Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe roamingi w Era Tak Tak i Heyah

Nowe roamingi w Era Tak Tak i Heyah

WitekT 23 Maja 2005 23:34

0 0

W zbliżającym się sezonie wakacyjnym PTC umożliwia użytkownikom Era Tak Tak i Heyah wysyłanie i odbieranie SMS-ów, a także odbieranie rozmów, w ponad 100 dodatkowych sieciach na całym świecie, m.in. w tak egzotycznych krajach jak Urugwaj, Zambia, czy na Wyspie Reunion.

Tym samym, podczas zagranicznych podróży klienci Era Tak Tak i Heyah mogą obecnie odbierać połączenia oraz wysyłać i odbierać SMSy w sieciach ponad 300 operatorów w blisko 200 krajach i terytoriach zależnych. Ponadto, mają oni możliwość wykonywania połączeń w 64 sieciach, w 52 krajach i terytoriach zależnych.
Użytkownicy Era Tak Tak mogą również wysyłać i odbierać multimedialne wiadomości MMS oraz korzystać z Internetu oraz WAP przez GPRS łącznie w 140 sieciach.

Roaming w Era Tak Tak i Heyah nie wymaga konieczności dodatkowej aktywacji.

Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy kiedykolwiek kupiłeś/kupiłaś sprzęt elektroniczny w Chinach?

Zakup smartfonu w Chinach a jego naprawa

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet