Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 13 Września 2007 21:39

0 0

Od 14. września w Plusie w Taryfach Kubali oraz w promocjach Mix Plusa pojawią się nowe telefony.



Nowe telefony w Taryfach Kubali to: Samsung SGH-J600, Nokia 5200, SonyEricsson P990i. Zmieniono także ceny kilkunastu telefonów.




Wprowadzone zostają także nowe odsłony promocji "Mixuj Muzyką" w Mix Plusie, a w nich telefony: LG KG800, Nokia 2626, Nokia 5200, Samsung SGH-C260, Samsung SGH-J600, SonyEricsson K550i, SonyEricsson K750i. Ceny kilku innych modeli zostały zmienione.

Zobacz: szczegóły promocji Taryfy Kubali.
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką. Zobowiązania 30 zł.
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką. Zobowiązania 50 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2007-09-13 23:48:07  host: gaja.tpnet.pl

    no dobra ale co z tą netią? warto brać?

  • 0

    18.  2007-09-13 23:53:07

    A ja już myślałem że obniżyli ceny połączeń... Ale ja naiwny jestem:D Hehe

  • 0

    19.  2007-09-14 00:01:28

    nowe telefony to żenada, zresztą cała lista proponowanych telefonów nie warta uwagi, od stycznia czekam (bo mam cztery abonamenty u tych oszustów)na coś z górnej półki, np. N73, i nic. Inne sieci mają dużo atrakcyjniejszy wybór a plus ma gdzieś nas klientów, tak że pod koniec roku plus to nie nr 1 ale chyba nr 3 a może 4 czego im ŻYCZĘ -jorguś

  • 0

    20. ~badenov  2007-09-14 00:44:00  host: 82.160.255.199

    powoli zaczynam sie irytować, od dłuższego czasu czekam na jakąś sensowną oferte na słuchawki 3gen i nic. Umowa mi skończyła prawie dwa lata temu, moja lojalność wobec tej sieci musi chyba śmieszyć pracowników polkomtela. Czekałem do następnej zmiany, jeśli to jest to, to ja wysiadam. Niech no tylko play pokaże jakąś sensowną oferte na internet to mnie nie ma. Znikam w 5 minut

  • 0

    21.  2007-09-14 00:56:53

    ja chyba zrobie to samo, 4 abonamenty, jeden po drugim zaczne przenosić do innej firmy z normalnymi ofertami telefonów, dość prawie 10 letniej lojalności, to jest czerwona kartka dla plusa

  • 0

    22. ~  2007-09-14 05:44:35  host: p05-11.opera-mini.net

    Znowu plus na minus

  • 0

    23.  2007-09-14 08:39:09

    Jorguś: czekaj tatka latka... wszystkie sieci maja kiepski wybor telefonow (IMHO), ale niektore z nich maja wybor kiepsciejszy ;) A jakie to sieci, to juz sami ocencie ;)

  • 0

    24.  2007-09-14 08:44:59

    mariusz9a - lus w cennikach obniża ceny ;-) W promocjach ew,. daje bonusy... Przyzwyczaiłeś się widzę do promocyjnych taryf Ery? No właśnie - kto tu jest naiwny? Jorguś - oszusta to się na Policję zgłasza... Jeśli czekasz, znaczy, zę Cię nic oprócz umowy na czas nieoznaczony, którą możesz rozwiązać w normalnym trybie, nie wiąże. W czym więc widzisz problem? Konkurencja czeka na takich niezadowolonych jak Ty ;-) I po co po kolei? Nie lepiej hurtem?

  • 0

    25. ~Gr33nY  2007-09-14 10:26:01  host: 9-bem-20.acn.waw.pl

    Ja też czekałem na jakąś sensowną promocję w Plusie tylko że wcześniej złożyłem w Play upoważnienie do rozwiązania umowy i przeniesienia do nich numeru. Plus dość szybko zareagował i po długich negocjacjach udało się . W moim przypadku potrzebny mi był telefon a jedyny w ofercie Plusa satysfakcjonował mnie K800i tylko cena była nieodpowiednia i udało się wynegocjować obniżkę tel o 50% i abo przez 12 miesięcy o 40% Jak chcą to potrafią tylko trzeba ich przydusić :)

  • 0

    26.  2007-09-14 12:07:14

    Planet, zgoda ale każdy inny operator posiada na swojej liście telefony dla przedszkolaków, ale też dla klientów poważnych. Natomiast plus nie zdobył się od stycznia 2007 na propozycję dla poważnego klienta, tylko cały czas z uporem proponują telefony dla przedszkolaków. Zgoda była na liście np. Nokia 6680 od stycznia do dzisiaj prawie ale to była fikcja bo fizycznie była niedostępna dla zwykłego Kowalskiego w abonamencie.

  • 0

    27.  2007-09-14 12:08:31

    @wlo: ja z taryfami Ery nie mam nic wspólnego;) Jak i z całą Erą;) Spodziewałem się po tytule newsa że chodzi o obniżki połączeń przede wszystkim w mixie (nie chodzi o bonusy tylko podstawową stawkę która wynosi bagatela 72gr! - skandal!). A telefony to Plus ma strasznie tandetne w ogromnych cenach. A Ty Wlo to czasem nie zakochałeś się w tym Plusie że tak go bronisz przed wszystkimi którzy wyrażą swoje niezadowolenie? Ja jestem zadowolony z usług w Plusie, ale irytuje mnie podejście do klienta i oferta (przede wszystkim telefonów). Pionier sieci 3G a wciska klientom stare buble obsługujące 2G i to jeszcze w kosmicznych cenach:/ Oczywiście fony 3G też są, ale już taniej jest kupić je sobie w zwykłym sklepie niż w Plusie…:/

  • 0

    28.  2007-09-14 12:31:00

    mariusz 9a, brawo, brawo, dokładnie tak,

  • 0

    29. ~pablo  2007-09-14 12:37:26  host: ip-83-238-76-68.netia.com.pl

    pracuje w bok plusa, wczesniej pracowalem w orange i jedna uwaga - klienci sa duzo lepiej przez siec traktowani w polkomtelu - jesli cos idzie zle, mozna to spokojnie zalatwic, jesli orange oskubalo nieslusznie jakiegos klienta to o zwrocie pieniedzy mozna bylo pomarzyc - jesli chodzi o zmieniony cennik to ludzie sie uciesza, wiekszosci nie sa potrzebne L760 ktore maja tyle funkcji ze nie wiadomo co naciskac :P mowie o 80% uzytkownikow, ktorzy po prostu dzwonia i pisza smsy. dla tych bardziej wymagajacych sa nokie 6151, ciagle bardzo popularne k750i a teraz widze ze ludzie rzuca sie tez na te J600 i nokie 5200.. wierzcie mi, tylko 5% uzytkownikow telefonow wymaga czegos wiecej, a i dla tych mozemy zamawiac symbiany, smartphony i takie tam, oczywiscie jesli maja odpowiednio duzy wklad w budzet firmy hehe ;) ja akurat w tych 5% jestem wiec widze ze cennik smieszny i wszystko drogie jak poziomki po sezonie, ale "normalni" klienci sa z reguly zadowoleni. poziom obslugi jest dla nich wazniejszy niz wypasione fony :P

  • 0

    30.  2007-09-14 13:46:52

    Szanowny pablo, no właśnie te 5%. Jestem w średnim wieku, kiepskie oczy, w plusie prawie 10 lat, cztery numery na abonament z średnimi kwotami, dużo rozmów i dopłat. Chciałem Nokię 6680 bo duży wyświetlacz dla prawie ślepego, to się nieda, był w wykazie ale niedostępny, konsultanci prosze czekac może za m-c, i tak od stycznia do dzisiaj, to jest dobre traktowanie, mam być zadowolony że sobie robicie jaja ze mnie przez 9 m-cy, nie chodzi mi o funkcje czy inne bajery, czyżby oferty były tylko dla zdrowych i dobrze widzących mlodych i dzieci.

  • 0

    31. ~Gr33nY  2007-09-14 15:21:03  host: 9-bem-20.acn.waw.pl

    Jorguś złóż rezygnację i upoważnienie na przeniesienie numeru do innej sieci zobaczysz jak szybko plus się zreflektuje, odrazu mogę ci powiedzieć że pierwsza rozmowa niewiele da ale w kolejnych naprawdę dużo można z plusa wyrwać tylko musisz rzeczowo przygotować się do takiej rozmowy czyli mieć dobrze porównaną ofertę standartową plusa do konkurencji

  • 0

    32.  2007-09-14 16:01:24

    wielkie dzieki, za rady

  • 0

    33. ~Gr33nY  2007-09-14 18:06:24  host: 9-bem-20.acn.waw.pl

    Tylko poradzic moge, telefonu nie oddam :P za dlugo sie targowalem :D

  • 0

    34. ~pablo  2007-09-15 00:25:47  host: ip-83-238-76-68.netia.com.pl

    Jorguś, racja, ja też bym się wpienił :/ Powiem Ci tylko że na ten model nie licz, od dwana nie byl dostępny w żadnym z magazynów, jak coś zejdzie to polkomtel nie fatyguje się żeby zamówić następną partię :/ Teraz nie ma również w cennikach więc oficjalnie wypadł z oferty. Konsultanci muszą mówić co ci powiedzieli bo rozmowy są odsłuchiwane i im premię potracą a w najlepszym wypadku dostaną ochrzan jeśli powiedzą coś innego - wiem bo jestem liderem i ja dostaję ochrzan, jeśli nie ochrzaniam konsultantów o_O A i tak zarabiają grosze więc 200zł premii to dla nich dużo. Co nie zmienia faktu, że mogli Ci powiedzieć, że tego modelu nie ma i nie będzie. Utarguj jak najwyższy rabat na jakiś dość drogi model, sprzedaj go i kup tę 6680... Plus Ci tego telefonu w każdym razie nie da :/

  • 0

    35.  2007-09-15 00:45:18

    ok, dzięki bardzo, hej

  • 0

    36. ~Dina  2007-09-15 06:38:06  host: 85.195.123.22

    Jorguś-w 6680 wyświetlacz co prawda wielki,ale literki malutkie. Być może jest jakiś program do powiększania czcionki,bo nie wiem? Poza tym telefon godny polecenia-wiem,bo miałam.

Dodaj swoją opinię