Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe sposoby doładowywania prepaidów w Inteligo

Nowe sposoby doładowywania prepaidów w Inteligo

WitekT 30 Listopada 2005 13:34

0 0

Inteligo udostępniło możliwość doładowywania telefonów prepaid także przez WAP i automatyczny serwis telefoniczny, wprost z konta bankowego.

Od dziś można wybrać najdogodniejszy sposób zasilenia telefonu - WWW (usługa dostępna wcześniej), WAP, automatyczny serwis telefoniczny, EraInteligo (aplikacja dostępna w telefonie klientów sieci Era).

Często zdarza się sytuacja, w której użytkownik spotyka się z nagłą potrzebą zasilenia konta swojego telefonu prepaid lub telefonu bliskiej osoby (dziecka, rodziców). Mając dostęp do Internetu jest to łatwe - wystarczy zalogować się na swoje konto Inteligo a łatwo i wygodnie, bez zdrapywania lub przepisywania długiego kodu, doładowuje się telefon. Trwa to zaledwie chwilę. Ale co zrobić, gdy nie ma komputera pod ręką?

Od teraz, w takich przypadkach można skorzystać z możliwości doładowania telefonu przez WAP lub automatyczny serwis telefoniczny gdziekolwiek się jest. Usługa ta jest szczególnie przydatna np. podczas podróży lub gdy bliska osoba pilnie potrzebuje zasilenia konta telefonu a w jej najbliższym otoczeniu nie ma kiosku czy bankomatu oferującego doładowania telefonów prepaid. Wystarczy zadzwonić pod numer: 0 800 121 121 z telefonu stacjonarnego (połączenie bezpłatne) lub (81) 53 56789 z telefonu komórkowego. Można też skorzystać z WAP (wap.inteligo.pl).

W celu ułatwienia i usprawnienia dokonywania częstych doładowań, posiadacze kont Inteligo mogą skorzystać ze zdefiniowanego doładowania. Jest to nowy rodzaj płatności przeznaczony do zasilania telefonów prepaid. Jeśli wcześniej doładowanie zostanie zdefiniowane, przy każdej transakcji trzeba podać tylko kwotę doładowania i datę, kiedy doładowanie ma nastąpić. Zlecenie wykonania zdefiniowanego doładowania trwa tylko chwilę i nie wymaga potwierdzenia kodem z karty kodów.
W serwisie WWW Inteligo można sprawdzić historię transakcji i wydrukować faktury za wszystkie dotychczas wykonane doładowania. Dodatkowo można przesłać fakturę na wybrany adres e-mail lub numer faksu. Inteligo nie pobiera za to żadnych opłat.

Wprowadzone usługi sprawiają, że doładowanie telefonów pre-paid w Inteligo jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Inteligo nie przekazuje danych i nie kieruje klientów do serwisów firm trzecich, dzięki temu posiadacz konta Inteligo ma komplet informacji o doładowaniach w jednym miejscu. Doładowanie telefonu prepaid można dokonać na wiele sposobów: przez Internet, WAP i telefon. Może to być zarówno pojedyncza transakcja, jak i wykonanie zdefiniowanej wcześniej płatności – forma szczególnie przydatna dla często korzystających z usługi doładowania. Historia wszystkich transakcji i obsługa faktur jest dostępna w serwisie WWW Inteligo. Od teraz klienci konta Inteligo mogą korzystać z kompletnej usługi doładowań telefonów pre-paid dostępnej w ramach serwisu bankowego - powiedział Rafał Cytrycki - Wiceprezes Zarządu Inteligo Financial Services.

Poprzez konto Inteligo można zasilać telefony wszystkich sieci oferujących telefony pre-paid - Era Tak Tak, Heyah, Orange Go, POP, Simplus, Sami Swoi.

Od daty uruchomienia usługi doładowania konta telefonów pre-paid (22. października 2004 r.), poprzez konto Inteligo doładowano telefony prepaid prawie 300 tys. razy (średnia kwota doładowania to 29 zł).

Źródło tekstu: Inteligo     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2008-04-20 18:31:35  host: dum145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    simplus 10zł

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet