Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Sferii

Nowe promocje w Sferii

WitekT 10 Lutego 2005 10:16

0 0

Naprawdę tanie rozmowy w czasie ferii. Rozmawiasz w domu albo w miejscach, które Ty sam wybierzesz.

Od 10. do 28. lutego klienci, którzy podpiszą umowę abonencką na 36 miesięcy i wybiorą jedną z taryf telefonicznych: Firmową, Rozgadaną lub Wieczorną, za dzierżawę terminala (urządzenia abonenckiego, za pomocą którego realizowane są połączenia) zapłacą tylko 19 zł netto.
Nowi abonenci wszystkich taryf mogą również do 28. lutego wybrać promocyjne pakiety, w których połączenia z wybranymi numerami są tańsze nawet o 35%. Za dodatkowy miesięczny abonament w wysokości od 3 do 5 zł netto połączenia z trzema wybranymi numerami – lokalnymi, międzystrefowymi, międzynarodowymi lub komórkowymi są o 20 - 35% tańsze. Abonent może aktywować jeden lub wszystkie cztery promocyjne pakiety i wybrać po trzy numery w ramach każdego pakietu: Moje numery lokalne, Moje numery międzystrefowe oraz Moje numery komórkowe i Moje numery międzynarodowe. Numery w każdej chwili można bezpłatnie wymienić na inne ze strefy objętej aktywowanym pakietem. Do wszystkich Klientów adresowana jest usługa Moje numery, w której minuta rozmowy nawet z 6 wybranymi numerami Sferii kosztuje tylko 1 grosz netto, a abonament za jeden numer to jedynie 1 zł netto miesięcznie.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet