Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe taryfy "BiznesKlasa" w Plus GSM

Nowe taryfy "BiznesKlasa" w Plus GSM

sirmark 16 Marca 2006 11:55

0 0

Plus GSM wprowadza nową ofertę taryfową dla rynku biznesowego. Nowe taryfy dostępne będą od 21 marca br.

Taryfy Biznesklasa zbudowane są w oparciu o pakiety kwotowe, które klienci Plusa mogą przeznaczyć na wszystkie usługi dostępne w sieci Plus, w tym także na połączenia międzynarodowe, roaming oraz usługi typu Premium Rate. Oznacza to większą swobodę użytkowników i pełniejszą kontrolę wydatków w firmie. Pakiety kwotowe przechodzą na 6 kolejnych okresów rozliczeniowych, a zaległe wartości z poprzednich okresów są zawsze wykorzystywane jako pierwsze.




Prezentujemy cennik taryf BiznesKlasa.
plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006
plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006
plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006 plusgsm biznesklasa od 21 03 2006

Zobacz także ulotkę reklamową:
ulotka biznesklasa ulotka biznesklasa ulotka biznesklasa ulotka biznesklasa

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2006-03-16 13:58:32

    Czy mi sie wydaje ze nie ma pakietow na gprs w tych nowych taryfach ? Wzrok ostatnio mi sie psuje ;) Jak ich nie ma to duzy minus :/

  • 0

    33. ~dejo  2006-03-16 14:30:21  host: w3cache.tkk.pl

    naprawdę teraz MMSy są rozliczane z pakietu? To świetnie!

  • 0

    34. ~karcap  2006-03-16 15:41:00  host: dqd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz walka w biznesie bedzie dość wyrównana. Chciałbym żeby tak samo było w indywidualnych, bo na razie tylko era sie liczy.

  • 0

    35.  2006-03-16 15:42:42

    a przepraszam gdzie sa wszystkie pakiety? Pakiety SMS, GPRS itp. itd. he? P.S Swoja droga to srednie te taryfy. Spodziewalem sie czegos lepszego...

  • 0

    36.  2006-03-16 15:47:34

    SirmarK/WitekT dlaczego okienka ze skanami ulotki same się zamykają po kilkunastu sekundach? To wina mojej przeglądarki (firefox) czy to coś u was? Mam nadzieję że nie chodzi o większą liczbę kliknięć na stronie... ;-)

  • 0

    37. ~Szalony  2006-03-16 15:57:24  host: wap.plusgsm.pl

    Nigdy tych okien w javie nie lubilem :/ plik pdf jest lepiej czytelny :)

  • 0

    38.  2006-03-16 16:41:09

    Szalony musimy chyba złożyć oficjalny wniosek racjonalizatorski ;-) Może redakcja rzuci parę groszy... ;-D

  • 0

    39. ~Paweł  2006-03-16 16:58:19  host: bpj38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już widzę kruczek tej oferty. Musisz wybrac kierunek tanszych polaczen. Albo Plus albo stacjonarne. Jezeli wybierzesz oda kierunki zaplacisz 6,10 brutto a rozmowy w tej samej cenie co w Rozmawiaj taniej w Max profit beda dopiero w taryfie Biznes klasa 200. Jednak uwazam ze lifting do 61 gr poza siec i wliczanie wszystkiego do pakietu kwotowego to idealne rozwiazanie. Najlepsza biznes ofera na Polskim rynku!

  • 0

    40. ~dt  2006-03-16 17:00:45  host: wap.plusgsm.pl

    ambient,bep- to raczej era w koncu sie zatrzesla i skopiowali glowne cechy MP do swojej oferty i to jak pozno a Plus szybko zmodyfikowal swoja

  • 0

    41.  2006-03-16 17:39:34

    *Alienus jak mam tak samo, to samo w promocjach jak przegladam ceny telefonow, okienka sie same zamykaja po ok 30 sek. i czasem to zlosci! brrr

  • 0

    42. ~Szalony  2006-03-16 18:19:42  host: wap.plusgsm.pl

    Pozostaje miec nadzieje ze w New Telepolis znika te okna w javie :) Sugeruje pliki pdf lub same nowe okna bez javy :)

  • 0

    43. ~  2006-03-16 18:29:51  host: chello084010018219.chello.pl

    Era nadal bezkonkurencyjna, podoba mi się bardzo minuta połączenia do innych operatorów

  • 0

    44. ~sopel83  2006-03-16 20:06:16  host: c169-233.icpnet.pl

    witam a czy jest mozliwosci ustawienia nr gdzie za darmo sie rozmawia i jesli tak to czy to jest tak samo platne jak w bezplatnej piatce czy jakoś inaczej

  • 0

    45.  2006-03-16 23:24:27

    Czyli imho mamy dwie wiadomości: dobrą i taką sobie. Dobra jest taka, że udało się nie zepsuć tego, co było w MaxProfitach, a taka sobie, że jednak nie do końca... Pakiet kwotowy na wszystko: brawo. Stopniowanie zniżek wewn. sieci / na stacjonarne: mniejsze brawo. Bardziej litościwe ceny wybranego kierunku międzynarod.: brawo. Jedna, niższa od dotychczasowych cena połączeń krajowych poza sieć: niby też brawo, chociaż ten TakTak po 8 miesiącach... :-) I taką wyliczankę można jeszcze trochę pociągnąć... Najważniejsze, że wyrównanie braków w stosunku do Pakietów Biznes w Erze nie odbyło się zbyt wysokim kosztem.

  • 0

    46. ~jarekt  2006-03-17 09:11:14  host: eay160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko fajnie ale w Erze (mimo ze na firme taryfa jest dla indywidualnych) mam 160 min (wymienne z SMSami 4 do 1) i 3 numery darmowe za 90 zl. To juz 8 miesiecy temu byl pakiet 80 min za 30 zl czyli 37gr za min przy 500 zl doplacie do sluchawki. Cena 61 gr mnie nie podnieca...

  • 0

    47. ~D@rio  2006-03-17 13:16:08  host: gprs2.plusgsm.pl

    W sumie tak naprawde teraz zostaly zmienione kosmetyczne zmiany. Fakt, cena wyjsciowa minuty (61gr.) jest dobra i atrakcyjna. Dobrze tez ze pakiet kwotowy jest teraz na wszystkie uslugi. Natomiast sa tez wady: 1. Drogie SMSy (mysle ze powinni zejsc z cena do 20gr.) 2. Niekorzystne rozwiazanie uslugi "Rozmawiaj Taniej" 3. Brak jakichkolwiek pakietow. W sumie tu odjeli, tam dodali :) Jednak reasumujac moim zdaniem Ci ktorzy maja MaxProfit! 50/100 to im sie nie oplaca raczej zmieniac. Oplaca sie zmienic MaxProfit! 30. Sam myslalem czy by nie zmienic swojej MaxProfit100 na BiznesKlasa200. Ale doszedlem do wniosku ze poza wyzszym pakietom to tak naprawde zbyt malo zyskuje. Mogl sie Polkomtel bardziej postarac swoja droga...

  • 0

    48. ~macarena  2006-03-17 15:16:01  host: dqn223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mógł, mógł. Nie wiem, moża licze na za wiele ale mialem nadzieje, ze bedzie jakaś rewelacja. A jest jakos nijako. I drożej w paru miejscach. To dziwi.

  • 0

    49. ~Slawek  2006-03-17 17:43:32  host: bbt119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie przecież można wybrać sobie 30 numerów w sieci i tarabanić do nich za 0,10 zł. Która sieć może się tym pochwalić??? Ponadto w promocji można wyrwać 5 numerów na które można tarabanić zupełnie bezpłatnie bez korzystania z pakietu kwotowego. W orange to działa po wykorzystaniu. Także oferta jest bardzo ok!!!

  • 0

    50. ~jakub  2006-04-13 00:35:30  host: vectra.veo.pl

    Jako doradca biznesowy Plusa muszę przyznać że oczekiwałem więcej po nowych taryfach.Niewątpliwym plusem oferty jest schodzenie z pakietu wszystkich połączeń głosowych czy pisanych:)Także stawki na połączenia międzynarodowe są najlepsze na rynku.Wybrane kierunki międzynarodowe są za 60 gr za min!!!Rozmawiaj Taniej się podniosło w niższych taryfach,ale nadal jest Kontakt Plus i 30 nr Plus i stacjonarne po 10 gr!No i najniższa stawka za połączenia do innych sieci.Jakieś pytania?Pisać na maila w nicku.Pozdrawiam.

  • 0

    51. ~BG521  2016-07-03 09:24:34  host: 109241084224.braniewo.vectranet.pl

    Są nowe oferty, ale tą biznesową już Plus wyrzucił na śmietnik. W Orange było lepiej przepłacać, a gorzej w Plusie - do niczego.

Dodaj swoją opinię