Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe szybkości Internetu Aster

Nowe szybkości Internetu Aster

LuiN 13 Listopada 2009 12:44

0 0

12. listopada Aster zwiększył parametry swoich usług dostępu do Internetu. Teraz najszybsze łącze oferuje prędkość ściągania danych do 20 Mb/s.

Wraz ze zmianą prędkości nie zmieniły się ceny poszczególnych pakietów internetowych. Wykupienie pakietu TV obniża cenę pakietu internetowego. Wszystkie prędkości podane w poniższej tabeli mają charakter prędkości maksymalnych ("do") i mogą różnić się od rzeczywistych.




Pakiet

Twój Net

Twój Net Plus

Twój Dom

Twój Świat

Pobieranie w dzień

512 kb/s

2 Mb/s

5 Mb/s

10 Mb/s

Pobieranie w nocy

1 Mb/s

4 Mb/s

10 Mb/s

20 Mb/s

Prędkość wysyłania

128 kb/s

512 kb/s

1 Mb/s

2 Mb/s

Cena z pakietem Basic

73,99 zł

84 zł

118 zł

144 zł

Cena bez pakietu Basic

97 zł

107,01 zł

141,01 zł

167,01 zł



Źródło tekstu: Aster, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2009-11-13 23:33:54

    Dla przykładu 5 Mb/s w upc 60zl a w aster 141 zł. Obie firmy to operatorzy kablowi działający w dużych miastach. Dziwne podejscie aster...

  • 0

    21. ~Pracownik ASTER  2009-11-14 00:14:21  host: r1.ists.pl

    PODANO CENY BEZ ZADNEJ PROMOCJI, CZYLI DLA OSOB KTORE CHCA MIEC BEZTERMINOWO... . JEZELI SKORZYSTAJA Z PROMOCJI TO 20Mb KOSZTOWAC MOZE 75ZL!!!

  • 0

    22. ~L.  2009-11-14 14:21:14  host: 138-goc-23.acn.waw.pl

    Faktyczne ceny są niższe, ale bardzo różnią się w zależności od miejsca. Ja za 120PLN mam Twój Dom + TV + cyfrowka + pakiet HD, a w tym samym momencie moja matka mieszkająca kilometr dalej za 115PLN ma TV + Twój Net Plus. Ale właśnie do jej bloku wchodzi Vectra, więc następna umowa będzie pewnie tańsza

  • 0

    23. ~Karramba  2009-11-14 14:34:52  host: 87-31-n2.aster.pl

    A ja się pytam, po co komu 20 Mb/s. Mogę sobie najwyżej ściągnąć szybko jakąś gazetę, ale jak mam abonament na nią a inne atrakcje, jak za nie każdemu serwisowi zapłacę. O szybkim ściąganiu przez torrenty nie ma w ogóle co wspominać. Ogólnie niepotrzebne wydawanie pieniędzy.

  • 0

    24. ~Gollum  2009-11-15 11:24:27  host: 94.75.76.152

    To, że Ty nie masz dostępu do szybkich serwerów, z których jest co ściągać / oglądać / słuchać to nie znaczy, że inni nie mają. Weź taką np. wypożyczalnię filmów online. A jak dodasz do tego współdzielenie łącza na kilku domowników to wtedy zaczynasz widzieć sens - wszyscy mogą oglądać co innego i nadal łącze nie jest zapchane.

  • 0

    25. ~Moophone  2009-11-15 11:28:58  host: 223-pra-19.acn.waw.pl

    Nowe predkosci SA TYLKO DLA NOWYCH KLIENTOW i dla klientow ktorzy maja wykupiony najwyzszy pakiet TwojSwiat.Zadna zmiana nie nastapila.Wedlug BOK zmiana parametrow dla starych klientow nastapi tylko w momencie zawierania nowej umowy(przedluzenia umowy)..... ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    26. ~  2009-11-15 11:59:06  host: 87-31-n2.aster.pl

    @ Gollum temat nielegalnego dostępu do filmów, różnych eventów i muzyki pomijam. Ja jestem prawnikiem i obowiązuje mnie przestrzeganie prawa. To że w necie jest masa okazji do niezgodnego z prawem, darmowego uzyskiwania dostępu do czyjejś własności, wie każde dziecko. Każdy wie też, że to zwykłe złodziejstwo i tyle. Ale Polak lubi komuś coś zabrać, bo uważa, że zawsze mu się należy.

  • 0

    27.  2009-11-15 12:20:33

    26: a od kiedy to ściąganie filmów i muzyki jest nielegalne?

  • 0

    28. ~  2009-11-15 14:51:50  host: 87-31-n2.aster.pl

    27: Zajrzyj sobie do ustaw, wykładu z prawa tu nie będzie.

  • 0

    29. ~foks  2009-11-15 20:04:47  host: 213.134.165.30

    @28: no wlasnie zajrzyj sobie do ustaw a pozniej cos napisz na forum publicznym.

  • 0

    30. ~e2rdo  2009-11-15 21:47:47  host: 238-bem-6.acn.waw.pl

    Łajzy jakich mało. Obecnych klientów Aster zawsze miał w poważaniu i taką politykę skutecznie realizuje. Jeśli ktokolwiek ma wybór, nie polecam tego usługodawcy. Tego co wymyślił tą ofertę tylko dla nowych, należałoby wychłostać i wywieźć na taczce. Maksymalnie wnerwia mnie to, że nie mam innego wyboru i jestem na Aster skazany, bo tak już dawno bym sobie darował ich usługi :/

  • 0

    31. ~  2009-11-15 22:55:23  host: 87-31-n2.aster.pl

    29: Masz zerowe pojęcie o prawach autorskich - jeżeli ktoś udostępnia cudze utwory bez licencji (za darmo), to kradnie - a udostępnia dlatego, że jest popyt na skradzione dobra. Tak trudno zrozumieć ???

  • 0

    32.  2009-11-15 23:01:31

    28: to poproszę bardzo szybko, wystarczy paragraf, który mówi, że ŚCIĄGANIE muzyki i filmów jest nielegalne.

  • 0

    33.  2009-11-16 12:24:08

    Wiadomość od: () IP: 212.2.96.101 ja tez chetnie poprosze ten paragraf. I jeszcze jedno pytanie: od kiedy sciaganie amerykanskich seriali tv ( ktore sa darmowe i nie podlegaja zadnym oplatom ) jest przestepstwem?? Ja w niedziele obejrzalem 8 odcinek Flashforward i pokaz mi gdzie jest zabronione sciagniecie tego filmu z netu zamiast czekac 2 miesiace na polska premiere??

  • 0

    34.  2009-11-16 12:24:52

    o tlumaczeniu juz nie wspominajac;))

  • 0

    35. ~  2009-11-16 20:20:18  host: 238-bem-6.acn.waw.pl

    Ściąganie muzyki czy video jest legalne. Jedynie jej udostępnianie jest karalne. Ale ściągnie i udostępnianie oprogramowania jest karalne ;)

  • 0

    36.  2009-11-17 16:45:16

    Właśnie dzięki takim "prawnikom" jak @28 zdarzają się takie kwiatki, że "przestępstwem" jest np... posiadanie muzyki w formacie MP3. Bo to format nielegalny, wiadomo! Prawda? Słuchaj "prawniku", idź poczytaj sobie coś np. o licencjach Creative Commons (nawet po polsku to znajdziejsz, bo z angielskim pewnie ciężko), a nie tylko czytasz papkę co ją ZAiKS i inne ZPAV zapodają. Jednym z PRAW AUTORSKICH artysty jest prawo udostępnienia swojego utworu za darmo wszystkim zainteresowanym. Jeśli tylko taka jego wola. Kropka.

  • 0

    37.  2009-11-17 16:48:27

    @35. Udostępnienie muzyki nie jest karalne. Karalne może być co najwyżej udostępnienie muzyki autora/wydawcy, którego polityka licencyjna na to nie zezwala. Na przykład całą muzykę jaką znajdziesz na http://www.jamendo.com możesz udostępniać wszystkim chętnym bez żadnych obaw.

  • 0

    38. ~foks  2009-11-21 18:29:05  host: 213.134.165.30

    @31 gdybys tylko potrafil czytac ze zrozumieniem, to wiedzialbys, ze mowa jest o SCIAGANIU, nie o UDOSTEPNIANIU. sciagac wg prawa mozna i bylo to juz wielokrotnie wyjasniane. coz, Bozia rozumku nie dala to sie trzeba wyzyc na innych

  • 0