Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe startery Tak Tak w sklepie internetowym

Nowe startery Tak Tak w sklepie internetowym

sirmark 23 Lutego 2009 22:28

0 0

Era wprowadziła do oferty dwa nowe startery, które można zamówić w sklepie internetowym - Starter 300 minut oraz Duostarter.

Starter 300 minut z taryfą Nowy Tak Tak posiada zerowy stan konta, 14 dni na połączenia wychodzące oraz 1,5 miesiąca na połączenia przychodzące. Dodatkowo posiada bonus w postaci 300 minut na wykorzystanie do Ery i na stacjonarne (25 minut po każdym z 12 pierwszych doładowań)




Duostarter z taryfą Nowy Tak Tak posiada zerowy stan konta, 3 dni na połączenia wychodzące oraz 34 dni na połączenia przychodzące. W zestawie znajdują się dwie karty SIM z parą numerów. Występuje dodatkowy bonus w postaci bezpłatnych połączeń pomiędzy numerami Duostartera (bezpłatne jest każde połączenie trwające do 30 minut)

W przypadku obu starterów, podczas zakupu można wybrać numery z dostępnej listy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33. ~  2009-02-25 14:39:10  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    Chyba cyfry...

  • 0

    34. ~  2009-03-01 15:36:41  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    ja tez fajny numer dotałem ...555565 i ...555566 :)

  • 0

    35. ~XYZ  2009-03-01 23:48:28  host: 87-205-185-73.adsl.inetia.pl

    Czy nie lepiej kupić sobie fajny numer na licytacji? np. z prefiksem 600 lub dwoma prefiksami w numerze?

  • 0

    36. ~znawca  2009-03-02 23:54:58  host: dkm100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zauważyliście że to początek nowej Ery, to walka o klienta, rozdawanie starterów za darmo, dlaczego nie robią tego operatorzy MVNO, co raz trudniej pozyskać nowego klienta, trzeba go zatem skusić darmowym starterem

  • 0

    37.  2009-03-03 17:05:28

    Może i walka o klienta, ale również dbanie o klienta. Po pierwsze: zamówiłem sobie świetne numery, które sam sobie wybrałem. Po drugie: takich ekstra bonusów nie znajdziesz u innych operatorów. Duostarter to najfajniejsze rozwiązanie "przyciągające" klienta, jakie kiedykolwiek u polskich operatorów widziałem.

  • 0

    38.  2009-03-08 14:23:51

    35, XYZ, po co kupować, jeśli jest możliwość wybrania takiego numeru całkowicie za darmo?

  • 0

    39. ~MichaiLo  2009-03-09 19:58:16  host: 213-238-76-226.adsl.inetia.pl

    Ludzie szkoda gadać. Jest starter a na aktywację czekam już 4 dni. Jak zachodze do salonu dają mi jakies startery za 3 zł i proszą o cierpliwość. Chyba trzeba bedzie brać Play Fresh jak tylko wejdzie.

  • 0

    40. ~zomb6t  2009-03-10 12:56:12  host: ajc200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja nie mogę zamówic duostartera. jak klikam wybierz przy nr duostartera to nie ma nic do wyboru (przy jednym starterze są a w duo brak czyżby im sie pula nr skończyła tak szybko?)

  • 0

    41.  2009-03-13 21:49:19

    Promocja duostarterów jest ciągle aktualna i ciągle jest szeroki wybór numerów.

  • 0

    42. ~karoll6  2009-03-21 11:52:15  host: 078088087009.szczecin.vectranet.pl

    Ja mam duostarter z moją dziewczyną. Rzeczywiście, jak tylko przysłali (w ciągu 2 dni)to doładowąłem konto i rozmawiam z nią za darmo, bez jakichś skomplikowanych włączeń usług czy coś.Mnie ię podoba! Aha, gdy chcecie zamówić i nie ma numerów to spróbujcie rano, kolejnego dnia, bo zasoby numerów na dany dzień się poprostu kończą. Jeżeli chodzi o aktywację, to najlepiej zadzwonić do biura obsługi, i tam pani podałą mi numer tel. do warszawy, dzwonisz, odzywa sie automat, podajesz numer z klawiatury, wciskasz # i po chwili masz już zasięg w telefonie.Po około godzienie przyszedł mi sms powitalny od Ery. I od tej pory wszystko gra. Też mam smsy za 1gr (wczesniej mialem w Orange POP). Co do Play Fresh to się nie przekonałem, bo rozmowy z innych sieci do Play są drogie

  • 0

    43. ~asd  2009-03-23 10:59:00  host: chello089074140034.chello.pl

    co 3 dni trzeba doładowac konto?:|

  • 0

    44. ~hdh  2009-03-25 15:11:30  host: 94.254.254.161

    a wiecie może co zrobic jesli połaczenia wychodzace mam zablokowane,chodzi mi o duostarter...zrobiłem doładowanie po upływie 3 dni...i zastanawiam sie czy ta karta juz jest nie ważna?mimo to doładowałem konto ale to nie przedłuzyło mi ważności konta i nie moge tego wykorzystac...

  • 0

    45. ~  2009-03-26 17:51:09  host: host892524954.kpiwp.3s.pl

    a ja dzis trafilem starter z koncowka 000 :D i to za free! :D

  • 0

    46. ~...  2009-03-28 14:30:07  host: 195.116.169.251

    wiecie moze co zrobic jesli konto w duo starterze wygasło na połaczenia wychodzace i nawet doładowanie nic nie dało?czy ta karyta jest juz do wyrzucenia?

  • 0

    47. ~  2009-03-28 23:41:31  host: host892524954.kpiwp.3s.pl

    chyba tak, choć regulamin jest niejasny: 11. Po otrzymaniu startera należy go w ciągu 1 miesiąca od dnia złożenia zamówienia w Internecie aktywować na stronie www, link do strony Użytkownik otrzyma poprzez email wraz z numerem zamówienia i kodem aktywacji. 12. Aby korzystać z zamówionego startera należy w terminie 14 dni w przypadku startera 300 minut oraz w terminie 3 dni w przypadku Duostartera od daty wykonania pierwszego połączenia, doładować konto startera kwota minimum 25zł. 13. W przypadku braku aktywacji lub niedoładowania startera w sposób określony w pkt.12 powyżej, numer nie zostanie aktywowany. W takim przypadku numer wraca do puli dostępnych numerów w sieci. wychodzi że starter po aktywacji (pkt 11) nagle może _nie_ zostać aktywowany (pkt 13) więc era potrafi przenosić się w przeszłość chyba :D a czy te startery przychodzą pocztą czy kurierem (na stronie pisze że kurier w mailu że pocztą)? i kiedy trzeba aktywować (w mailu 60 dni od zamówienia, a w regulaminie 30)?

  • 0

    48. ~Janek  2009-04-14 12:36:19  host: epc170.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mam problem w tym duo. Rozmawiałem niby za darmo 24 minuty. Tyle że rozmowa zaczęła się o 17:58 a mają widocznie jakiś licznik uszkodzony i za 22 minuty potrącili mi z konta pieniądze (mimo że mam pakiet do ery) ...

  • 0

    49. ~duouser  2009-04-23 15:25:32  host: dynamic-78-8-62-163.ssp.dialog.net.pl

    Tak, to raczej normalne. Mozna zadzwonic do biura obslugi i oddadza spokojnie(czasem kapke za duzo). Tyle ze, niestety, polaczenie do biura obslugi sie ceni;]..

  • 0

    50. ~Janek  2009-04-27 20:20:48  host: pc-85-202-98-60.siedlce.domtel.com.pl

    Masz rację oddali (2 grosze mniej :-)) Napisałem maila żeby nie płacić za ich błędy. I jak to odpisali "Ten problem jest nam znany i nasi fachowcy ciągle nad nim pracują" :-D I nie zgodzę się że jest to raczej normalne :-P

  • 0

    51. ~Zebia  2009-08-26 23:07:47  host: 84.38.220.108

    Czy Wy też tak długo czekaliście na aktywację numerów? Ja już 9dni i nic. Napisalam maila do boa w odpowiedzi podałam wszystkie dane i dalej nic:/ Jak temu zaradzić??

  • 0

    52. ~dAnIeL  2010-02-19 03:34:22  host: nat250.cnet24.pl

    przy wysyłce startera podaje się dane osobowe... oni potem sobie rejestrują numer na daną osobę, potem potwierdza się mailem aktywację numeru... głównie chyba erze chodzi o zarejestrowanych klientów korzystających tylko ze starterów bez umowy... oni nadrabiają starterami żeby mieć u siebie więcej zarejestrowanych użytkowników... ale to tylko moje zdanie na ten temat... jeszcze nikt za darmo nic nie dał... i dawał nie będzie...

Dodaj swoją opinię