Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 5 Września 2007 01:40

0 0

Wraz z nowymi taryfami biznesowymi, Plus od 6. września wprowadza dwie promocje. Nowymi promocjami są "Elastyczna" oraz "Elastyczna karta".



Od 5. września wprowadzone zostają także nowe zestawy Simplus z telefonami:
Samsung SGH-C210 - w cenie 149 zł brutto
Sagem my301X - w cenie 169 zł brutto
Obniżona natomiast zostaje cena zestawu z telefonem SonyEricsson K310i.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2007-09-05 12:14:59

    ~issa - jak stoi na głowie, to znaczy, że ludzie logicznie myślący nie kupią takiej oferty, nie pójdą do postawionego na głowie operatora... Kupią tam gdzie to stoi na nogach i do tego zapewne jest taniej ;-) Proste? Dla mnie tak.

  • 0

    28. ~issa  2007-09-05 12:23:10  host: inet20909na-1.eranet.pl

    Nie , no to nie tak , ze oferty calego Plusa mozna wrzucic do kosza , a (sygerowany) Play jest cacy. Nie tak przebiega generalnie podzial. Co do kar w ofertach bez telefonu , jest to nielogiczne i absolutnie niczym nieuzasadnione , co latwo wykazac zestawiajac to z ofertami prepaid (i nie sa to dwie rozne spraw , nieprawda). Irytuja mnie zwrotu "programy lojalnosciowe" , "lojalny klient" , "ulojalnianie"... a) ze dziala to tylko w jedna strone jak widac , b) co to za poufalosc wogole , gdzie to slowo wogole dorzucac do niesentymentalnego interesu jakim jest wymiana pieniedzy na uslugi komunikacyjne? Co , operator mi jakas łaskę robi?

  • 0

    29. ~B  2007-09-05 12:25:45  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    27: Masz rację, zdrowo myślący ludzie wezmą uczciwszą ofertę gdzie indziej... Ale to nie zmienia faktu, że takie oferty jak ta psują rynek i w negatywny sposób rzutują na propozycje konkurencji.

  • 0

    30. ~issa  2007-09-05 12:27:20  host: inet20909na-1.eranet.pl

    Ogolnie od dzisiaj mamy nowa definicje "promocji" , ktora zdefiniowal Polkomtel - goly cennik , z umowa na rok i kara 650zl. Oferta do odwolania...

  • 0

    31. ~issa  2007-09-05 12:29:16  host: inet20909na-1.eranet.pl

    Wezme dopiero jak taki rarytasik bedzie bez telefonu , na dwa lata i z kara 1300 , wtedy bedzie to odpowiednio prestizowy abonament.

  • 0

    32.  2007-09-05 12:37:42

    ~B - a to już można zacząć podciągać pod współpracę operatorów ;-) Issa - nie od dziaj a od jutra ;-) Nie widzę potzreby żebyś sobie żartował z tego - sensu to nie ma - nie to przesądza o wyborze oferty. Może u Ciebie tak - jednak Ty nie jesteś grupą, dla której oni przygotowują oferty ;-) Zresztą nikt z nas. Bo mie każdy ma jak ja taryfę za 100 zł i uważa, ze to nie jest drogo, nie jażdy jak issa mam Play i płaci tez ponad 100 zł miesięczie do tego dodatkowo z abonamentem na bluecoonect ;-) Mówiliśmy już o tym - przeciętny użytkownik komórki zpełnie inaczej korzysta niż my. Inaczej kupuje, inne pieniądze wydaje ;-) Jakbym pokazał komukolwiek - a nawet tutaj na forum, że 25 dolarów warto wydać na program do poczty w komórce... issa - Ty wiesz jaki byłby odzew ;-)

  • 0

    33. ~ziomus  2007-09-05 12:39:52  host: dqd13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza sie, ze zdrowo myslace ludzi wezma gdzies indzej i pojda do konkurencji ;), a juz konkurencja zadba zeby klient byl zadowolony i operator zarobil!

  • 0

    34.  2007-09-05 13:11:31

    ***wlo*** wyobraź sobie inny przypadek. Dzisiaj podpisuję np. umowę bez telefonu z Plusem na 12 miesięcy z ową karą umowną, bo jestem święcie przekonany, że na rynku za dużo się nie zmieni i na pewno zyskam itd. itp. Za 8 miesięcy okazuje się, że wyjeżdżam za granicę pracować i mieszkać, i muszę rozwiązać umowę i co? A nie przewidywałem tego przy podpisywaniu umowy. Utrzymywanie polskiego numeru przez 4 miesiące, żeby tylko nie zapłacić kary jest równie bez sensu jak kara, którą muszę zapłacić. Nie trzeba wymyślać jakichś skomplikowanych przypadków. Wystarczy taki.

  • 0

    35.  2007-09-05 13:40:27

    Tomek_19 - no i co? To po co w ogóle podpisywałeś umowę? Trzeba było pre-paid wziąć albo umowę na czas nieoznaczony... Tyle, że tu też okres wypowiedzenia jest ostatnia faktura itd. Co jesli o wyjeździe dowiedziałeś się na tydzień przed wyjazdem? Naprawdę nie twórzmy urojonych sytuacji! Sami żyjecie? Nie macie rodziny, która Wam sprawę załatwi? Pełnomocnictwo to norlamna sprawa - świstek papieru i opłata skarbowa 15 zł albo jak to mało to notarialnie można sporządzić, żeby urzędy się nie czepaiły... Naprawdę dziwi mnie to wasze wydziwianie. W życiu też tak macie? Czy tylko teoretycznie?

  • 0

    36. ~ds  2007-09-05 13:58:30  host: 213.77.11.50

    @wlo - jak rozumiem wg ciebie kara może być spokojnie wzięta z kosmosu (pewnie 1 000 000 też byłby ok dla ciebie) i zupełnie nieadekwatna do tego, co w zamian dostajesz. W Chinach za jazdę bez biletu idzie się na 5 lat do więzienia - jak rozumiem to też super - w końcu jest paragraf, wiesz co ryzykujesz. A jak ci sie zapomni - no cóż, masz pecha.

  • 0

    37.  2007-09-05 14:00:11

    ***wlo*** nie napisałem, że o wyjeździe dowiaduję się na tydzień przed, tylko za 8 miesięcy dostaję propozycję wyjazdu, na którą wkrótce (3-4 tygodnie) się decyduję i muszę rozwiązać umowę z dnia na dzień, bo dalsze utrzymywanie abonamentu nie ma sensu. Nie rozumiem Twoich argumentów, że trzeba było wziąć prepaida, bo w życiu się niczego nie przewidzi, a abonament wydawał się dużo atrakcyjniejszy, czego sam nieustannie starasz się dowieść. Chodzi mi o pokazanie Tobie, że nie zawsze trzeba zrywać umowę, bo konkurencja ma coś lepszego i chcę fajny telefon. Jest wiele innych sytuacji w życiu, które nas do tego zmuszają. Poza tym pełnomocnictwo udzielone komukolwiek w rodzinie nic nie da, bo karę tak czy siak, jeżeli się rozwiąże umowę, trzeba zapłacić.

  • 0

    38. ~r  2007-09-05 14:12:53  host: chello084010106085.chello.pl

    #36: pewnie, że kara może być wzięta z kosmosu. I to jest ok nie dla *wlo ale dla tego kto taką umowę sobie podpisze aby korzystać z innych dobrodziejstw wynikających z umowy. A że niektórym się nie chce czytać i pakują się w kłopoty? To już tylko ich problem. Należy czytać każdą umowę przed złożeniem swojego podpisu i koniec pieśni.

  • 0

    39. ~r  2007-09-05 14:14:29  host: chello084010106085.chello.pl

    co nie zmienia faktu, że polkomtel proponując karę 650zł za zerwanie tej lichej umowy jest śmieszny.

  • 0

    40. ~ds  2007-09-05 14:28:39  host: 213.77.11.50

    @38 - ano właśnie niekoniecznie to 'już tylko ich problem'. po to jest coś co się nazywa UOKiK, żeby chronić konsumentów przed wybujałą fantazją/nieuczciwością tworzących taką ofertę firm. Stosowanie prawa w tak bardzo prosty sposób czasami więc jest bez sensu

  • 0

    41. ~sdx678  2007-09-05 16:46:07  host: ayo163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja czekam na nowego tak-taka...tylko czy sie doczekam??????????????????

  • 0

    42. ~sdx678  2007-09-05 16:48:09  host: ayo163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i czekam rowniez na wejście t-mobile do polski bo to co oferuje era obecnie to wielka błazenada

  • 0

    43.  2007-09-05 18:28:28

    ~ds - źle mnie zrozumiałeś... nawet podejrzewam, że z premedytacją nie próbujesz mnie zrozumieć ;-)

  • 0

    44.  2007-09-05 18:30:35

    ~ds - a o UOKiK nie mów... nie ma sensu... To nie Zachód - to Polska ciągle ;-) Tu im się te pieniądze za przychodzenie do roboty należą.

  • 0

    45.  2007-09-05 18:40:13

    No proszę - jak znalazł... UOKiK nie bardzo chce zajmować się znaną sprawą Ery... Jak jeden operator żąda kar umownych to można momentalnie - w ciągu dwóch bodaj miesięcy wydać decyzję zakazujących praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów, a jak inny robi dokładnie to samo a nawet więcej bo grozi poprzez zewnętrzne firmy windykacyjne, to sprawy nie ma... Ten urząd dla mnie nie istnieje a każdy Polak powinien sam się swoimi problemami zajmować ;-)

  • 0

    46. ~dzodzo  2007-09-05 21:47:45  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    ceny niezle nawet nawet ale i tak lepiej kupic w sklepie niz u nich bo plus nigdy niekojarzyl mi sie z czyms dobrym haha

Dodaj swoją opinię