Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 3 Stycznia 2010 13:36

0 0

Od 4. stycznia Plus wprowadza nowe odsłony promocji. Jak reklamuje w ulotkach, obniża ceny nawet o 548 zł.

W ofercie abonamentowej szczególnie polecane są Samsung SGH-i900 Omnia (obniżka ceny z 549zł na 1 zł w taryfie 120), Nokia E66 (obniżka ceny z 549zł na 1 zł w taryfie 90), Nokia 5530 (obniżka ceny z 229zł na 1 zł w taryfie 75).




Obniżono ceny także takich telefonów jak: Nokia 6303 classic, Nokia 6730 classic, Nokia E52, Samsung S7220, Samsung S7350, SonyEricsson C902, SonyEricsson W595.
Podobne obniżki występują w ofercie MixPlus.

Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa".
Zobacz: regulamin promocji "Ważny telefon" .
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz".
Zobacz: regulamin promocji "Wyprzedaż telefonów w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie z Muzodajnią" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie z Muzodajnią" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Oszcz w MixPlusie z Muzodajnią" (100).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~gr  2010-01-03 20:05:26  host: 212.2.99.200

    @w. A chociaż raz napisałeś reklamacje?

  • 0

    33. ~banan  2010-01-03 20:06:12  host: apn-77-112-129-186.dynamic.gprs.plus.pl

    30-31 bla bla bla!!!

  • 0

    34.  2010-01-03 20:11:49

    @30: co do mixplusa{4} i jego {nie}działania potwierdzam w całej rozciągłości.Choć trzeba przyznać,że ostanio jak zwracają kasę to dokładają trochę na"straty moralne"

  • 0

    35. ~  2010-01-03 20:14:27  host: v13-14.opera-mini.net

    do 33: banan, wpisy nr 30 i 31 nie byly do ciebie wiec nie rozumiem po co je czytałes. no chyba że blablabla to twoje ulubione slowo...?

  • 0

    36. ~gr  2010-01-03 20:18:38  host: 212.2.99.200

    @GPRS. Możesz się uważać za szczęśliwca bo mi zjadło 28 zł. Ale oddali mi 35 pomimo tego że w reklamacji wnioskowałem o 28+1 za połączenie z bok.Więc tym razem in wybaczyłem tą wielką wpadkę.

  • 0

    37.  2010-01-03 20:36:35

    wlo - Oczywiście niech każdy liczy jak chce. Przecież ja też często uwzględniam promocję. Ale nie zdarza mi się pisać ile na promocji zaoszczędzę w przeciągu iluś lat, bo dobrze wiem, że mogą ją jutro odwołać. Albo jeśli jest do jakiejś określonej daty - nie przedłużyć.

  • 0

    38. ~Ronny  2010-01-03 22:27:24  host: 94.75.121.75

    Ja mam uniwersalną radę dla wszystkich tu narzekających na swoich operatorów, po prostu przestańcie korzystać z komórek i przestaniecie narzekać!!!. Kazdy operator ma jakies problemy bo to wkońcu setki taryf, tysiace bonusów, pakietów i pakiecików. To i maszyna może zawieść to programista może wpisać zły alkorytm czy jakiś kod i już wychodzą jaja ale jak każdy bedzie pilnował sie sprawdzał jak rzeczywiście korzysta z fona i jakie koszty ponosi to nie wierzę, że operator nie odda kasy!!. Więc korzystajcie z takich taryf, prepaidów jakie WAM odpowiadają a nie obrażajcie się tu na forum że KOWALSKI ma lepszą taryfę bo ma 5 czy 10 groszy taniej i czy ma darmowy numer za 10 zł na 30 dni czy ma darmowy numer za 30 zł i tylko do końca miesiaca kalendarzowego itd itp.

  • 0

    39.  2010-01-03 23:52:10

    hmmm kiedys nie zdazylem doladowac konta 67zł mi ukradli... ja ciezko na nie pracowalem oni ukradli bo ich nei zdazylem zuzyc... nie raczyli oddac... chore

  • 0

    40. ~przem  2010-01-04 01:09:57  host: 94.254.249.160

    siema Wszystkim 30-31-słownik ortograficzny się kłania co do awarii plusa na przełomie 2005/2006 to wtedy pracowałem w dok plusa w lokalizacji promenada. padł sicap i akualizacje były złe, za małe lub w ogóle ich nie było. po prostu jakiś wariat nie przemyślał do końca rozwiązań technicznych. ale co najgorsze firma nie mówiła prawdy, a ja i moi znajomi zbieraliśmy joby od zdenerwowanych klientów. średni czas oczekiwania na rozmowę z konsultantem wynosił grubo ponad 30 minut. w życiu nie zapomnę tekstu kolesia " no wreszcie ku.... odebrałeś ten telefon". pracowałem tam łącznie 10 miesięcy. płacą kiepsko i dlatego rotacja ogromna. ale przynajmniej jest w tym wszystkim postęp, że zamiast 60 groszy teraz można dzwonić za 20.

  • 0

    41.  2010-01-04 08:58:50

    ***39 no właśnie, kiedy wreszcie w Polsce skończy się złodziejstwo opów w postaci kradzieży środków z konta pre-paid? Czemu UKE i Sejm się tym nie zajmą?

  • 0

    42. ~Maq  2010-01-04 09:06:06  host: 213.199.205.58.unreg.oborniki.net

    Omnia Lite droższa od zwykłej Omnii w taryfach 75 i 90zł ;] Ciekawe kto ustala te ceny :D

  • 0

    43. ~GOŚĆ  2010-01-04 11:45:04  host: 94.254.180.5

    @30: Ja mam mixPlus III od września 2007, a wczesniej miałem simplusa. Mixa wziąłem właśnie dla darmowego i faktycznie czasem mnie rozłączyło. Ale sporadycznie i nigdy poza tym żadnych problemów nie było. Jest w regulaminie zapis, że jak przeciążasz sieć to ma prawo Cię rozłączyć. Widocznie masz przeciążoną sieć w okolicy. Nie spotkałem się ze znikaniem kasy z konta ani ja, ani moja rodzina, ani znajomi. Ale to nie jest temat o jakości... Co to darmowego nr w playu to nie zamierzam tego komentować, bo jest on śmiechu warty. Może miałem w noc sylwestrową od razu po północy lecieć konto doładować żebym miał darmowy aktywny? A może z rana w nowy rok skacowany miałem szukać doładowania? Śmiech na sali taki darmowy LOL Pomijając to, że darmowy macie w playu tylko do końca miesiaca, to jest on za doładowanie, co niekoniecznie jest najlepszą opcją. Poza tym, dlaczego porównujesz PF z mixem Plusa? Że w pF nie ma zobowiązania. Zgadza się, ale w mixturze już jest. Mix to mix, a prepaid to prepaid i nie porównuj tego pod kątem zobowiązań. @36: Jeśli reklamacja jest rzeczywiście zasadna to Plus zawsze oddaje kasę z nawiązką. @39: Czytanie regulaminu nie boli. W każdej sieci już jest taki zapis. To tak jakbyś płakał, że zepsuło Ci sią masło czy chleb, bo nie zdążyłeś zjeść przed upływem terminu ważności. Żałosne. Jak coś kupujesz to chyba po to żeby z tego korzystać, a nie żeby leżało na wieki.

  • 0

    44. ~Gormar  2010-01-04 15:59:09  host: 217.96.62.235

    @43. Gościu, widzę, że nawet z najmniejsze problemy są dla ciebie za ciężkie do pokonania ;(. Śmiechu warte jest twoje narzekanie na system aktywacji darmowego numeru w Play Fresh. Jaki problem zakupić kod doładowujący i zapisać go w książce telefonicznej a następnego dnia po dojściu do siebie doładowań za jego pomocą konto? Poza tym akurat w Sylwestra to osoba do której masz wybrany darmowy numer będzie razem z tobą, więc problemu o północy nie będzie ;).

  • 0

    45.  2010-01-04 16:28:58

    Trochę za późno jakieś tam promocje. Juz złożyłem wniosek o przeniesienie nr z Plusa do innej sieci. W Plusie byłem nieprzerwanie z jednym numerem od 15.02.2008. Po mojej analizie doszedłem do wniosku, że nie opłaca się być lojalnym w stosunku do tej sieci.

  • 0

    46. ~  2010-01-04 19:30:40  host: 88.220.105.186

    @44: Zapisać kod w książce telefonicznej??? Dobre, dobre, ach mają pomysły ci playowcy :-))))

  • 0

    47. ~Gormar  2010-01-04 20:24:15  host: 217.96.62.235

    @46. Człowieku a z czym masz problem? Ja zawsze tak robię, gdyż najczęściej kupuje doładowania na allegro i kod otrzymuje e-mailem lub SMS'em. Czasami jak trafi się wyjątkowa okazja to zamawiam nawet kilka tygodni przed terminem następnego doładowania. Raczej nie chciałbym tej informacji przypadkowo utracić, gdyż zazwyczaj doładowuje po 100 zł.

  • 0

    48. ~Gormar  2010-01-04 21:31:58  host: 217.96.62.235

    @46. Dopisze jedynie dla ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z najdrobniejszymi trudnościami. Czyli osób pokroju bohaterów filmu: "Bajzel po polsku". Możecie zapisać kod doładowujący do telefonu w książce telefonicznej jako kod USSD. Czyli jeżeli umiecie to tworzycie nowy wpis w książce telefonicznej zatytułowany przykładowo "Doładowanie". Następnie jako numer telefonu podajecie pełny kod doładowujący, który w Erze Tak Tak ma postać: *111*14cyfr# a w Play *100*14cyfr#. Jeżeli telefon nie zezwala na wprowadzenie 20 cyfrowego numeru to nie moja wina, proszę iść do operatora i prosić o wymianę "złoma" ;). Ja mam trzy telefony i w każdym mogę taką operacje przeprowadzić. Oczywiście należy skorzystać z takie formy zakupu doładowania, która w efekcie pozwoli otrzymać 14 cyfrowy kod. Przykładowo: zdrapka lub wydruk z terminala elektronicznego (byle nie takiego gdzie podajemy numer własnego telefonu). W razie potrzeby doładowania konta wybieramy z książki "Doładowanie", wciskamy zieloną słuchawkę i "dzwonimy" tak jak byśmy wybierali numer do mamusi ;). Po zakończeniu powyższej operacji powinniśmy otrzymać potwierdzenie, że kod był poprawny i w ciągu maksymalnie 15 minut otrzymać uzupełnienie konta (oczywiście pomijając sytuacje awaryjne jak czasami w Simplusie ;]).

  • 0

    49. ~@45  2010-01-08 21:10:53  host: chaos.tpnet.pl

    Super chłopie, byłeś w sieci CAŁE 2 lata i chcesz by Cię ozłocili? a co z tymi co mają numery od 1997 roku na przykład?

  • 0

    50.  2010-01-11 20:11:20

    Ja w orange jestem od 4 lat od 3.5 roku abonament zostawilem u nich z 60 baniek i co mam powiedziec a jakosc uslug tj. neta jest coraz slabsza a same oferty w abo nie zachwycaja. ta siec sie cofa a nie idzie do przodu

  • 0

    51. ~1358929222  2013-04-12 17:09:56  host: 159-255-190-66.tom-net.pl

    pszieć do kszwicy

Dodaj swoją opinię