Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe szaty LG Arena

Nowe szaty LG Arena

Q! 30 Marca 2009 14:24

0 0

lg km900 arena t mobileW ciągu najbliższych kilku dni na rynku ma się pojawić jeden z ciekawszych telefonów firmy LG - model KM900 Arena. Dotychczasowy kolor obudowy tego modelu, srebrny, zostanie uzupełniony o klasyczny kolor czarny. Jednak nie będzie on dostępny dla wszystkich.

Nie od dziś wiadomo, że wszystko co występuje w ilościach ograniczonych jest bardziej pożądane przez klientów. Tym właśnie tropem poszła sieć T-Mobile, która otrzyma na wyłączność Arenę w kolorze czarnym, nazwanym Titan Black.

Warto przypomnieć, że LG Arena jeszcze nie ukazał się oficjalnie na rynku, a już firma LG poinformowała, że zebrała na niego ponad 1 milion zamówień. Skąd taki wynik? Wszystko dzięki nie tylko urodzie telefonu, ale również jego nieprzeciętnym funkcjom. Dotykowy ekran wysokiej rozdzielczości o przekątnej 3 cali, dźwięk w systemie Dolby Mobile oraz bogactwo innych funkcji sprawi, że bez wątpienia będzie to jeden z bardziej popularnych telefonów w tym roku.




Więcej o LG Arena pisaliśmy w tej, w tej oraz w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: MobileBurn, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~Boj  2009-03-30 14:46:53  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Cienko wygląda z tyłu.

  • 0

    6.  2009-03-30 14:46:54

    do 4 ble jak ci się nie podobają takie "niusy"(Newsy) to nie czytaj i nie komentuj :)

  • 0

    7. ~Boj  2009-03-30 14:49:52  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    KC 91O jest ładniejszy chodzi mi o tył fona.

  • 0

    8.  2009-03-30 15:25:09

    Jaaaa , nie ma Symbiana ,Windows Mobile , nie ma nawet systemu jak iPhone. Zaraz antyjablkowi Kononowicze Telepolis dadzą głos na temat kolejnej "zabawki" wzorowanej oczywiście nie wiadomo dlaczego na iFonie:) I to bogactwo funkcji , to pewnie ten aparat 5mpx który ma oczywiście robić wrażenie na dzieciach (ale tylko jakby miał go iPhone)... Ale ma Jave! A wiadomo , że "jaki target , takie aplikacje" , każdy "specjalista" z forum to wie:) Dla antyjablkowych znawców , napisałem aplikacje w java2me , wprawdzie bez aż tak wysublimowanej grafiki , ale niech moc rubinu "I am rich" z iPhona będzie z wami-hipokrytami! Na tym LG pojdzie też na pewno:)) Jaki target , takie aplikacje , jak go wystawię w Samsung/Nokia Store będzie za 999$ :-D , dla was .jar za darmo - http://www.zshare.net/download/579251627ae5c57f/

  • 0

    9. ~djF  2009-03-30 16:46:53  host: public-gprs90424.centertel.pl

    issa, probowales sie leczyc???

  • 0

    10.  2009-03-30 18:34:31

    ***djf - Nie chcialbym tutaj pisac zbyt brutalnie , bo nie chce byc podobny do ciebie i innych nie potrafiacych prowadzic zadnej rzeczowej dyskusji , ale jesli mam sie wpisac w prowadzony przez ciebie styl , to jeszcze nie , ale jestem umowiony do tego samego lekarza , zaraz za ga(l)moniami z Pabianic. Tylko z tego co wiem , jesli chodzi o nich , to hipokryzja jest nieuleczalna. Ten wczesniejszy komentarz mial byc zartem , mimo tego , ze sama aplikacja jest jak najbardziej przesmiewczo funkcjonalna. Na koniec dodam tylko , ze ubolewam iz nie razily cie bezczelne , grubianskie , zenujace jednolinijkowce - komentarze , to jest przykre , ale domyslam sie dlaczego wtedy nie byles tak aktywny.

  • 0

    11. ~san  2009-03-30 19:41:24  host: 86-161-n1.aster.pl

    lg ma telefony z wm

  • 0

    12. ~jarekt  2009-03-30 21:13:34  host: ebu133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa albo zmien dilera albo bierz polowe dawki. Telefon jak telefon i naprawde nie ma co sie spuszczac i wyzywac ludzi od hipokrytow. Dla jednych brak otwartego systemu operacyjnego jest wada dla innych zaleta i kazdy ma prawo wyrazac swoja na ten temat opinie.

  • 0

    13.  2009-03-30 21:39:25

    JarekT , jesli kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie , to jestes kompletnym glupkiem. To po pierwsze. Po drugie od kiedy to okreslenie "hipokryta" jest przezwiskiem? Po trzecie licz sie ze slowami kolezko, bo mozesz poniesc kiedys niemile konsekwencje za sugerowanie zazywania narkotykow , moglbym tak obrazic kogos z Twojej rodziny , pewnie zaraz zionalbys swietym oburzeniem (hipokryzja) , ale znizanie dyskusji do tak chamskich argumentow jest typowe dla bezmyslnych wrogow iFona , ktorzy potem zawsze zrecznie kreowali sie na ofiary. Po czwarte , jesli sledziles wczesniejsze dyskusje , czy raczej proby dyskusji , to nie wypisuj bredni na temat zamknietych systemow operacyjnych , a jesli nie sledziles , to tym bardziej nie zabieraj glosu.

  • 0

    14. ~dasik  2009-04-03 19:50:18  host: regis.mac.edu.pl

    Takie telefony jak Arena uświadamiają mi że LG na dzień dzisiejszy to mój faworyt jeśli chodzi o telefony komórkowe

  • 0

    15. ~kika  2009-04-08 18:23:47  host: yarpen.mac.edu.pl

    Potwierdzam design jest świetny zresztą mulitimedialnie tez nie zostaja w tyle, są często doceniane o czym świadczy uznanie na rynku i liczne wyroznienia.

  • 0

    16. ~An  2009-04-14 11:23:07  host: evdo-78-30-86-64.subscribers.sferia.net

    lol ... ale dyskusje się tutaj toczą ;) ... jak dla mnie LG Arena jest naprawdę dobrym telefonem i może powtórzyć sukces LG Cookie

  • 0

    17. ~wertus  2009-04-15 18:32:35  host: yarpen.mac.edu.pl

    właśnie ostatnio znalazłam filmik o Arenie który przedstawia ogrom plusów i atutów tego modelu, telefon jest poprosto dopracowany w każdym calu http://www.youtube.com/watch?v=HRoGWZbRZuk&feature=channel_p age

  • 0

    18. ~yarpen  2009-06-24 12:50:58  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Jednym słowem poprzez produkcję takich modeli jak Arena marki typu SE, Samsung czy Nokia będą musiały oddać dużą część rynku LG i ich innowacyjny produktom

  • 0

    19. ~józio  2009-08-18 14:54:28  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Jeśli chodzi o innowację to Arena otrzymała kolejny laur, a mianowicie nagrodę za najbardziej ekologiczny telefon http://www.telepolis.pl/news.php?id=15694 myślę że to bardzo nowoczesne rozwiązanie w chwili gdy wszyscy stawiamy na ekologię!

  • 0

    20. ~Secordon  2009-08-23 21:45:48  host: 50.grs-k0.g1.pl

    issa lecz się.. :/

  • 0

    21. ~  2010-01-17 18:31:49  host: dynamic-78-8-82-84.ssp.dialog.net.pl

    Mam go

  • 0

    22. ~bonzo  2010-04-03 11:58:04  host: 83-238-44-10.ip.netia.com.pl

    ja też go mam i jest exxxxtra

  • 0