Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe reklamy Play

Nowe reklamy Play

LuiN 19 Lipca 2010 11:23

0 0
Play przygotował kolejne dwa spoty reklamowe promujące darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe.

Według danych opublikowanych przez P4, klienci korzystający z usługi Stan Darmowy (promowanej w poniższych reklamach) rozmawiają średnio około 600 minut miesięcznie, czyli kilkukrotnie więcej niż wynosi średnia krajowa. Rekordziści wykorzystują nawet kilka tys. minut.








Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    23. ~michał  2010-07-19 15:10:09  host: apn-77-114-162-98.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak ja lubię teorie spiskowe na temat Play. Szybciej to wypadną pakiety 1000 minut w Tak Taku czy Orange na kartę. W TT promocja na wspomniany pakiet kończy się już początkiem sierpnia br.

  • 0

    24.  2010-07-19 15:16:44

    Dobra reklama, to chrapanie zwróci uwagę widzów. Ogólnie jest ok. 21. uwierz mi i tak nie ma o czym gadać, specjalnie gadam dłużej, bo mam za darmo połączenia do całego Play, tak to zapewne w 2 minuty bym się wyrobił. Najważniejsze sprawy przez telefon z reguły się tyle załatwia, no przynajmniej faceci tak załatwiają z kobietami jest trochę inaczej :]

  • 0

    25.  2010-07-19 15:52:48

    Nie wiem czy pamiętacie. Kiedyś dawna Idea (obecnie Orange)użyła bardzo podobnej konwencji do promowania swojej marki pre-paid POP. Pamiętacie może były takie reklamy w gazetach, na ulicznych bilbordach, (chyba) córka z ojcem, albo dziadek z wnuczkiem, w jednej ręce trzymający komórkę, a drugą trzymający się wzajemnie. Miała to być pewna przenośnia. Niby są razem, a jednak osobo (są razem dzięki połączeniu telefonicznemu). Miało to symbolizować możłiwośc swobodnego kontaktu z drugą osobą w każdym czasie i miejscu (tak jakby bycia z nią w tym samym miejscu).

  • -1

    26. ~  2010-07-19 16:26:52  host: t21-07.opera-mini.net

    Problem z Play jest taki, że większość numerów we Freshu to numery z innych sieci przeniesione np. 607... , 508... , 664... , 885... Dlatego trzeba wiedzieć, że dany numer jest w Play, bo tak to 29 groszy zliczy system P4. Bywa też odwrotnie, ostatnio dzwoniłem pod numer 792... myśląc, że jest w Play, a tu zonk ! Numer przeniesiony do Ery i 1.16zł pożarł Play. Niby nie dużo, ale czasem rozmawiam ok. godziny czasu i wtedy trochę pln poleciałoby za rozmowę. Powinni dać taką opcję i to we wszystkich sieciach, że po 1 sygnale pojawia się komunikat typu ,,Numer sieci Play'' ,,Numer sieci Orange'' ,,Numer sieci Heyah'' itp. Byłoby o wiele korzystniej dla wszystkich ! Skoro Play i Era mają usługę halo granie to chyba nie problem udostępnić takie komunikaty, jak myślicie ? Dariusz z Ojrzenia

  • 0

    27. ~italiano  2010-07-19 17:12:57  host: ip-80-245-182-198.uznam.net.pl

    Takie komunikaty w jakiej sieci jest numer moim zdaniem mogłyby być irytujące... takie 1,16 PLN czy podobna kwota to normalna kwota za przeciętną rozmowę... chyba, że ma się do dyspozycji ze trzy telefony w różnych sieciach i chce się dzwonić tylko w sieciach ,,macierzystych,, A jak się ma w planie dłuższą rozmowę na godzinę to aby kasy nie pożarło zawsze można się przed rozmową upewnić w jakiej sieci jest numer i po problemie

  • 0

    28. ~  2010-07-19 17:14:15  host: 52-kr5-12.acn.waw.pl

    26. Ja nie mam takich problemow. Play ma INNY sygnal, wyzszy niz w3.

  • 0

    29. ~  2010-07-19 17:17:22  host: 52-kr5-12.acn.waw.pl

    26. jest tez inna opcja. W brytyjskiej o2 dzwoniac za darmo dostajesz informacje "free call". Ale z takimi rozmowami jest jak z kartami kredytowymi i ratami 0%... trzeba wiedziec jak korzystac, by nic nie zaplacic

  • -1

    30. ~do Dariusz  2010-07-19 17:18:44  host: pc-77-46-30-98.euro-net.pl

    Myślę, że wystarczyłby przed pierwszym sygnałem jeden komunikat: "PTC", "Polkomtel", "PTK Centertel","P4". Napisałem głównymi nazwami biorąc pod uwagę operatorów wirtualnych działających na nadajnikach poszczególnych gigantów.

  • 0

    31. ~  2010-07-19 17:21:19  host: pc-77-46-30-98.euro-net.pl

    28: Nie do końca prawda.To co napisałeś dotyczy BTS-ów/NodeB PLAY. Ja mam na sztywno ustawionego Plusa.Z tego wzgledu do mnie jak i do innych osób bdących w Play a zalogowanych do stacji Plusa jest normalny sygnał jak do wszystkich.

  • 0

    32.  2010-07-19 17:25:13

    Operator eeTy rowniez identyfikuje sie slownie przed pierwszym sygnalem. Uwazam, to za dobre rozwiazanie w sytuacji, gdzie mamy do czynienia ze znacznum rozrzutem cen za polaczenia oraz mozliwoscia przenoszenia numerow.

  • 0

    33. ~Poll  2010-07-19 21:59:31  host: tr1-97.netfala.pl

    To lapsus memoriae , wszystko jest poprawnie nakręcone, zmontowane i nie ma błędów inspicjenckich

  • -1

    34.  2010-07-19 22:05:10

    @12, co jest zabawnego w dwóch głośno chrapiących osobach i wtórującym im psie? Jak dla mnie również obleśna jak staruch głaszczący się po przyrodzeniu, "bo on musi".

  • 0

    35.  2010-07-19 22:08:09

    tesla, tesla, nie bądź już takim sztywniakiem! ;-P

  • 0

    36.  2010-07-19 22:14:44

    tesla, i jeszcze tak gwoli ścisłości. Jak już komentujesz (wypowiadasz) się na temat konkretnych reklam, to chociaż rób to zgodnie z prawdą. Po pierwsze w ŻADNEJ reklamie Play, żaden staruch nie głaskał się po jajkach. Po drugie - ŻADEN pies w powyższych reklamach nie wtóruje chrapiącym.

  • 0

    37. ~havelock  2010-07-20 11:06:01  host: dpp23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chrapiąca reklama jest no...beznadziejna, nudna, przewidywalna. Nie mieli dobrego pomysłu, ani wykonania bo wpadli z "chlebem" w drugiej. Nie wiem czy w tym kraju tylko reklamy Heyah z Ryśkiem mogą być dobre? Nuuuda

  • 0

    38. ~michal  2010-07-20 11:07:03  host: apn-77-114-199-67.dynamic.gprs.plus.pl

    Lepszym rozwiazaniem jest zrownanie lub obnizenie stawek do play, no ale jesli chce sie zarobic na drozszych rozmowach do play to 79 groszy Ery jest rzeczywiscie rewelacja w cenniku.

  • 0

    39. ~Poll  2010-07-20 18:47:43  host: tr1-97.netfala.pl

    @37 Nie wpadli z chlebem. Tam jest wszystko jak trza i wszystko dobrze zrobione. Nie wszyscy jak widać rozumieją na czym to wszystko polega.

  • 0

    40. ~  2010-07-20 19:20:31  host: 77-255-170-44.adsl.inetia.pl

    A po co tak się rozdrabniać. Wystarczy Jeden komunikat. Dzwonisz do Play. Inne sieci bez komunikatu.

  • 0

    41. ~der  2010-07-21 02:57:46  host: chello084010102197.chello.pl

    Trochę inny temat ale ciekawe i potwierdzające liczne krytyczne komentarze co do zasięgu Play online Media2: Dziurawy zasięg Play Online nad morzem http://media2.pl/telekomunikacja/66766-dziurawy-zasieg-play-onli ne-nad-morzem.html

  • 0

    42. ~pawel  2010-07-24 23:37:38  host: 188.141.65.250