Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy dla biznesu w Orange

Nowe taryfy dla biznesu w Orange

WitekT 20 Kwietnia 2007 22:19

0 0

Od 23. kwietnia wchodzi nowa oferta w Orange dla biznesu. Nie będzie dostępna w salonach, a jedynie przez opiekunów biznesowych. Warto o niej wspomnieć, bo abonamenty są… kwotowe. Oferta będzie funkcjonowała obok planów Nowy Orange dla Firm.

Pakiety Kwotowe dla Firm

40

80

140

220

340

Minuta poza sieć

0,67 zł

0,61 zł

Minuta w sieci i nastacjonarne

0,31 zł

0,24 zł

SMS

0,20 zł

MMS

0,29 zł


Ceny brutto (z VAT).

Nazwa taryfy jest najprawdopodobniej kwotą netto miesięcznego abonamentu.




Aktywacja kosztuje 1,22 zł. Przy zakupie od 5 do 9 telefonów z opisywaną taryfą, otrzymuje się dodatkowo 10% rabatu od całego rachunku przez cały okres trwania umowy, a powyżej 10 telefonów - 12%.

Dostępne będą także usługi obniżające ceny połączeń takie, jak m.in. Biznes Grupa czy 5 Bezpłatnych Numerów dla Firm. Transmisja danych - 10 kB za 0,01 zł netto, czyli 1 MB kosztuje 1,22 zł brutto.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 166
  • 0

    147.  2007-04-23 22:56:11

    Robaas: mniej więcej to samo - tak mi doniesiono. ;)

  • 0

    148.  2007-04-24 00:24:41

    WitekT: dzieki:) oby tak bylo to bede nawet zadowolony;)

  • 0

    149. ~delek  2007-04-24 11:30:36  host: dps70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta oferta nie jest taka najgorsza. Połączenia do sieci są dużo tańśze a bądź co bądź jest to ważne bo w firmie każdy ma telefon w tej samej sieci. No i obniżki na rachunki 10 czy też 12% są ok. Bezpłatne numery do 5 osób też mogą się przydać

  • 0

    150. ~schottkey  2007-04-25 11:01:17  host: 212.117.81.29

    Problem jest takie: - w orange dla firm jest taki wynalazek jak nieskonczony kapital minut, tutaj kwota przechodzi co najwyzej na kolejny miesiac. - w playu pakiety kwotowe sa nawet w prepaidzie wyposazone w bonusy (50=70zl itd) a tutaj raz ze tego nie ma a dwa - minuta do wszystkich jest drozsza i nadrabia tylko orange i stacjonarne.

  • 0

    151. ~pok  2007-04-25 15:30:03  host: dpn143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezła oferta. Dobra jest opcja z tym że niewykorzystane minuty przechodzą na następny miesiąc i są wykorzystywane jako pierwsze. No i tańsze rozmowy do sieci

  • 0

    152. ~walter  2007-04-25 16:52:47  host: dpn143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NO, bo jesli chodzi o biznes to orange akurat zawsze dbal o swoich klientow... dobra opcja

  • 0

    153. ~Konsultant Klienta Biznesowego  2007-04-25 22:13:59  host: bnl243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam nowa oferta Orange Biznes jest rewelacyjna obecnie najlepsza na rynku Era i Plus nie posiadaja tak atrakcyjnej oferty. Byłem dzis w salonie Plusa i Ery zapytac co zaproponują,konsultanci którzy mnie obsługiwali to totalna porażaka nie potrafili podac zadnego argumentu który byłby lepszy''starali sie no ale nie mieli argumentów bo maja słaba oferte" Oferta która jest w sprzedazy w salonach Orange ma 1 minus Sms jest dodatkowo płatny. A nowa taryfa to pakiet złotówek gdy wysyła sie smsa pobiera z kwoty a nie nalicza dodatkowo.

  • 0

    154. ~  2007-04-25 22:23:34  host: 212.160.172.70

    #Konsultant Klienta Biznesowego: powiedz mi jak sie z kims od orange mozna umowic w tej sprawie? gdzie takiego konsultanta co mi moze ta oferte sprzedac poszukac?

  • 0

    155.  2007-04-25 22:24:35

    To już patologia... Żeby człowiek z TP pytał o konsultantów biznesowych Orange w komentarzach w naszym serwisie... ;)

  • 0

    156.  2007-04-25 23:06:12

    tutaj panie 154 513013807 :)

  • 0

    157.  2007-04-25 23:07:59

    do 153 sadze ze sam na to wpadles, bo jestes bardzo dumny. PS: cień, czy nowy??

  • 0

    158.  2007-04-25 23:29:20

    zadzwonilem sobie na infolinie orange i cos mnie zastanawia, dla tego pakietu kwotowego cena za nokie e50 jaka podal mi doradca wynosi ponad 600zl.. ktos to mzoe potwierdzic albo zaprzeczyc? dla orange dla firm 80 (podobny abonament) cena jest duzo nizsza...

  • 0

    159.  2007-04-25 23:34:41

    Robaas: 606 to cena dla ODF40, jak sie nie mylę to 242zł kosztuje w ODF80. Powiem Ci, ze KKB nie maja oficialnego cennika terminali dla pakietow aniinformacji czy sie rozni czy nie. ale jest inny sposob. wypisze fikcyjna umowe i wyskoczy mi cena... zaraz podam

  • 0

    160.  2007-04-25 23:43:20

    S!D ok czekam:)

  • 0

    161.  2007-04-25 23:43:27

    ceny telefonów są takie same jak w ODF. Polecam dokonywanie aktywacji u mnie jesli gdzies tam podaja dziwnej tresci oferte:) wcale sie nie polecam, ale widac mam nizsze ceny niz ów infolinia:P

  • 0

    162.  2007-04-25 23:47:23

    S!D: no już bez reklam, ok? ;) Jak ktoś się chce z Tobą skontaktować, to wszystkie potrzebne dane znajdzie w Twoim profilu jako zarejestrowanego usera (po kliknięciu na Twój nick). :)

  • 0

    163.  2007-04-26 00:07:50

    oki, bez reklam. finalizacja przez GG:) nie powtorzy sie to juz... chyba:) PS: spicie czasem??

  • 0

    164.  2007-04-26 08:32:02

    S!D: a kto powiedział, że jesteśmy ludźmi? Widziałeś nas kiedyś? ;)

  • 0

    165.  2007-04-28 21:04:01

    ~Konsultant Klienta Biznesowego - może porównywałeś do taryf dla indywidualnych? Bo nie wiem czy znasz biznesklasę - pakiety złotowe, wszysko wliczone w pakiet - esemesy, ememesy, międzynarodowe, transmisja danych itd., cena 61 gr brutto, minuta w sieci i na stacjonarne 49-24 gr (ze strefy 24 gr), wybrane numery po 12 gr (do 30 w sieci i stacjonarne). Ceny brutto oczywiście, jak już taka tradycja jest ;-) I ty mówisz że ktoś argumentów nie miał? Przestań... W czym Orange ma lepszą tę właśnie ofertę? Ja nie widzę żeby była lepsza - jak powiedziałem, doczołgali się do Plusa dopiero. Teraz raczej znowu zostaną lekko w tyle, bo niemal rok temu Plus oferował te ceny a niewiele gorszą ofertę już ponad 2 lata temu w postaci planu Max Profit mają ;-)

  • 0

    166.  2007-04-28 21:20:44

    Witek, a tak właściwie, to czym się to rózni (ten cennik) od obowiązującego bodaj od początku roku planu dla firm Orange?

Dodaj swoją opinię