Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 4 Listopada 2009 01:34

0 0

Plus wprowadził nowe odsłony promocji, zarówno dla klientów prywatnych, mix jak i biznesowych.




Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie w Plusie".
Zobacz: regulamin promocji "Rarka Plusa".
Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa".
Zobacz: regulamin promocji "Ważny telefon".
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowy ściśle tanie"
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowna do wszystkich"
Zobacz: regulamin promocji "Rabat dla firm"
Zobacz: regulamin promocji "Na lata"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2009-11-04 01:37:18

    niestety nie dostalem mapy zmian w tych promocjach. Jakby ktos posiadal to poprosze na priv :)

  • 0

    2. ~b  2009-11-04 07:57:05  host: li10-16.members.linode.com

    Prawdziwi dziennikarze zadaliby sobie trud i wylapali sami zmiany w ofercie. Ale to nie dotyczy copy&pasterów z playpolis.

  • 0

    3.  2009-11-04 08:17:35

    Kochany b, Polkomtel zawsze dołącza Mapę zmian cenowych do nowych odsłon promocji, więc nie trzeba rzeźbić. Wystarczy być dobrze poinformowanym dziennikarzem.

  • 0

    4.  2009-11-04 08:25:52

    nie zmienia to postaci rzeczy ze na innych portalach ta informacja pojawila sie nawet w niedziele a tutaj dopiero w srode.. nie bede komentowal po raz kolejny tego....

  • 0

    5.  2009-11-04 08:34:25

    SirmarK - pdf nazwany "regulamin promocji "Rarka Plusa"." to regulamin taryf syberyjskich

  • 0

    6. ~  2009-11-04 08:37:01  host: host-86-111-105-236.tvk.torun.pl

    Polkomtel? Co tam znowu dają 5 groszy do 5 osób? Czy 100 000 minut wewnątrz sieci do wykorzystania w 30 dni?:)Śmiech na sali:) Jedyne co mnie łączy z Plusem to infrastruktura z której korzysta mBank:-)

  • 0

    7. ~blablablabla  2009-11-04 09:33:04  host: 188.33.57.193

    @2 b Szefie wszystkich szefów. Zrób lepszy portal i zatrudnij "profesjonalnych" dziennikarzy.

  • 0

    8. ~mentalista  2009-11-04 09:41:58  host: dog87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie tyle nowe odsłony, co kosmetyczne zmiany cen fonów. Plus jest najbardziej zastałą siecią, nic nowego nie proponują, szybko stracą fotel lidera

  • 0

    9.  2009-11-04 10:19:10

    Panowie 2,3,4 - my nie zawsze jesteśmy pierwsi, bo się nie da. Jesteśmy pierwsi w zdecydowanej większości przypadków i to nam wystarczy. Jeżeli nie szanujecie nas i naszej pracy, to po co tu siedzicie i się męczycie? Idźcie tam, gdzie wiadomości są szybciej, a dziennikarze są lepiej poinformowani. Jeżeli jeszcze zobaczę tu Wasze komentarze, to będzie oznaczało, że jednak zostaliście, bo nic lepszego nie znaleźliście...

  • 0

    10.  2009-11-04 10:19:30

    Ależ ceny telefonów , po prostu powalające... Nokia 5800 przy 42 zasileniach w cenie jaką można ją mieć bez umowy w sklepie z elektroniką , na dodatek na raty. Słów brak. Proszę nie pisać , że nie ma obowiązku kupowania. Tego typu praktyki są zwykłym ****** (autocenzura).

  • 0

    11. ~Hose  2009-11-04 11:59:51  host: host81-158-100-187.range81-158.btcentralplus.com

    Jestem w abo plusa od 10 lat, dodatkowo posiadam simplusa od samego początku powstania tej marki, czuje że w lutym podziękuje Plusowi i zmienię operatora. Nie sądze że mnie tym razem zatrzymają. Jakość usług moim zdaniem bardzo dobra ale oferta na obecną chwilę marna.

  • 0

    12.  2009-11-04 12:19:21

    issa właśnie tak napisze nie musisz kupować ;P Poza tym niektóre fony są do mixplusa a niektóre nie ... po to jest właśnie jego cena taka a nie inna.

  • 0

    13.  2009-11-04 12:38:03

    ***slavomir - a ja tak po ludzku pomyslalem , ze to co uprawia Polkomtel to patologiczna chciwosc i zdzierstwo... I jakakolwiek proba usprawiedliwiania tego typu postawy jest chyba niewlasciwa.

  • 0

    14. ~sroka22  2009-11-04 16:32:33  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 issa - każda sieć tak ma, niektóre tel droższe niż na allegro - więc Twoim tokiem rozumowania każda sieć to złodzieje. Najlepiej nie mieć żadnej, prawda? Bo 5800 w mixie jest za droga...

  • 0