednich taryfach wszystko było w cenie abonamentu :( Dla jęczacych o tanich min. sa jeszcze taryfy z min. np nowa firma 270 95pln-promocja 600 min do wszytkich bez gluta,boa 24h, no i jeszcze fajne rozwiazania z nr. staconarnymi polecam v-pabx tego plus ani play nie maja u

  • 0

    44.  2010-09-20 09:17:37

    ~den - jak pamiętam to jest 60 zł netto za 540 minut... No a le to nie ma znaczenia w sumie - jest generalnie tanio. Masz rację. Tyle tylko, ze analizujesz ilość minut jaką możesz wydzwonić (bez limitu w sieci i na stacjonarne np. dodatkowo). Problem nie wtym, ze ludzie w firmach liczyć nie umieją. Problem w tym, ze hasło "nielimitowane" może i dla dzieci jest chwytliwe. Po co mi powiedz za 60 zł netto 540 minut do W3 i nielimitowane na stacjonarne i do Play, skoro do Play dzwonię może kilka minut miesięcznie, a do reszty właśnie ok. 540 miut i w W3 płacę za to 50 zł netto? Nawet gdyby to było drożej o kilka czy kilkanaście złotych niż w Play... Czym są te róznice dla firmy? Po co kombinować i tracić czas dla nowego konsultanta, który nie zna potrzeb firmy jak ten od starego operatora? Znam firmy, które przeniosły numery z jednego do drugiego... Ale uwierz - nie chodziło o kilkadziesiąt złotych czy nawet kilkaset na rachunkach - to była kwestia kilku- kilkunastu tysięcy albo innych uwarunkowań - jakichś rozbudowanych usług w sieci firmowej itp. Owszem wiele małych firm przenosi numery - też znam takie. Ale np. w jednej (mają ok. 20 telefonów - właścicielka jest moją koleżanką ze szkoły) zmienili operatora, bo stary operator nie miał w ofercie Nokii 6700 ;-) A szefowa laskom w firmie te własnie telefony chciała rozdać.

  • 0

    45. ~harrol  2010-09-20 11:52:28  host: dpc34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozumiem wlo bardzo dobrze, w rozbudowanych przedsiębiorstwa przenoszenie numeru to strata czasu, a w związku z tym strata pieniędzy. Niech coś pójdzie nie tak, to tylko masa wnerwów. A w3 do tego ma dobrze wyszkolonych konsultantów do biznesu. Firmy, które teraz będą przedłużać umowę z Erą będą miały naprawdę korzystne warunki.

  • 0

    46.  2010-09-20 15:10:45

    harrol (45) - aktualnie przenoszenie numerów to żadna filozofia. Kolega przenosił w firmie ponad 150 numerów jednocześnie. Wszyskto odbyło się bez zbędnych utrudnień dla firmy i jej pracowników.

  • 0

    47. ~maciek  2010-09-20 15:42:01  host: dpy22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w tej chwili w biznesowce najwiecej zyskuje orange prawda? zmienia sie cos tam czy tylko nowe modele telefonow?

  • 0

    48. ~yeeesman  2010-09-20 16:12:35  host: dpu166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tej chwili to bardzo dobra oferta szczególnie dla przedłużających umowy w Erze. Pozytywnie rozczarował mnie roaming po dobrej cenie, a do tego wliczony w abo. Dla podróżującego przedsiębiorcy korzystna sprawa.

  • 0

    49. ~Antonio  2010-09-20 19:13:26  host: 77-255-247-226.adsl.inetia.pl

    Ale chyba roaming był zawsze wliczony w abonament, a jeśli nie to faktycznie jest do bardzo dobre. Bo nie będzie trzeba dopłacać dodatkowo:)

  • 0

    50.  2010-09-20 19:46:24

    Robo - zapytaj kolegi o powody przenosin... I ile na tym zyskała firma, jeśli o koszty chodziło?

  • 0

    51. ~eomateo  2010-09-20 20:07:32  host: na-12.bialnet.com.pl

    Witam, Czy może ktoś posiada informacje o tym czy przy wyborze oferty z "internetem w telefonie" opłata 10 netto schodzi z pakietu czy jest rozliczana oddzielnie? W tej promocji telefony są o kilkanaście procent tańsze, warte rozważenia..

  • 0

    52.  2010-09-20 20:52:24

    wlo - głównym powodem była optymalizacja (czyt. zmniejszenie) kosztów telekomunikacyjnych firmy bez nakładania restrykcji na dotychczasowy sposób użytkowania telefonów przez jej pracowników. Ile szacunkowo firma zyskała, zapodam Ci za jakiś czas poprzez PW.

  • 0

    53.  2010-09-20 22:09:01

    oczywiście nie chodzi mi o konkretne kwoty ;-)

  • 0

    54. ~maciek  2010-09-21 13:28:45  host: dpv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jest xperia x10 tu w ofercie? Bo to teraz szlaier w biznesowce orange.

  • 0

    55. ~  2010-09-23 14:39:33  host: dpz164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miejmy nadzieje, że niebawem pojawią się też jakieś nowe oferty dla pre-paidowców. Może jakaś alternatywa do Orange One?

  • 0

    56.  2010-10-02 14:55:35

    @55 - w TT dopiero skończyło się potrójne doładowanie, za 2 miesiące w grudniu będzie pewnie podwójne doładowanie, są pakiety sms/mms, 1000 minut w sieci, naliczanie minut do wykorzystania za odbieranie połączeń i jest pakiet internetu bez limitu danych za 9zł miesięcznie - tego Orange One nie ma!

  • 0

    57. ~Kamil  2010-10-22 19:01:45  host: 188.kormoran-net.pl

    SMS Premium i Dodatkowe Usługi nie wliczają się w cenę pakietu ;/ W poprzedniej ofercie się wliczały teraz nie więc beznadzieja ... zważywszy na to że miałem upust 80% przez 14Mc z później 50% ... (Tera pewnie też) lecz przedtem mogłem sobie wziąć abonament za 240netto wydzwonić 50zł a resztę zmarnować na SMS premium kupić NeoBota za 90zł netto (realnie zapłacić około 15zł) i później sprzedać kod za 80zł ;/ I byłem ponad 160zł na plusie po każdym MC. Oby się dało przedłużyć starą umowę na tych samych warunkach ...

  • 0

    58. ~tomek  2011-04-14 12:14:36  host: cid78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy pan mi odblokuje konto

Dodaj swoją opinię