Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe stawki roamingowe w GaduAIR

Nowe stawki roamingowe w GaduAIR

Ringu 1 Czerwca 2011 17:16

0 0
W związku z wejściem w życie nowej dyrektywy Unii Europejskiej GaduAIR zaktualizuje od 1. lipca stawki za połączenia roamingowe na terenie krajów wspólnoty.

Minuta połączenia w Eurostrefie do abonenta znajdującego się w Eurostrefie wyniesie 1,70 zł. Za odebrane połączenie trzeba będzie zapłacić 0,53 zł. Jeden SMS będzie kosztować 0,53 zł. Pozostałe ceny nie ulegną zmianie.

O maksymalnach stawkach roamingowych pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: GaduAir     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    14. ~  2011-06-02 07:10:27  host: z23-09.opera-mini.net

    To dlaczego nie mogą zrobić też dla użytkowników nie internetowych doładowań ogólnodostępnych?

  • 0

    15. ~  2011-06-02 07:17:04  host: t19-15.opera-mini.net

    Hotel po co ci ga? Do dzwonienia do wszystkich* najlepsze jest orange a do internetu też orange albo jak wolisz play czy oferty z lejkiem.

  • 0

    16. ~  2011-06-02 07:21:27  host: z03-04.opera-mini.net

    @anna, jezeli interesuje cie tanie utrzymanie to mbank mobile jest lepszy 5zl na 2m-ce i jest stawka 19gr do wszystkich, także do play. GaduAir jest też niezłe ale trzeba zasilac co miesiąc za 30 zeby miec stawke 19gr chyba ze i tak tyle potrzebujesz. Normalna stawka to 29gr. Sprawdz na stronie gaduair.

  • 0

    17. ~Hotelarz  2011-06-02 07:59:24  host: v11-15.opera-mini.net

    Oferta GA nie powala wolę już Fresha z pakietem 10za5, 15za10, 30za10.

  • 0

    18. ~  2011-06-02 08:09:36  host: z03-10.opera-mini.net

    18:ale internet poza pakietami to juz drozyzna.

  • 0

    20. ~  2011-06-02 08:24:46  host: v11-16.opera-mini.net

    jojo przy moim rozliczaniu co do centa jest jak pryszcz/ hotelarz

  • 0

    21. ~  2011-06-02 08:28:00  host: public-gprs6440.centertel.pl

    Widzę, że mylicie najlepsze z najtańszym. To zupełnie inne pojęcia. Fresh jest prawdopodobnie najtańszy ale osiągnąć to można przy kombinacjach a nie każdy ma czas i chęci żeby w to się bawić. Najbardziej prostym rozwiązaniem i taryfą jest mBank mobile 19gr., bez pakietów z dobrą ważnością konta po zasileniu.

  • 0

    22. ~  2011-06-02 08:39:23  host: v11-16.opera-mini.net

    tak tylko doładowania szukaj daleko w polu bo nie ma w normalnym sklepie na wsi

  • 0

    23. ~  2011-06-02 08:40:38  host: aaig240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doladowanie orange 100+10 jest na aukcji za 83zl a to znaczy ze za 15gr mozna miec 9 minut wazne dzien, znajdzcie cos tanszego cfaniaczki

  • 0

    24. ~  2011-06-02 08:46:18  host: public-gprs6440.centertel.pl

    @22; MVNO z reguły mają słabszą sieć dystrybucji. Zobacz Carrefour MOVA tez ma ograniczoną dostępność. mBank jest w każdej Żabce jeśli nie masz to jest internet. Wiem pewnie nie masz konta internetowego więc czas najwyższy założyć ;) Za darmo jest w mBanku.

  • -1

    25. ~  2011-06-02 08:52:34  host: v11-16.opera-mini.net

    tak tylko gdzie ja mam oddział mBanku? gdzie ja doładuje konto mBankowe? aktualnie mam tylko konto w Banku Spółdzielczym z Visa w końcu jestem rolnikiem.

  • 0

    26. ~  2011-06-02 08:59:03  host: public-gprs6440.centertel.pl

    Konto zakłada się składając wniosek poprzez internet. Nie ma potrzeby iść do oddziału. Konto doładujesz wykonując np. przelew z Banku Spółdzielczego lub przez Pocztę na jakąś kwotę i już. W mBanku prowadzenie konta i przelewy są bezpłatne więc kosztów nie ponosisz. Trzeba szukać rozwiązań a nie wyszukiwać na siłę utrudnień. Ja też mieszkam na wsi i mam konto w mBanku.

  • 0

    27. ~  2011-06-02 14:13:20  host: z03-11.opera-mini.net

    Nie tłumacz temu typowi z hotelu, gdzie jak może doładować konto, on to dobrze wie tylko robi zamieszanie. Oferta nie jest dla wszystkich, jeśli nie umiesz sobie doładować konto i nie masz intrenetu to nie kupuj ofert iście internetowych czyli GGAir, mBank mobile czy freeM, siedz sobie w Orange i kupuj doładowania w remizie. Ja z GGAir jestem zadowolony, co prawda tanie doładowania od dilerów się skończyły, ale oferta mi nadal pasuje, jeśli podrożeją pakiety internetowe to będę pierwszym który ucieknie do mBanku. /Kwistas

  • 1

    28. ~  2011-06-02 17:58:16  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    24. Bezpłatne, ale tylko go końca lipca.

  • -1

    29. ~  2011-06-02 18:08:43  host: z03-04.opera-mini.net

    28, skąd taka informacja?

  • 1

    30. ~  2011-06-03 06:21:39  host: aavp220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @28 od sierpnia wprowadzają opłatę za korzystanie z kart. Kiedys mbank juz raz strzelil sobie jak wprowadził płatne przelewy, teraz tez walą prosto w w swoją głowę. Niby da sie tej opłaty uniknąć ale zasady to zasady, kto ich nie trzyma wiadomo gdzie kończy.

  • 0

    31. ~  2011-06-03 08:51:54  host: 62.244.130.216

    @30; czy te opłaty będą za każdą kartę np. za zwykłego delfina też?

  • 0

    32. ~  2011-06-03 08:52:48  host: 62.244.130.216

    @30; przelewy w mbanku są nadal bezpłatne. Nie zauważyłem pobierania opłat

  • 0

    33.  2011-06-03 09:31:29

    http://www.mbank.pl/blog/artykul,972,zmiana-w-ofercie-cenowej-ka rt-debetowych-od-1-sierpnia-2011-r.html?lang=P

  • 0

    34.  2011-06-26 23:01:05

    W Heyah minuta połączenia wykonywanego na terenie UE kosztuje 1zł, czyli znacznie taniej - i są to stawki obowiązujące od ponad roku ;)

Dodaj swoją opinię