Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe reklamy Play

Nowe reklamy Play

LuiN 15 Listopada 2010 16:00

0 0
Play przygotował serię reklam telewizyjnych o zimowo-świątecznym charakterze.

Reklamy promują nową ofertę mobilnego Internetu, darmowe połączenia wewnątrzsieciowe oraz telefony Nokia E52 i HTC Wildfire.












Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 1

    13. ~  2010-11-15 17:24:26  host: p07-04.opera-mini.net

    Jojo ludzie pisali że przy zmianie taryfy na bezprofilowca można kupić ponownie 30 za 10. Ja nie oczekuje już żadnych zmian bo zniża się u mnie jakość połączen do fatalnie niskiego poziomu! Mam wrażenie że często dziwnie niska jakość połączen także na roamingu to nie przypadek i nie są za to odpowiedzialni kosmici skoro GA na plusie nigdy mnie nie zawodzi. Internet mogli by poprawić też.

  • -1

    14. ~uszatek  2010-11-15 17:29:25  host: 94.254.196.65

    13@ Umyj sobie uszy to wszystko się poprawi.

  • 0

    15. ~  2010-11-15 18:05:59  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Praktycznie w każdym większym salonie jutro będą Galaxy Taby i HP Mini.

  • 0

    16.  2010-11-15 18:13:05

    @fism. Od dzisiaj jest w cenniku i pewnie od dzisiaj będzie wysyłany z magazynu więc nie potrzebnie przeżywasz. Miał być w przedsprzedaży czy jak???

  • 0

    17. ~  2010-11-15 18:20:01  host: 212.160.172.70

    @14: z doświadczenia wiesz?

  • 1

    18.  2010-11-15 18:24:30

    Nka, Cyfra, Play... połowa listopada, ponad 15 stopni w dzień, do świąt prawie 10 tygodni a oni świąteczne reklamy puszczają... Telepolis oczywiście musi o tym informować, bo nikt w tym kraju nie ogląda telewizji. A może Telepolis wspiera Play?

  • 0

    19. ~  2010-11-15 18:41:46  host: 81-219-136-41.adsl.inetia.pl

    Klienci docelowi to 100% nastolatki. Simy i Incepcja. Pozostałych dwóch nie poznaję.

  • 0

    20.  2010-11-15 18:47:35

    Pakiet 30 za 10 kupiłem już po raz DRUGI w tym miesiącu, po wykorzystaniu 30 za 10 i 10 za 5. Dodam, że korzystam ze starego fresza i modlę się o utrzymanie tej oferty, bo spełnia prawie wszystkie moje oczekiwania. Przy okazji - czy słyszał ktoś o tym, że wszystkie rejestracje dokonane przed 20 lipca 2010 są NIEWAŻNE i trzeba je odnowić ? Ma to niby związek z wejściem w życie nowego prawa dotyczącego klientów prepaid. Taką bajkę usłyszałem w BOK-u Orange przy negatywnej weryfikacji przenoszonego kolejnego numeru do P4. Jak ktoś wie coś konkretnego, to proszę o stosowne info.

  • 1

    21. ~Adaś  2010-11-15 18:50:05  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Co zaoferują zobaczymy, jak na razie w sumie nic nowego nie wychodzi. Telefony i owszem ale z ich dostępnością jest tragicznie. A na święta wszyscy operatorzy coś wypuszczą. Oczywiste.

  • 0

    22. ~playnauta  2010-11-15 18:57:39  host: user-46-112-57-201.play-internet.pl

    21. Jakie modele masz na myśli? Na dniach będę zamawiał tablet galaxy tab to zweryfikuję w punkcie sprzedaży Play.

  • 0

    23. ~spider  2010-11-15 20:20:41  host: ip-89-174-83-245.multimo.pl

    Witam,napisze pare słów .Musiałem wyjechać na jakiś czas do Kołobrzegu i potrzebowałem w miare sensownego netu(w domu mam 6Mb multimo).Pod uwage brałem tylko oferty Prepaid,mój wybór padł na Play online(wcześniej sprawdziłem na mapie(btsearch)jak i wyslałem meila do boku Play z zapytaniem o zasięg.Wszystko wydawało sie ok,wiec zakupiłem starter za 19zł.

  • 0

    24. ~spider  2010-11-15 20:25:36  host: ip-89-174-83-245.multimo.pl

    1 giga do wykorzystania na start.Po spawdzeniu czy wszystko ok,doladowałem za 50(bonus 4 Gb).Moje spostrzeżenia,ogolnie było wszystko ok,transfer oscylował koło 1 Mb/s szczegolnie rano, do południa.Wieczorami spadał do 0,5 Mb.Ale na plus było to że nie gubił pakietów o żadnej porze dnia,stronki wczytywały sie w całości i nawet szybko.Ping ok 140ms.Ogólnie pozytywne wrażenie,nawet porównując z moim Multi 6Mb :).Pzdr

  • 0

    25. ~Adaś  2010-11-15 20:35:19  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    To jak zamówisz i będziesz miał to fajnie. Ogólnie w salonach lepszych telefonów jest bardzo mało i to nie od dziś :)

  • 0

    26. ~user play  2010-11-15 21:08:00  host: 94.254.204.237

    Generalnie to w każdej sieci trzeba bukować zaawansowane i droższe telefony z prostej przyczyny nie każdy punkt ściąga wszystko z cennika na stan. Z tańszymi nie ma chyba problemu łatwiej je sprzedać i znaleźć im klienta.

  • 0

    27. ~T  2010-11-15 21:27:43  host: dynamic-62-87-167-56.ssp.dialog.net.pl

    Ok. już widać

  • 0

    28. ~fism  2010-11-16 01:13:19  host: 77-254-185-33.adsl.inetia.pl

    @16: nie, od dzisiaj jest w ofercie, od dzisiaj jest w cennikach, od dzisiaj jest na ulotkach, od dzisiaj jest na reklamach. Nie widzę powodu, żeby nie było go w żadnym salonie w dużym mieście w momencie premiery. Żadnego.

  • 0

    29.  2010-11-16 08:01:11

    @18: ja nie oglądam telewizji. Nie chcesz czytać - nie czytaj.

  • 0

    30. ~Adaś  2010-11-16 09:34:40  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @26 no właśnie nie koniecznie. Play pd tym wzg jest wybitny. Zawsze się może zdarzyć że tych dwóch czy trzech nie ma ale nie połowy. No nie przesadzajmy.

  • 0

    31. ~ola  2010-11-16 15:01:46  host: dpz93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niebawem mają się też pojawić świąteczne promocje w Orange, więc będzie można te oferty porównać. Przypuszczam, że mogą być konkurencyjne,bo orange ostatnio wprowadza bonusy niemal w każdym segmencie

  • 0

    32. ~xxx  2010-11-17 20:59:15  host: chello084010102197.chello.pl