Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe Samsungi w promocjach Ery

Nowe Samsungi w promocjach Ery

sirmark 17 Lipca 2007 01:41

0 0
Era wprowadziła do swoich promocji nowe telefony Samsunga. W promocjach dla użytkowników indywidualnych dostępne są Samsung SGH-C170, Samsung SGH-D900i, Samsung SGH-F300.

Szczegółowe informacje dostępne są w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~ephp.pl  2007-07-17 02:13:18  host: bzz165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm, śpisz niekiedy ?? :D

  • 0

    2.  2007-07-17 02:21:42

    Podobno są tacy, którzy przy kompie siedzą 25 godzin na dobę, 8 dni w tygoniu... (fajny ten d900i) :-)

  • 0

    3.  2007-07-17 02:25:16

    Paweł000 - ja do takich ostatnio niestety też należę. 4h snu na ta 29 godzinną dobę wystarcza.

  • 0

    4. ~r  2007-07-17 05:49:48  host: chello087207229190.chello.pl

    3 godziny twego snu nie wystarczą, nie wystarczą byś był zdrów. (Universe) ;-)

  • 0

    5. ~zdzisław  2007-07-17 07:54:57  host: aasm215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy taki D900i będzie w ofercie era fun??? Podpisałbym na niego lojalkę nawet na 4 lata;)

  • 0

    6. ~jj  2007-07-17 08:35:11  host: 193.24.24.10

    A czym on się różni od D900 oprócz tego że ma radio??

  • 0

    7.  2007-07-17 08:48:09

    moze mnie ktos oswiecic czym rozni sie d900i od d900? bo z opisow widze tylko ze mniej bateria trzyma a otrzymujemy lepszy bluetooth, cos jeszcze?

  • 0

    8. ~szalony  2007-07-17 09:23:44  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

    Era by lepiej wprowadzila jakies modele samsungow z umts... Pozniej operator ma wymowke ze maly ruch generowany jest w umts i nie zalezy mu na znacznym powiekszaniu zasiegu bo wiekszosc uzytkownikow ciagle ma telefony tylko gsm...

  • 0

    9. ~m  2007-07-17 09:42:21  host: nat-mo2.aster.pl

    Hehe... Tylko umowy nie da rady z nimi zawrzeć! Kurier wiezie mi aneks do umowy już 30-ty dzień!

  • 0

    10.  2007-07-17 10:24:31

    fajne to jest, niezly gadzet z muzyczka na lato :).. nadaje rytm

  • 0

    11.  2007-07-17 10:47:47

    D900i praktycznie identyczny jak Z400 jedynie troche lepszy ma aparat...

  • 0

    12.  2007-07-17 10:57:18

    #6, D900i nie ma jeszcze przegladarki plikow. #11. 3G robi spora roznice ;)

  • 0

    13.  2007-07-17 14:15:33

    ten d900 to rewelka po prostu :) Fajnie ze era wprowadza takie telefoniki do oferty!

  • 0

    14. ~KObaltus  2007-07-18 16:25:44  host: 80.50.201.74

    1. w nowym d900i wbudowano radio 2. Poprawiono żywotnośc baterii o 20% 3. Poprawiono jakos aparatu, wiekszośc funkcji aparatu jest dostepna z samoprogramowanej klawiatury 4. Zmieniono czcionke w menu

  • 0

    15. ~telewizorek  2007-07-18 19:47:11  host: nat-go3.aster.pl

    Dobry strzał, Samsung mocno rozkręcił promocję tych telefonów, a Era na tym skorzysta. Zrobili reklamy telewizyjne z udziałem Beyonce, jest także w sieci mnóstwo konkursów gdzie można wygrać Samsunga F300, ten model ma wszelkie szanse na stanie się modnym.

  • 0

    16. ~telewizorek  2007-07-19 15:18:32  host: nat-go3.aster.pl

    Okazuje się, że nie tylko w sieci (GG i polki.pl) ale i w sklepach Top Secret można wygrać egzemplarz F300. Ale się rozkręcili! :)

  • 0

    17. ~lovelas  2007-07-20 15:51:33  host: dqs76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no poszli na calego z promocja. w warszawie walneli nawet nadajniki bt za billboardami zeby ludnosc mogla sciagac dzwonki z piosnkami bijonsi. zeby tak wszyscy producenci angazowali sie w reklame, a nie tylko noia i samsung

Dodaj swoją opinię