Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe startery Orange na kartę

Nowe startery Orange na kartę

LuiN 25 Listopada 2016 09:58

5 6

Sieć Orange wprowadziła do oferty nowe startery Orange Free na kartę 20 zł i Orange Yes 10 zł z promocyjnymi bonusami.



Starter Orange Free na kartę 20 zł zawiera teraz dodatkowe 50 GB Internetu, który można wykorzystać przez 14 dni kalendarzowych od daty aktywacji numeru. Pakiet jest przyznawany automatycznie w 24 godziny po aktywacji, o czym klient jest informowany SMS-em.




W przypadku startera Orange Yes 10 zł otrzymać można tydzień rozmów za darmo przez kolejne 6 miesięcy. Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS o treści START na numer 80507 lub aktywować promocją kodem *101*16#. W momencie aktywacji promocji rozpoczyna się siedmiodniowy okres darmowych rozmów, a później, po 24-dniowej przerwie rusza kolejny darmowy tydzień i tak przez łącznie 6 miesięcy.

Powyższe promocje wprowadzone są na stałe (nie ma ograniczenia do "Czarnego Piątku").

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange na kartę | orange

w sumie: 18
  • -2

    1.  2016-11-25 10:04:00

    Czegoś tu nie rozumiem. "Orange Yes 10 zł otrzymać można tydzień rozmów za darmo przez kolejne 6 miesięcy"
    to w końcu przez tydzień mam za darmo czy przez 6 miesięcy a może łącznie tydzień rozmów czyli 168 godz które mam wykorzystać w ciągu 6 miesięcy?

  • 0

    2.  2016-11-25 10:04:20

    No i nareszcie konkretny starter z netem mobilnym.

  • 0

    3.  2016-11-25 10:05:16

    @1 przez 7 dni, po 7 dniach przerwa 24/25dni i znowu masz tydzień za darmo, i tak przez sześć razy.

  • 0

    4.  2016-11-25 10:05:47

    1@ Kurcze pośpieszyłem się. Ostatnie zdanie wszystko wyjaśnia

  • 0

    5. ~  2016-11-25 10:08:04  host: n15-10-08.opera-mini.net

    nie widzę nic konkretnego w tej ofercie

  • 0

    6. ~Piotrek  2016-11-25 10:16:48  host: public-gprs360750.centertel.pl

    50 GB na 14 dni?? Dobrze że nie do końca dnia następnego po aktywacji :P - durna siec nigdy się nie nauczy

  • 0

    7. ~©alm7  2016-11-25 10:22:55  host: 8.37.225.69

    6). To promocja zachęcająca do kupna startera w Orange
    :-p

  • 0

    8. ~Hotelarz  2016-11-25 10:27:50  host: apn-77-112-102-10.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy aby otrzymać te 50 GB trzeba doładować konto? Da się je jakoś przedłużyć?

  • 0

    9. ~Piotrek  2016-11-25 10:33:17  host: public-gprs360750.centertel.pl

    7) ja wiem że to fajnie mieć za 20 zł 150 GB (50 ze startera i 100 za rejestracje) ale co im szkodziło te 50 GB dac chociaż na miesiąc - 14 dni słabo wygląda. No ale fioletowych nie stać nawet na promocje doładowań w czarny piątek a Orange daje coś za darmo więc nie ma co narzekać

  • 0

    10. ~  2016-11-25 10:51:03  host: 188.146.98.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy te 50 zł na 14 dni można przedłużyć doładowaniem i/lub RWK?

  • 0

    12. ~Calm7®  2016-11-25 11:26:06  host: aaus34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak wole kupić starter Playowski:-D

  • 1

    13. ~Calm7®  2016-11-25 11:33:32  host: aaus34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    50 GB na 14 dni, to jakaś kpina, powinny dać chociaż na 30 dni.

  • 0

    14.  2016-11-25 11:35:11

    50 GB na 14 dni to kpina? Nie sądzę... A na 30 dni ro powinni dać 100 GB ;-)

  • 0

    15. ~maja  2016-11-25 11:38:42  host: public-gprs391855.centertel.pl

    no nie pr
    zedłuży te 50gb ani doładow ani pakiet

  • 0

    17. ~Prz  2016-11-25 11:49:44  host: aegx2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Proszę pierwszych odważnych o informację, czy te 50GB da się przedłużyć smsem na Rok Waznosci Konta. A moze wpada razem ze 100GB za rejestracje na inne subkonto (wspólne?).

    Promocja w YES to kopia zeszłorocznej promocji świątecznej, tam za doladowanie 100zł był gratis tydzien rozmow za darmo co miesiąc przez 10miesięcy. Czyżby brak promocji świątecznej w tym roku? :/

  • 0

    18. ~doda  2016-11-25 13:24:10  host: public-gprs391855.centertel.pl

    nie można przedłuży te 50gb oni doładow ani innym. A szkoda że nie można przedłuży np pakiet

  • 0

    19. ~Dzon  2016-11-25 20:28:24  host: public-gprs359534.centertel.pl

    To teraz kupujac starter orange mozna dostac 55gb na 14dni i 200gb na miesiac. Niezle :)

  • 0

    20. ~hens  2016-11-28 15:44:58  host: 46.238.221.17

    Pakiet 50GB na 14 dni to jakaś kpina z użytkowników...........A może lepiej zaproponować od razu 2 TB na 48 godz.
    Też nie do zużycia dla normalnego użytkownika, a jak wygląda w ofercie. Przebili by wszystkie oferty na rynku. he he.
    Ja rozumiem 50GB na rok jako bonus...........a tu jakaś wydumka skacowanego idioty.

Dodaj swoją opinię