Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe PWA w Mix Plus

Nowe PWA w Mix Plus

WitekT 11 Lipca 2006 20:47

0 0
Od 12. lipca w ofercie Mix Plus zostanie uruchomiona pilotażowa oferta utrzymaniowa z 42 doładowaniami na kwotę 30 zł bądź 50 zł.

W ofercie będą dostępne m.in. następujące modele telefonów: Motorola SLVR L6 z zestawem słuchawkowym Bluetooth H500, Nokia 6020, Nokia 6021 z zestawem słuchawkowym Bluetooth HS26W, Nokia 6103, Nokia 6230i oraz SonyEricsson K600i.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2006-07-12 07:54:57

    hyhyhy "pilotażowa oferta utrzymaniowa z 42 doładowaniami " - Tylko Ciekawe,kto tu kogo utrzymuje??:) musiałbym byc chory zeby wejść wa taką aferę:P

  • 0

    14.  2006-07-12 08:01:02

    No to czekamy na ofertę mix 44*50 zł dla "wszystkich"

  • 0

    15.  2006-07-12 08:03:48

    sorry, 42*50 - to dopiero okazja (no ale bvędzie można dać w TV reklamę, że N6230i za 49 zł na kartę - na przykład)

  • 0

    16. ~pracus  2006-07-12 08:06:08  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    :)) no ja osobiscie juz sie nie bawie w zadne mixy mialem na mix plus 24 mialo byc 24 dosladowania i koniec wiec kupilem 12 zasilen za tydzien kolejne 12 dzwonie do tej kobiety czy dostane jakis papierek na to ze juz zasililem 24 a ona mi mowi ze 9 zasilen jeszcze brakuje jak sie wkur.... powiedzialem co o tym mysle wyslalem im zdrapki z krotych doladowywalem jako dowod do rekalamacji wyjeb..... numer w tym samym dniu i po 2 miesiacach dostalem pismo ze mam wplacic 400 zł kary bo nie zasililem.nie mam zamiaru zaplacic w systemie naprewno jest jakimi zdrapkami bylo zasilne mozna to sprawdzic wiec ja sie nie boje ale niech plus sie boi bo wiekszych zlodziei nie ma.NIGDY WIECEJ MIX !!!!! PRECZ Z MIXEM

  • 0

    17.  2006-07-12 08:12:36

    pracuś: A to cie zrobili w bolka :-)

  • 0

    18. ~pracus  2006-07-12 08:34:18  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    no a zebys wiedzial w wielkiego Bola mnie zrobili. Jeszcze poleciłem ta oferte kumplowi z pracy tez wziol jakie było jego zdziwienie jak po 3 miesiacach nieuzywania karty bo tez splacil tez odrazu jak mnie tak zrobili jeszcze dzwonil upewnic sie wszystko splacone tego tamtego przychodzi pisemko ze na koncie jest debet na 80 zł zadzwonil tam i muwi prosze pani ja z tej karty 3 miesiace nie kozystam na koncie zostawilem ponad 20 zł jeszcze a ona mu muwi ze 17 dni temu dzwonil pan i rozmowa trwala na kwote 80 zł skoro rozmawiajac i przekroczy sie limit nawet biorac to pod uwage na 1 -2 zł juz rozmowa jest przerywana i konto blokowane jakim cudem udalo by mu sie gadac na 80 zł ile to by czasu trwala taka rozmowa.ale mniejsza o to zaplacil te 80 zł teraz mu przyszlo ze ma podac numer konta bo to byla pomylka bo trwa restrukturyzacja w plusie i poprostu system nieraz nie pracuje jak trzeba ile jeszcze bylo takich osob dla ktorych system nie pracowal tak jak powinien :)) A to wszystko uzasadnila tym ze wysylala siec sms zeby wylaczac komurki od 22 do 6 rano :) bo ja mam po to telefon by lezal wylaczony :)) Plus robi renowacje reestrukturyzacje ale zawsze bedzie najslabsza i najmniej lubiana siecia w polsce wlacze ma Idea ale tez zapracowali sobie na to

  • 0

    19. ~pracus  2006-07-12 08:36:08  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    a pozatym jak by ktos potrzebowal tanszego doladowania do jakiejs sieci z pre paidow to zapraszam :)dla stalych klientow duze znizki :) raz w tygodniu losowanie numeru ladowanego na 50 zł za free

  • 0

    20. ~pracus  2006-07-12 08:39:31  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    a moze by tak oferta 300 doladowan po 10 zeta :))

  • 0

    21. ~fat  2006-07-12 09:04:00  host: abqi9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42 doładowania po 50zł... czyli mniej więcej 42 miesiące na smyczy opearatora a i telefonu i tak nie dadzą porządnego za 1zł... no, no co za oferta uuuuu.... w 42 miesiące cenniki zmienią się 3 razy a biedny abonent będzie klepał zawyżone ceny do końca kontraktu - jak to w mix Plusie

  • 0

    22.  2006-07-12 09:28:36

    "~pracus", podaj jakis kontakt do siebie lub do stronki na ktorej sprzedajesz doladowania.

  • 0

    23. ~wlo  2006-07-12 09:41:19  host: anw225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poje[...]ło, nie poje[...]ło... zależy od punktu widzenia. Można przecież nie kupować z tyloma doładowaniami. Można w ogóle nie kupować ;-)
    Mojej koleżanki mama nie używała nigdy komórki. Została do tego zmuszona ponieważ została babcią po raz kolejny i stała się, w określonej sytuacji mojej koleżanki, niezbędnie dostępna w każdej niemal sytuacji, stąd decyzja o zakupie komórki, w nie polecanym przeze mnie w systuacji mojej koleżanki (ma firmę więc ma możliwości) mixie. Okazało się, że 24 zasilenia to w pół roku zrobiła, no - 8 miesięcy chyba ;-) Co więcej, wykorzystując wszelkie bonusy oferty (tych akurat nie znam). Co najważniejsze, nie narzekając na to, bo faktycznie dziei tym darmowym czy tam obniżonym stawkom, rozmawiała całymi godzinami - spodobało jej się posiadać komórkę nawet dość szybko jak na osobę w jej wieku.
    Tak więc wszystko zależy od punktu widzenia i potrzeb.

  • 0

    24. ~wlo  2006-07-12 09:45:48  host: anw225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fat - no naprawdę nie warto się podniecać telefonami za złotówkę... Zawsze to powtarzam, ale jakoś nikt nie słucha. Wszyscy widzą tylko pronlem w doładowaniach. Jeśli toi tak poważny problem, należy wybrać inną ofertę.
    pracuś - nie wierzę Ci, że doładowałeś kupowanymi zdrapkami. Mam kilka przykładów zasileń nie tylko przez zdrapkę mixa, ale zdalnie z konta (23 od razu), które zakończyły kontrakt i Plus nie przysyłał jakichś wezwań do zapłaty ;-)

  • 0

    25. ~pracus  2006-07-12 09:49:30  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    doladowalem zdrapkami mam sklep gsm wiec nie mialem problemu z doladowaniami a ty mi wcale nie musisz wierzyc pozatym kiedy poprosilem o wyciag w plusie jakimi kodami i kiedy byla karta ladowania nie dali mi tego a wiem ze jesli ktos na pismie o takie zestawienie poprosi firma jest w stanie do zrobic to czego sie bali poaztym spara juz jest w sadize wiec wierzyc mi nie musisz a co bedzie zobaczymy narazie wszystko jest po mojej stronie

  • 0

    26. ~  2006-07-12 10:12:17  host: dvy76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pracuś: Czy w umowach zawieranych między sklepem a operatorami, dostawcami, klientami, itp. też nie stosujesz interpunkcji?

  • 0

    27. ~fat  2006-07-12 11:06:49  host: abqi9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~wlo
    no spoko, ja kupiłem za gotówkę SEk750i, bo wiązać się nie warto z nimi :/ dają Ci prezencik a potem jesteś już ich ;)

  • 0

    28.  2006-07-12 12:49:13

    oni jaja robia 42 doladowania po 30 lub 50 !! zgroza to wychodzi ze 42*30=1260 zł
    42*50=2100 !!!!!
    Oszaleli - a do tego to oferta utrzymaniowa !!

  • 0

    29. ~GOSIA  2006-11-23 19:34:05  host: 82.160.42.194

    TE OFERTY MIXA Są BEZNADZIEJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

  • 0

    30. ~emi  2006-12-22 09:50:19  host: bie186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uwarzam żeby karzdy wybierał sobie jakimi kwotami chce doładowywać a od kwoty powinna być uzależniona liczba doładowań

  • 0

    31. ~muszka  2007-01-28 14:20:38  host: agd34.internetdsl.tpnet.pl

    mix plus jest super

  • 0

    32. ~gimpi  2007-06-10 15:33:10  host: dbn205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez myślę ze mix jest dobrą ofertą...ale jeśli ktoś jest analfabetą jak PRACUŚ który "muwi" głupoty...nie czyt podpisywanej umowy i oczywiście nie słyszał o możliwości sprawdzenia pozostałej liczby zasileń ale co to długo rozprawiać jak mówił mój nauczyciel "Jak wieśniakowi z kija nie przy(jebiesz)walisz to nie zrozumie"

Dodaj swoją opinię