Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe reklamy Orange

Nowe reklamy Orange

Ringu 13 Kwietnia 2011 08:19

0 0
Orange od tego tygodnia promuje swoje oferty abonamentowe nowymi reklamami telewizyjnymi. Widzowie mogą zobaczyć nowe wideo z serii Hotel Wygoda, a także spot zachęcający do skorzystania z promocji 2 x więcej minut w taryfach Delfin.






Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 2

    7. ~  2011-04-13 10:23:02  host: user-46-112-193-6.play-internet.pl

    @10 a nie masz 10 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość ?

  • 2

    8. ~  2011-04-13 10:33:33  host: 77-253-178-193.adsl.inetia.pl

    Oczywiście, że ma. Ja w identyczny sposób dałem się wkręcić gościowi w netii, naściemniał ostro mówiąc że cena obowiązuje przez cały okres umowy a po dokładnym przeczytaniu umowy okazało się, że rabat mam na 5miesięcy. 7zł mnie kosztowała ta lekcja.

  • 2

    9. ~  2011-04-13 10:57:19  host: user-46-112-193-6.play-internet.pl

    @8 tak powinien robić każdy niezadowolony klient z warunków umowy. Może wtedy nie wciskaliby tak kitu bo wiedzieliby że umowa wróci.

  • 3

    10. ~Calm7  2011-04-13 11:10:02  host: z12-05.opera-mini.net

    Nawet reklama 1000 sms-ow, jest naciagana, bo sugeruje, ze mozna ja aktywowac w kazdej ofercie na karte. Po wyslaniu sms aktywacji, otrzymamy info, ze.. TYLKO W ORANGE ONE.

  • 1

    12. ~  2011-04-13 11:54:05  host: 77-255-68-128.adsl.inetia.pl

    @9 W obecnych czasach liczy się to, aby jak najwięcej zarobić. Taki cwaniaczek za telefonem naściemnia dziennie 50osobom, 40 się skapnie o co halo i wyśle wypowiedzenie, 10 nie. I już jest zarobek, dla nich nie liczy się dobro klienta czy uczciwość, najwyżej po miesiącu wyleci z pracy. Zapomniałem napisać, że pytał się mnie również czy potrzebuje internet mobilny, powiedziałem nie a i tak wysłali, na szczęście modemik odebrał gls ze zlecenia netii więc jestem w plecy tylko na polecony.

  • 0

    13. ~cd59  2011-04-13 11:56:09  host: abfu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To wszystko przed przybyciem T-Mobile

  • -1

    14.  2011-04-13 12:05:17

    Co jak co, ale na BOK Orange to specjalnie narzekać nie mogę. Wszystkie sprawy i reklamacje załatwiane miałem wzorowo. Co do przedłużenia umów, ani razu nie udało się namówić i zakręcić mną przez żadnego z konsultantów. Wytłumaczenia są dwa, albo za dobrze znam ich oferty, albo wy znaliście je zbyt słabo. Jest jeszcze trzecie, ze całkiem możliwe, że nie słuchaliście konsultantów uważnie. Wielokrotnie chcieli mnie przekonać że to co proponują jest dla mnie dobre, ja znam swój i domowników sposób dzwonienia i wiem kto z jakich usług i które taryfy są dla nas najlepsze.

  • 1

    15.  2011-04-13 12:07:31

    @11 "dobra", ale w porównaniu do Play... -po wykorzystaniu minut z abonamentu płacisz o 1/3 więcej, a do PLAY 300% więcej -nie masz stanu darmowego -A telefonu, o którym mówisz, na stronie Orange nawet nie ma w żadnej "cywilnej" ofercie.

  • 1

    17. ~hantel  2011-04-13 12:21:16  host: dpy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z obsluga klienta jest chyba roznie wszedzie. Ale jezeli to sa tak ogromne firmy, to zawsze zdarzy sie ktos gorzej przygotowany. Zreszta zawsze mozna sie zaptyac czy to rzecznika sieci, czy na facebooku na stronie operatora.

  • 1

    18.  2011-04-13 12:33:18

    hotel wygoda. Wygodnie bez wychodzenia z domu co miesiąc zostajesz bez internetu. Orange to jedyna taka sieć, gdzie regularnie nie są obniżane ceny, tylko ogłaszane awarie. No cóż, ale w orange free na kartę być muszę, bo nikt nie zaoferuje lepszej oferty :(

  • 1

    19.  2011-04-13 12:36:22

    a co do biura obsługi klienta to przy ostatniej awarii dwa razy musiałem dzwonić, bo za pierwszym o 15:50 powiedzieli że awaria jest u mnie. Dwa razy czekałem ponad 5 minut na połączenie. Dziękuję za taka obsługę.

  • 1

    20. ~xxx  2011-04-13 12:41:53  host: 31.60.223.58

    u mnie billing nie działa a oni od miesiecy ze dziala po czym dzis info ze jednak nie dziala i badaja sprawe. niestety kasy za wyludzone polaczenia z bok oddac nie chca bo moglem napisac ( dodtyczy to tez loterii do ktorych nigdy nie przystepowalem a zalewali mnie smsami - po kontakcie z bok i potwierdzeniu ze wszystko poblokowali nadal przychodzily a te lajzy mowia ze moglem nie dzwonic) *** dziala nie orange. tylko jedna z bardzo odpowiadajacych mi ofert mnie tu trzyma bo znowu bym od nich odszedl jak raz juz to zrobilem.

  • 1

    21. ~  2011-04-13 13:01:32  host: user-109-243-62-165.play-internet.pl

    @11 w Playu brałbym 833 minuty do wszystkich + stan darmowy w sieci i na stacjonarne za 50 zł. a za resztę spokojnie w sklepie bym sobie telefon kupił.

  • 1

    22. ~  2011-04-13 13:07:49  host: 163.95.88-79.rev.gaoland.net

    Orange to najgorszy operator na rynku, tak zwani "ZLODZIEJE". Mieszkam we Francji i wiem cos na ten temat.

  • 1

    23. ~SHIBBY  2011-04-13 13:38:22  host: host-62-141-237-129.tomaszow.mm.pl

    @16 A niech sobie zarabiają. Póki to ja mam tanio to nie obchodzą mnie MTRy i który operator na tym traci, a który zarabia. Najważniejsze, że JA mam tanio! @22 Dokładnie. Złodzieje. Byłem w Idei, stwierdziłem, że przejdę do Orange. Operacja ta miała być darmowa, a straciłem na nią ponad 20zł (2 x 10zł + VAT). Chciałem wyjaśnić to stwierdzili, że takiej operacji nie mogą uwierzyć mi na słowo że takową operację wykonałem i straciłem pieniądze i że chcę ich naciągnąć. Zaproponowali że jak przejdę na abonament to będą mogli sprawdzić, lub jeśli nie chcę abonamentu spróbować po raz kolejny wysłać tego sms za podad 10zł (który oczywiście wg. ich zapewnień był darmowy). Zdenerwowany zacząłem w salonie nazywać ich złodziejami, oszustami i powiedziałem że przechodzę do innej sieci. Nagle obsługa stała się miła i wszystko co do tej pory było niewykonalne stało się możliwe. W tym momencie przesadzili! Wyszedłem trzaskając drzwiami w poszukiwaniu nowego operatora, a wybór padł na Play z dwóch powodów. Było to coś nowego (a więc negatywnych opinii słyszało się mało) i taniego.

  • 1

    24.  2011-04-13 13:42:16

    Najgorszy operator na rynku to "ORANGE" tzw. ZLODZIEJE. Wiem cos na ten temat bo mieszkam we Francji i ich reklamy napewno sie nien pokrywaja z oczekiwaniami a w wieczornych wiadomosciach co chwile slychac o ich szmuglach na ludziach. Nie wszystko zloto co sie swieci, wiec nie dajcie sie zwiesc ich reklamom dosyc czesto robionych pod ludzka psychike.A ludzie nieraz dostaja wieksze rachunki z ORANGE niz za prad czy za mieszkanie co jest apsurdem. Poprotu wykozystuja nasze slabosci i wypijaja z nas krew do spodu i wieszcie ze wogule ich nie obchodza nasze potrzeby tyko nasze pieniadze.Moj gniew bierze sie z nie jednego ich przekretu i to nie tylko na mnie.

  • -1

    25. ~hantel  2011-04-13 14:19:30  host: dpy180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange to nie jest zla siec. Nie gorsza od innych na pewno, a w wielu aspektach lepsza. Zreszta to takie gadanie, wyniki sieci mowia same za siebie. Przeciez ludzie nie sa glupi. Wiedza co kupuja i za ile.

  • -1

    26. ~imbecyl_czyli_klient_orange  2011-04-13 14:32:04  host: public-gprs28736.centertel.pl

    Co wy piszecie? Orange to przecież najtańsza i najbardziej opłacalna oferta na rynku. Dzięki niej oszczędzam kilkaset złotych rocznie, które mogę przeznaczyć na przyjemności. Nie mam żadnych wątpliwości, że złodzieje, czyli Play nie zaoferują jeszcze przez długi czas tak dopasowanej i atrakcyjnej oferty. Co do reklam to oczywiście jak zwykle znakomite. Orange pokazuje jak robić reklamy. Mają prawdziwy talent. Choć prawda też, że nie mają specjalnie trudnego zadania, bo nie muszą nic wymyślać. Dobra oferta sprzedaje się sama.

  • 1

    27. ~anty  2011-04-13 15:33:18  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    @16- Najwięcej na asymetrii zarabia W3. Obecnie płacą play- tu trafiłam na różne dane 23, czy 33 gr. A stawka wynosi 70-75 gr. Więc na minucie Play zarabia 23-33 gr. A W3 37-50 gr. Oj, podły ten Play...

  • -1

    29. ~code  2011-04-13 17:15:25  host: 89-78-99-210.dynamic.chello.pl

    @24: założyłeś profil tylko po to, by to napisać? wow :)

Dodaj swoją opinię