Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe smartfony myPhone z serii Hammer

Nowe smartfony myPhone z serii Hammer

orson_dzi 21 Listopada 2016 19:00

3 3

myPhone uruchomił przedsprzedaż dwóch nowych modeli smartfonów z serii Hammer - Axe Pro oraz Energy.



myphone hammer energy myphone hammer energy

myPhone Hammer Energy, to 5-calowy smartfon z ekranem IPS o rozdzielczości 720p, pokrytym szkłem Gorilla Glass 3. Motorem napędowym jest tutaj czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737 taktowany zegarem 1,5 GHz w parze z 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidzianych zostało 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix, a przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Łączność z Internetem zapewnia LTE oraz Wi-Fi. Oprócz tego na wyposażeniu znalazł się Android w wersji 6.0, wzmocniona obudowa (certyfikat IP68) z wodoszczelnym gniazdem Jack 3,5mm, obsługa dwóch kart SIM i akumulator o pojemności 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Express Charging oraz możliwością ładowania innych urządzeń na zasadzie Powerbanku.




myphone hammer axe pro

myPhone Hammer Axe Pro, to najnowszy flagowy model serii Hammer. Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1080p pokryty szkłem Gorilla Glass 3. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 taktowany zegarem 2 GHz w parze z 4 GB pamięci RAM. 64 GB pamięci wbudowanej można rozszerzyć kartą microSD. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 13 Mpix, z kolei przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Reszta specyfikacji pokrywa się z modelem Energy - Android 6.0, akumulator 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania i Powerbanku, obudowa z certyfikatem IP68 i obsługa dwóch kart SIM.

Przedsprzedaż obu smartfonów ruszyła 18 listopada. myPhone Hammer Energy dostępny jest w cenie 999 zł i jego przedsprzedaż zakończy się 9 grudnia. Przedsprzedaż modelu Hammer Axe Pro kosztującego 1699 zł potrwa do 25 listopada i tego dnia trafi on do regularnej sprzedaży. Do obu urządzeń, do wyczerpania zapasów, dodawane jest w prezencie hartowane szkło.

Źródło tekstu: myPhone; wł     

w sumie: 18
  • -1

    1. ~Sk.  2016-11-21 19:17:42  host: d193-205.icpnet.pl

    Ktoś kupuje myPhony za 1000 i więcej zł?

  • -4

    2. ~Hotelarz  2016-11-21 19:35:24  host: apn-95-41-144-72.dynamic.gprs.plus.pl

    Drogi ten energy to już wolę Oukitel K10000S bateria i paramatery 2x lepsze.

  • 1

    3. ~Anonim Brzęczysczykozakiewicz  2016-11-21 19:52:30  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @2, Hotelarz, najpierw Xiaomi, potem Huawei P9 z 3 antenami, teraz Oukitel K10000S z najlepszą baterią :) Ciekawe jaki będzie kolejny temat :)

  • 2

    4.  2016-11-21 19:55:32

    @3, Ty się ciesz, że nadajnik mu postawili. Kiedyś to były dopiero mantry rawskie.

  • -3

    5. ~Hotelarz  2016-11-21 20:04:59  host: apn-95-41-144-72.dynamic.gprs.plus.pl

    @4, LuiN, szukałem w google słowa "mantry" ale nic nie znalazłem co to znaczy?

  • 0

    6.  2016-11-21 20:21:59

    @5, Hotelarz: http://tlp.is/btu

  • 0

    7.  2016-11-21 20:34:28

    @4 - LuiN - mimo tego nadajnika wydaje mi się równie upierdliwy...

  • 0

    8. ~Axial  2016-11-21 20:52:57  host: user-94-254-131-236.play-internet.pl

    Te telefony to klony Nomu S10 i S30. Cena Nomu S10 dzisiaj w Gearbest to 377 PLN + ew. VAT.

  • 0

    9. ~Adam  2016-11-21 21:02:01  host: user-94-254-129-131.play-internet.pl

    Jaka wersja androida????

  • 0

    10. ~Adam  2016-11-21 21:02:48  host: user-94-254-129-131.play-internet.pl

    A jest dopisaliście teraz.

  • 0

    11.  2016-11-22 07:08:03

    Co to za Hammer,jak potrzebuje dodatkowe szkła zabezpieczające ?
    Jak upadnie ekranem do dołu,to i tak po telefonie.

  • 0

    12. ~marcin  2016-11-22 08:11:33  host: 5.62.15.91

    Jak dla mnie całkiem spoko modele, mogą być niezłe tak jak Axe ;)

  • 0

    13. ~marcin  2016-11-22 08:14:50  host: 5.62.15.91

    @nemo dodatkowa ochrona nikomu nie zaszkodzi :) Ja mam Axe LTE i przeżył wiele więc nie sądzę, by z Pro czy Energy było inaczej ;)

  • 0

    14. ~ignas  2016-11-22 11:19:28  host: d2753.dc.unit-is.com

    @Sk. jak są dobre to czemu nie? podzespoły ma konkretne

  • -1