Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy biznesowe "Na Rozmowy" w Plusie

Nowe taryfy biznesowe "Na Rozmowy" w Plusie

sirmark 10 Września 2008 16:14

0 0

15. września Plus wprowadza nowe taryfy dla klientów biznesowych o nazwie "Na Rozmowy". Pierwsze informacje prezentujemy już dziś.

W ramach nowej oferty dostępnych będzie 7 taryf.
Promocyjny plan cenowy Na Rozmowy 70 Na Rozmowy 120 Na Rozmowy 200 Na Rozmowy 280 Na Rozmowy 440 Na Rozmowy 600 Na Rozmowy 1000
Abonament 30 zł (36,60 zł z VAT) 50 zł (61 zł z VAT) 75 zł (91,50 zł z VAT) 100 zł (122 zł z VAT) 150 zł (183 zł z VAT) 200 zł (244 zł z VAT) 300 zł (366 zł z VAT)
Ilość minut do wszystkich sieci 70 120 200 280 440 600 1000
SMS do wszystkich sieci 0,22 zł z vat
Stawka za minutę krajowego połączenia do wszystkich sieci 0,54 zł z VAT 0,54 zł z VAT 0,49 zł z VAT 0,49 zł z VAT 0,49 zł z VAT 0,44 złz VAT 0,44 zł z VAT
Minuta połączenia do P4 oraz dostawców korzystających z jego sieci 0,72 zł z VAT


Dodatkowo w ramach promocji abonent otrzymuje Pakiet na Rozmowy, w ramach którego może bezterminowo uruchomić Usługę 5 Wybranych Numerów oraz otrzymuje bezterminowo automatycznie aktywowany Pakiet dodatkowych Minut do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe. Opłata za "Pakiet na Rozmowy" jest zgodna z poniższą tabelą:

Promocyjny plan cenowy Na Rozmowy 70 Na Rozmowy 120 Na Rozmowy 200 Na Rozmowy 280 Na Rozmowy 440 Na Rozmowy 600 Na Rozmowy 1000
Liczba minut przydzielonych w ramach Pakietu Minut w miesiącu 20 40 70 100 150 200 300
Łączna liczba minut wliczonych w abonament oraz przyznanych w ramach Pakietu Minut 90 160 270 380 590 800 1300
Opłata miesięczna za PAKIET NA ROZMOWY 10 zł (12,20 zł z VAT) bezpłatnie





W ramach usługi 5 Wybranych Numerów Abonent ma możliwość wykonywania darmowych połączeń głosowych z od 1 do 5 wybranych numerów w Plusie - bez limitu i/ lub na stacjonarne - z limitem 500 minut miesięcznie. Maksymalnie 5 numerów łącznie. Opłata za zmianę listy numerów wynosi 6,10 zł z vat.
Minuty z "Pakietu Minut" wykorzystywane są po minutach wliczonych w abonament i nie przechodzą na kolejne miesiące. Abonent nie może zrezygnować z promocyjnego Pakietu

Dostępny będzie także Pakiet 50 SMS do wykorzystania do wszystkich operatorów. Opłata za pakiet to 3,66 zł z vat. Niewykorzystany pakiet przechodzi przez 6 m-cy. Abonent w jednym okresie rozliczeniowym może uruchomić maksymalnie 5 Pakietów SMS

Umowa zawierana jest na 24 m-ce, a przez 12 m-cy występuje zakaz zmiany taryfy na niższą. Po tym okresie można zmieniać w obrębie taryf "Na Rozmowy"; nie powoduje to deaktywacji "Pakietu na Rozmowy"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 81
  • 0

    62. ~empireus  2008-09-12 02:04:49  host: jura24.pl

    Ja w tych taryfach nic rewelacyjnego nie widze, chyba, ze zle pojalem te plany. Od niedawn a mam w Erze "Najwiekszy pakiet minut" dla byznesu i tam w kwocie 50+VAT mam po 200 min, gdzie 200 minut do Ery schodza na poczatku, promocyjne 85min. do wszystkich schodza na poczatku i dopiero 115 (tez do wszystkich) abonamentowe na koncu. Minuty promocyjne sa co prawda na rok, ale nawet po skonczeniu promocyjnych, nadal mam 115 min. Co by jednak nie mowic, nadal najlepsza oferte ma Orange...ale niestety przy pierwszym abonamencie, sa u nich drogie fony (wszystko zalezy od stazu i "opiekuna", bo po kilku latach przy taryfach 50zl daja najdrozsze fony za 1zl:) )

  • 0

    63. ~morion  2008-09-12 07:58:39  host: 80.50.56.190

    ciekawe jak z cenami fonów w tych nowych taryfach ;)

  • 0

    64.  2008-09-12 14:21:05

    48 plus: orange ma

  • 0

    65. ~  2008-09-12 15:22:48  host: hso14.internetdsl.tpnet.pl

    CENY FONóW ZNACZNIE W Dół POSZłY,SAMSUNGA OMNIE MOżNA MIEC W ABO 120Zł -280 MIN ZA 99 Zł

  • 0

    66. ~Soren  2008-09-12 16:40:05  host: host-044.skynet.net.pl

    Kiedy Omnia bedzie dostepna w ofercie dla firm ?

  • 0

    67. ~  2008-09-12 16:52:15  host: 217.153.159.186

    OD PONEIDIZAłKU,WYżEJ NAPISANE

  • 0

    68. ~morion  2008-09-12 18:14:09  host: 83.2.75.2

    @65- a skąd żeś te ceny wziął? przecież na stronie plusa nie ma jeszcze żadnego info w ofercie dla firm...

  • 0

    69. ~  2008-09-12 19:02:40  host: 217.153.159.186

    się gra się ma:P:P wchodzą dwa rodzaje pakietów,,Na rozmowy,, jeden z ,,tańszym telefonem,,...w tej taryfie z nizszym fonem nokia e51 będzie w 50zł abo za 1zł...itp...może jest ktoś kto chce kupic telefon na firmę w plusie>??chetnie,,pomogę,,:D

  • 0

    70. ~morion  2008-09-12 19:07:32  host: 83.2.75.2

    interesuje mnie nokia 6500 classic... czy bedzie i za ile w abo 50zł...

  • 0

    71. ~BTS_Lodz  2008-09-12 20:38:51  host: staticline695.toya.net.pl

    Coś przycichło o tych nowych taryfach... Czyżby falstart? Artykuł był prezentowany jako "News dnia", teraz spadł poza stronę główną. Poza Telepolis temat podjął tylko GSMOnline ale też bez zbytniego rozgłosu, a reszta portali tematycznych milczy... Sirmark - przyznaj no się, skądżeś tego newsa dorwał ;)

  • 0

    72.  2008-09-12 22:44:38

    ~BTS_Lodz - nic nie przycichło, regulaminy promocji ja np. już czytałem ;-)

  • 0

    73.  2008-09-12 22:53:47

    Na szczęście Na Rozpowy to promocyjny plan cenowy tylko a nie standardowy :-) Przynajmniej to wynika z regulaminów. Oprócz standardowej promocji - tepefon, jakieś bezpłatne numery, dodatkowe minuty itp. (Czas na rozmowy) jest oferta bez bonusów w postaci usług, wówczas telefony są tańsze (Na rozmowy z tanim telefonem). Poza tym kilka promocji w Elastycznych - z tanim telefonem, na lata, bezpłatna piątka, za darmo w sieci, wyprzedaż.

  • 0

    74.  2008-09-12 22:55:18

    W wyprzedaży można w Elastycznej 30 dostać E61 za 99 netto na rocznny kontrakt ;-)

  • 0

    75.  2008-09-12 22:56:24

    To dobra wiadomość. Dla mnie te taryfy to rewelacja - wysyłam dużo SMS-ów do różnych sieci - około 200 sztuk miesięcznie. Przy tych pakietach 50 sztuk za 3,66 zł wyjdzie mi sztuka za 7 groszy!

  • 0

    76.  2008-09-12 23:00:01

    Mam tylko jedną wątpliwość - jest wzmianka, że "Pakiet Minut" schodzi dopiero po minutach wliczonych w abo. Czy dotyczy to też tych 5 numerów w Plusie? To byłaby kompletna porażka. Nie wiem jak to interpretować bo schodzenie minut po wykorzystaniu abo dotyczy "Pakietu Minut", ale ciutke wyżej jest napisane, że "5 wybranych numerów" działa w ramach "Pakietu na rozmowy".

  • 0

    77. ~gekon  2008-09-13 10:39:17  host: apn-77-115-181-30.gprs.plus.pl

    BTS_lodz wiem że juz złapałeś się na bezpł 5 w Orange ,która tak działała Ale w Plusie nigdy tak nie było i nie będzie

  • 0

    78.  2008-09-13 12:11:47

    ~gekon - zasadą w Plusie było zawsze, że pakiety pomniejszające koszty schodzą przed zasobami abonamentowymi... Niestety Plus równa do szeregu ;-) To promocyjny plan cenowy, więc jest inny. Moim zdaniem ludzie pojęcia nie mają jak korzystać efektywnie z komórek (firmy do tego!!) i żądają tego co wszędzie jest - czyli planów z "darmowymi minutami". Mają. WIęc jeśli mają to czemu się czepiasz? Jęsli chcesz mieć coś lepszego, kup Elastyczną - najlepszy w tej chwili plan na rynku - pod względem rozliczeń, bo można zapytać, czy nie mogłoby być taniej... ;-)

  • 0

    79.  2008-09-13 12:14:01

    "Połączenia w ramach Usługi (5 wybranych numerów - przypis mój) nie pomniejszają liczby minut wliczonych w abonament i Pakiet Minut."

  • 0

    80.  2008-09-13 12:14:30

    . W przypadku numerów krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze, jeżeli suma nieodpłatnych9 minut wykorzystanych w ramach Usługi na połączenia z numerami krajowych sieci stacjonarnych w danym okresie rozliczeniowym osiągnie 500 minut („Limit”) (bez względu na liczbę numerów krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze), to kolejne połączenia na numery krajowych sieci stacjonarnych zdefiniowanych w Usłudze są płatne zgodnie z cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych dla taryf Elastyczna.

  • 0

    81. ~d.p  2008-09-15 16:44:58  host: nat-tar.aster.pl

    wlo przyaczam sie do Twojej wypowiedzi ~78. Poza tym co jeszcze jest warte uwagi to to ze poimo tego jaka oferta,promocja,taryfa by nie była zawsze jest tak ze spotka sie z krtytyka.A szkoda bo czasami warto porównac oferty,przeczycztac regulamin zebyc wiec jasnosc co do danej np.promocji

Dodaj swoją opinię