Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 25 Listopada 2007 03:26

0 0

Od 26. listopada w ofercie Plusa i Mix Plusa ruszają nowe promocje, a z nimi nowe telefony.

Wprowadzona zostaje promocja "Świąteczna Okazja w Taryfach Kubali". Usunięto w niej taryfę "Taryfy Kubali 25". Z nowych telefonów dodano SonyEricsson K530i oraz model Plusfon 601i.




W nowych odsłonach promocji Mix Plusa - "Mixuj Plus.pl" dodano telefony Motorola RAZR V3 EDGE z zestawem Bluetooth oraz także Plusfon 601i. Zmianie uległy również ceny telefonów Motorola RAZR V3 EDGE, Nokia 5200, Huawei Plusfon 401i, Samsung SGH-E250, Samsung SGH-M300, Samsung SGH-M600, Samsung SGH-X510, Samsung SGH-X520, Samsung SGH-X680, SonyEricsson K320i +Bluetooth, SonyEricsson K510i.

Zobacz: szczegóły promocji Świąteczna Okazja w Taryfach Kubali .
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Plus.pl (30).
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Plus.pl (50).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 116
  • 0

    97. ~?  2007-11-26 16:34:59  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Jęsli jestem 6 lat w plusie,mam 3 telefony na firmę,teraz kończy mi się umowa a więc czy mogę negocjować warunki naprzykład telefon o 100 zł tańszy lub jakies dodatkowe minuty ??

  • 0

    98.  2007-11-26 17:34:35

    Negocjować możesz zawsze ;-) Na pewno dostaniesz ofertę nie gorszą niż ktoś kto kupuje nową aktywację w takiej samej taryfie... Im niższa taryfa tym mniejsza różnica w cenie telefonu - to wiem z własnego doświadczenia. Ja kiedyś dostałem 6230i o bodaj 150 zł taniej niż w promocji dla nowych. Ale do ze 3 albo 4 lata temu... Teraz wolę dodatkowe pakiety kwotowe na usługi - bardziej się opłaca. No tak - zależy co kto rozumie pod tym słowem ;-) Niektórzy do złotówki wyliczą, nawet odsetki w skali roku, co bardziej warto wziąć ;-D

  • 0

    99. ~?  2007-11-26 18:28:49  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Mam dwa pytania. Czy można wgrać do noki e50 radio ?? i co byście wybrali nokie e50 czy Se k550 ?

  • 0

    100.  2007-11-26 18:54:43

    Tylko, że w Plusie nogocjacje nic nie dają. Płacę miesięcznie rach min. 260-300zł a oni mi,że mam abo 100 zł i mi nic nie mogą zaoferować. Ja im znowu, że płacę ok. 300 zł a oni, że mam abo tylko 100 zł!!!! i tak w kółko. Pomogła "próba" przeniesienia numeru do Playa. Wtedy to dopiero zaczeli dzwonić. Udawali głupa, że tylko dzwonią przypadkiem. Jak oni dzwonili "przypadkiem" to ja nie mogłem chwilowo rozmawiać. Prosiłem o telefon później. Dodam jeszcze, że zawsze dzwonił ten sam facet:) Za którymś tam razem przyznał się, że już nie może dalej blokować mojego numeru bo czeka na przeniesienie i dopiero wtedy zaczęła się prawdziwa negocjacja:)

  • 0

    101. ~hmm  2007-11-26 20:35:31  host: 212.122.214.240

    piotrM to tak w każdej sieci jest, w Erze jak chcesz coś wywalczysz to mówisz że chcesz zrezygnować ;) przełączają Cię do innego działu, wszyscy mówią na niego dział utrzymania klienta bo dopiero tu się zaczyna walka o utrzymanie klienta ;) niestety mnie rozłączyło hahahah a na dodatek po chwili dzwonił do mnie automat z prośbą o ocenę obsługi ! byłem tak w$%$%#$ że rozłączyłem a szkoda może bym coś ekstra wywalczył hahahah no ale witaj Play ;)

  • 0

    102. ~felek kartofelek  2007-11-27 10:30:18  host: cpe-72-177-117-110.austin.res.rr.com

    no dobra niech robia promocje ale chyba najpierw powinni chyba zadbac o swoja kadre bo niedlugo nie bedzie mial kto tego przedawac i promocje wcale nie beda przyciagac przy zamknietych punktach sprzedarzy

  • 0

    103. ~ziomek13  2007-11-27 15:19:42  host: aclu110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest zalosne ze ktos podpisuje długą umowe tylko po to aby miec telefon za 1 zeta o wiele bardziej oplacalne jest odpisanie umowy bez telefonu-wtedy jest wiele dodatkowych minut jak czytam opinie na temat nowych teleonow w promocji w abonamencie to nie wiem czy smiac sie czy plakac ze dorosli ludzie mysla jak dzieci nic nigdy nie ma za darmo a telefony na allegro panie hmm są naprawde w bardzo przystepnych cenach

  • 0

    104. ~nax  2007-11-27 16:34:26  host: ip83-230-28-88.e-zabrze.pl

    skad informacje na temat tych rzekomych zmian od 26? nic sie nie zgadza z cennikiem dostepnym na stronie Plus GSM.. nie usunieto taryfy za 25PLN, nie zostala zmieniona nazwa, a ceny telefonow dosc diametralnie sie roznia... np k550i, ktory w abo 55 wg Was jest za 1zl, w cenniku Plusa widnieje niezmiennie z cena zlotych 149

  • 0

    105. ~  2007-11-27 20:57:41  host: user2-181.satfilm.net.pl

    Spojrz dokladniej na promocje - niezmordowany Kubala rzadzi czyli promocja z 27.11.2007 jest w/w model w cenie 149 - jednak jest rowniez brat Kubali ze swiateczna oferta na nizsze ceny telefonow jednak nie daje promocji powiekszajacych minuty do plus'a przez pewien czas gratis....jest w czym wybierac.....tak naprawde to typowe stare odgrzewane kotlety nic wiecej....

  • 0

    106. ~q-one  2007-11-27 21:30:28  host: host-81-190-147-3.olsztyn.mm.pl

    @ziomek13 Chłopie daj sobie już na luz ze swoimi filozoficznymi wywodami nad wyższoscią oferty bez telefony nad tą z fonem. Stajesz się powoli... męęęczący. Kup sobie wszystkie telefony dostępne na allegro i będziesz miał zapas do końca świata, a i rabaty jakie będą prawie że po 1zł za sztuke Cię to wyniesie.

  • 0

    107. ~nax  2007-11-27 22:11:32  host: ip83-230-28-88.e-zabrze.pl

    nie oceaniam tego, czy taryfa jest korzystna, czy nie, po prostu informacje. zgadza sie, swiateczna oferta "na nizsze ceny telefonow", czyli Prezenty jak dzwon, widnieje obok Kubali, jednak w niej takze wspomniany SE jest w cenie 149zl i o tej samej cenie mowi BOK Plus GSM. w obydwu taryfach wciaz widnieje takze abonament o kwocie 25zl. nigdzie nie widze tam takich zmian, o ktorych mowa w newsie i linku prowadzacym do szczegolowego opisu promocji na stronie telepolis.pl

  • 0

    108. ~  2007-11-28 10:09:37  host: 138.145.36.72.static.reverse.ltdomains.com

    Zgadzam sie z przedmowca - ewidentny blad ze strony POLKOMTEL'a - jezeli serwuje sie dwie promocje powinny byc one widoczne na stronie www a tak nie jest - do poprawki ale juz ;)

  • 0

    109. ~  2007-12-04 05:32:49  host: p03-15.opera-mini.net

    dziwi mnie wasza agresja, a szczególnie wyszydzanie, wredny jest też zabieg przypisywanie absurdalnych opini swoim oponentom (np wlo). Każdy ma tutaj rację, jednak dla innych ważny jest tani telefon, a dla innych tanie połączenia. Też myślę, że z wyjątkami telefon najlepiej kupić w sklepie bez blokady, np na raty, a do absurdu jest opcja abonament na 3, 4 lata, bo zbiegiem czasu usługi są coraz tańsze i za dwa, 3, 4 lata będzie o wiele atrakcyjniejszy cennik, więc po co płacić wg cennika sprzed kilku lat! No ale jak napisałem, są wyjątki i to dość częste, więc proszę nie łapać mnie za słowo. Play ma wiele zalet, jednak dla innych są one całkiem zbędne i obojętne, a dla innych są wręcz idealne, to samo jest z tzw św trójca. Odkąd urodziły się moje najdroższe dwa aniołki, mają 2 i 3,5 lat, to brak u mnie total kasy, ale gdybym miał ciut kasy, to był wziął w play jakiś super wypas fonik i ściągnął bym look, aby dzięki simplus/ simdata/ orange free mieć tani dostęp do www i wap, oraz aby mieć tanią płaską taryfę do wszystkich sieci, a oprócz play, to bym jeszcze kupił starter tej sieci z tzw św trójcy, do której ja najczęściej dzwonię, czyli w której najwięcej moich znajomych ma swój numer, w praktyce jest to orange, ale jeszcze ważniejsze dla mnie jest to, że w orange pop oprócz tanich pakietów na sieć i STACJONARNE, to często dostaje się gratis podwójne doladowanie i darmowe minuty/ godziny na sieć i STACJONARNE. Super ważne są te na stacjonarne, bo ciągle trzeba dzwonić do lekarza, urzędu. załatwić sprawę itp,

  • 0

    110. ~  2007-12-04 05:49:41  host: p03-15.opera-mini.net

    Nick Pantg. Przeczytałem mój poprzedni komentarz i jest tam pewna nieścisłośc, która może być opacznie zrozumiana, bo ja uważam, że wlo przedstawia logiczne i trafne argumenty, które widocznie w jego przypadku są bardzo ważne, więc on wybrał sobie taką a nie inną sieć. Dobrze że admin nie miesza się w dialogi ludzi, tak jak jest to na innych forach, jednak część komentarzy można być usunąć, np kłamliwe, lub gdy złośliwie wkłada się oponentowi kłamliwe myśli i tezy, bo to straaaasznie wydłuża temat.

  • 0

    111. ~  2007-12-04 13:12:16  host: p03-16.opera-mini.net

    Kaszana:-) nie ma super operatora ,każdy stosuje kruczki, myślałem że play błyśnie, ale tak drogi internet ma że szok,muszę siedzieć w mix-ie plusa, chociaz po 10gr rozmowy na stacjonarne i do plusa to plus,oby już to zostało.

  • 0

    112. ~  2007-12-04 17:02:38  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Jeśli Nokia e65 która bardzi mi się podoba kosztuje W taryfie elatyczna 50 uwaga 649 zł(nie wiem dlaczego tak duzo). Ile mogliby obnizyć za ten telefon po negocjacjach jęsli jestem od 5 lat w plusie płace regularnie rachynki średnio za trzy telefony około 300 zł ?

  • 0

    113. ~;Domelo  2007-12-04 17:16:17  host: static-ip-87-248-80-131.promax.media.pl

    to jest new plusfon ;D http://telepolis.pl/telefony.php?id=1311 dowiedzialem sie od mojego brata ktory pracuje w PLUSIE ;D niedlugo sie nim pobawie :P

  • 0

    114. ~  2007-12-04 17:18:14  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    Jeśli Nokia e65 która bardzi mi się podoba kosztuje W taryfie elatyczna 50 uwaga 649 zł(nie wiem dlaczego tak duzo). Ile mogliby obnizyć za ten telefon po negocjacjach jęsli jestem od 5 lat w plusie płace regularnie rachynki średnio za trzy telefony około 300 zł ? ,

  • 0

    115.  2007-12-04 18:12:57

    112. jeśli płacisz po 300 złotych, to nie lepiej wziąć elastyczną 200 gdzie masz najtańszą cenę za minutę i - co najfajniejsze dla wielu - za 5 zł pakiet 2 tys. minut do kontaktów plus w plusie (szkoda, że nie na stacjonarne...)??

  • 0

    116. ~  2007-12-04 18:50:46  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    115. 3 abonamenty(160+80+50=290zł) Teraz skończył mi się abo i chce wziąć nokie e65 ale strasznie droga jest. Powie ktoś mi ile mógłbym wynegocjować ?

Dodaj swoją opinię