Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy biznesowe Ery - cenniki i promocje

Nowe taryfy biznesowe Ery - cenniki i promocje

sirmark 13 Lutego 2010 00:40

0 0

Od 15. lutego Era wprowadza nowe taryfy w ofercie biznesowej - Nowa firma. Prezentujemy pełny cennik oraz promocje.

Taryfy Nowa Firma to sześć planów taryfowych od 30,50 zł do 317,20 zł (brutto), zawierających wliczone minuty do wszystkich sieci (oprócz Play, Cyfrowego Polsatu i Centernetu). W dwóch najniższych taryfach cena minuty wynosi 0,35 zł, a w pozostałych 0,29 zł - nie dotyczy to ceny za minutę połączenia od Play i Cyfrowego Polsatu, gdzie minuta kosztuje 0,60 zł. SMS do wszystkich sieci kosztuje 0,24 zł.

era cennik nowa firma

W cenniku znajdziemy także usługi, które mają obniżyć koszty:
- Taniej do Innych 5 numerów abonentów lub użytkowników: Polkomtel lub PTK Centertel, w tym do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatów - 12,20 zł za każdy numer, połączenia w usłudze 0,23 zł/min.
- Tanie połączenia do Abonentów Era, Użytkowników systemu Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych operatów - 6,10 zł za usługę, połączenia w usłudze 0,24 zł/min.
- Połączenia z wybranymi numerami z 10 wybranymi numerami Abonentów Era, Użytkowników systemu Tak Tak i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych (opłata jest niezależna od ilości aktywowanych numerów operatów - 12,20 zł za usługę, połączenia w usłudze 0,12 zł/min.
- Sieć firmowa - 6,10 zł za usługę, połączenia w usłudze 0,20 zł/min.
- Połączenia do UE - 6,10 zł za usługę, połączenia w usłudze na numery komórkowe za 0,96 zł i stacjonarne 0,48 zł/min
- 100 SMS - 6,10 zł za usługę




era cennik nowa firma

Dostępne są także pakiety Blueconnect. 100 MB za 12,20 zł i 300 MB za 24,40 zł (taktowanie po 100 kB oddzielnie dla danych wysyłanych i odebranych).

Zobacz: pełny cennik "Nowa Firma" (plik .pdf; 182 kB).
Zobacz: regulamin promocji "najtańsze telefony w nowej firmie" (plik .pdf; 126 kB).
Zobacz: regulamin promocji "w nowej firmie najtaniej" (plik .pdf; 113 kB).
Zobacz: cennik telefonów "najtańsze telefony w nowej firmie" (plik .pdf; 215 kB).
Zobacz: cennik telefonów "w nowej firmie najtaniej (plik .pdf; 215 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    15.  2010-02-13 11:15:06

    Tzn z kosztami w firmie jest tak, że często im większe tym lepsze bo podatek wtedy mniejszy się płaci :) Generalnie wszystko jest ładnie wypisane łącznie z pakietami które można aktywować dodatkowo.

  • 0

    16. ~asd  2010-02-13 11:22:04  host: ipw100.internetdsl.tpnet.pl

    kiepska oferta jeśli weźmie się Firmową by Play do porównania

  • 0

    17.  2010-02-13 12:15:31

    ~PL01 - owszem, tylko które bardziej? Te stanowiące 60% czy 0,5%?

  • 0

    18.  2010-02-13 12:17:54

    eski - co z tego, że mniejszy podatek, skoro on wynosi np. 19% ceny zakupu? Głupi wydaje pieniądze na coć mało potrzebnego czy zbędnego tylko dla pomniejszenia podatku. Chyba, ze sam za fakturę nie płaci a ją dostaje, albo zakupy nie są dla firmy realizowane - wtedy sprawa oczywista ;-) Tylko, że to przestępstwo skarbowe jest ;-)

  • 0

    19.  2010-02-13 12:19:11

    Znów minuty wliczone w abo, niższe połączenia do wybranych numerów w sieci i poza nią, aktywacje i inne duperele... Czy oni nie mogą po prostu zrobić abonamentu kwotowego z ceną minuty np. 20-25 gr?? Byłoby jaśniej, bardziej uczciwie i klient mógłby szybko przeliczyć, co mu się naprawdę opłaca. A klienta biznesowego niestety nie interesują pakiety smsów, dodatkowe minuty lub aktywacja usług obniżających koszty, bo po prostu nikt nie zawraca sobie takimi pierdołami głowy. Zresztą kto miałby się tym przejmować? Pracodawca opłacający rachunki czy pracownik użytkujący służbową komórkę? Porażka jakaś, jak większość taryf i usług w Erze :((( Niestety, ostatnio coraz więcej postów piszę krytykując Erę, bo chyba powoli coraz bardziej skłaniam się do przeniesienia numeru do Playa. Cały czas co prawda mam 90% połączeń wychodzących do Ery, ale może jak zapoczątkuję przeniesienie numeru do Play, to reszta znajomych (lub przynajmniej jakaś ich część) przejdzie ze mną...

  • 0

    20.  2010-02-13 12:24:53

    ~asd - bo za 25 netto jest aż 70 minut a nie tylko 60 i pakiet minut w sieci? Mam kilkudizesięciu stałych klientów i drugie tyle "okresowych", ze tak ich nazwę. Zadna z tych firm nie ma komórek w Play. Wiem - to zadupie jest, i nie dociera do buraków, ze jest w Polsce Play, który ustawia rynek, no ale tak jest... po prostu. Jest tu pole do popisu dla doradcó w tym segmencie rynku. Sam myślę, czy by może zmienić profesję? Kasy jak lodu jest do wzięcia!

  • 0

    21.  2010-02-13 12:57:42

    wlo: to dziwnych masz tych właścicieli firm. Przecież jak by ich żony lub sekretarki dzwoniły to wystarczy przeciągnąć rozmowę ponad dwie minuty i już prezesi dzwonią sobie za darmo. Wystarczy, że wzieli by abo w Erze lub Orange dla swoich pracowników i rodzin i już dzwoniliby za darmo. Liczyć nie potrafią?

  • 0

    22. ~eranet  2010-02-13 12:58:11  host: ppp133095.ostnet.pl

    mam nowy biznes, te nowe taryfy to porazka, ale jeszcze mam pol roku do konca umowy, wiec zobacze co beda proponowac. inaczej bye,bye

  • 0

    23.  2010-02-13 14:05:46

    piotrM - zapytaj ich. Mnie inne rzeczy w naszych wzajemnych relacjach obchodzą ;-) Poaza tym... Nie tylko Play daje darmowe albo prawie darmowe bo czym jest cena 1 gr za minutę?) połączenia w sieci. W biznesowych taryfach to standard od lat. Ja powtórzę - rewelacyjna stawka 29 gr Playa to dla firm NIC nowego. Ja sam od ponad 3 lat dzwonię "wszędzie" (także to Playa) po ok. 30 groszy brutto. A ostatnio jeszcze taniej.

  • 0

    24.  2010-02-13 14:10:05

    4 lata nawet na wiosnę będzie ;-)

  • 0

    25.  2010-02-13 15:06:00

    Wlo -> trochę się mylisz, bo jednak telefon to dla niektórych jedno z głównych narzędzi pracy. Nie wyobrażam sobie kierowcy który musi się zatrzymywać i doładowywać karty w trasie, i jeszcze mało tego bierze fakturę na to. Jeszcze dodatkowy plusem abonamentu są telefony, gdzie już się o tym się nikt nie martwi. Przy Freshu gdy jest mała firma to i może sobie pozwolić na takie czy inne rozwiązanie ale przy dużej albo średniej firmie nie wchodzi w to w grę. Telefon się dostaje dodatkowo i daję gotowe urządzenie pracownikowi. Zresztą jeżeli po sieci tak jak w Erze można gadać z 10 numerami po 1gr za minute to co to jest - grosze.

  • 0

    26. ~Colo  2010-02-13 15:54:08  host: public46181.xdsl.centertel.pl

    Nowe taryfy Orange dla firm są lepsze niż to co daje Era. Przykład: Era 115,90 zł = 270 min. Orange 120,78 zł = 450 min. W Erze cena minuty wynosi w abonamencie 0,43 zł a w Orange 0,27 zł.

  • 0

    27. ~  2010-02-13 17:13:37  host: 188.146.45.110.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wam się nigdy nie dogodzi, jak przychodzicie i daje się wam za przykładowo 120 zł brutto 600, minut, a wy boże stawka minutowa 40 gr, wolałbym mniej minut i niższą stawkę, a teraz jakiś Colo pisze bzdury, że tak jest lepiej. Colo oferta prywatna Ery za 125 zł ma się 560 minut i Twój Orange bęczy. Play nie jest konkurencją w segmencie biznes, dlatego że jest nie stabilny

  • 0

    28.  2010-02-13 17:15:18

    eski - jaja sobie robię ;-) Jestem zwolennikiem abonamentów - nawet moje dzieci od wielu lat mają telefony abonamentowe. I dodam, ze od 4-5 lat nie kupuję telefonów za kontrakt w abonamencie. Chociaż ostatnio kupiłem z nowym numerem E61i... Ale z taryfą 15 zł i na rok ;)

  • 0

    29.  2010-02-13 18:28:25

    Wlo --> nonono:) chyba że tak. Ja tam kiedyś używałem telefonu na kartę nie pasuje mi to wole abonamenty mimo wszystko, może po prostu z wygody:) Ja tam odkąd używam IP powiedziałem że jak wymieniać to tylko na nowszą wersje. Aczkolwiek widziałem te E61i i naprawdę są fajne. Zresztą seria E wg jest najlepsza. Ja tam miałem możliwość wcześniejszego podpisania nowej umowy z Era a że kupiłem po okazyjnej cenie IP to nie potrzebowałem telefonu. Tak jak pisałem płacę teraz 30zł za 120minut plus do tego 15zł za 500mb internetu. Więc naprawdę super oferta! Pozdrawiam

  • 0

    30. ~derek  2010-02-13 20:46:28  host: 86.96.228.88

    czy sa pakiety kwotowe rozliczane w roamingu czy roaming doliczany jest do kwoty abonamentu

  • 0

    31. ~wibra  2010-02-13 21:58:34  host: nat2-138.ghnet.pl

    #30 - roaming doliczany do abo

  • 0

    32. ~aqq  2010-02-14 10:39:26  host: batory-do-korbotron.korbank.pl

    Odwieczna wojna prepaid-abo naprawde obecnie nie ma sensu. W biznesowych abo faktycznie było tanio od kilku lat. A prepaid dla kierowcy może być nie wygodny. Wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja miałem i abo i prepaidy. Obecnie nadal prepaid. Raz wydzwonie 100 raz 200 a raz 30 w m-cu i abo kompletnie mi nie pasuje. A przy okazji w prepaidach walka cenowa przybrała naprawdę miłe dla klienta poziomy. Doładowanie to obecnie nie problem (5-15 min. przez internet) a faktura zbiorcza na koniec miesiąca (mówię o Playu). Jeśli ktoś prowadzi biznes gdzie komórka to podstawa to po prostu nie odpuszcza do stanu konta poniżej 50-100 zł i dla się korzystać w prepaidzie (mówimy o kilku, kilkunastu simach w firmie). Prepaid to elastyczność, Stwierdzamy, że dzwonimy więcej/mniej zmieniamy taryfę czy opa i już. Oczywiście jeśli ktoś regularnie wydzwania co m-c określoną kwotą to abo także ma sens. Także jak dla mnie nie ma co się spierać w tym temacie. Inaczej jest odnośnie niektórych ofert w abo. One przy prepaidach są czasami urągające inteligencji klientów. A podsumowując dla każdego coś miłego i cieszmy się, że coraz niżej. W3 życzę obniżek, P4 i reszcie rozwoju sieci a za jakiś czas nie będzie znaczenia w której sieci mamy telefon.

  • 0

    33. ~Otis  2010-02-14 11:18:28  host: 87-205-163-251.adsl.inetia.pl

    To prawda, dużo też zależy od tego jak będą korzystać z telefonów pracownicy. Przy dużych firmach pre w ogóle nie wchodzi nawet w grę przy małych też czasem nie. Bo czasem firmy nie chcą się później bawić w dodatkowe kupno telefonów tutaj biorąc wszystko dostają od razu na gotowe. W ofercie Ery dobrze to wszytko rozpisali w cenniku tyle i tyle plus można to i to za tyle i tyle i oferta jest całkiem całkiem.

  • 0

    34. ~sven  2010-02-15 10:08:41  host: doo123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie chyba podawanie cen bez VAT w biznesie jest czytelniejsze, tak jak w tabelce. tymczasem w treści artykułu ceny są z Vate-em. Ogólnie typowa oferta biznes, z bardzo tanimi rozmowami w sieci. Era jak bodajże pierwsza daję opcję wyboru tanich rozmów z 5 wybranymi numerami z innych sieci niż macierzysta

Dodaj swoją opinię