Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plusie

Nowe promocje w Plusie

sirmark 14 Września 2008 02:36

0 0

Od 15. września Plus wprowadza nowe promocje biznesowe oraz promocje związane z nową ofertą iPlusa.

Plus wprowadza nowe, promocyjne taryfy dla klientów biznesowych o nazwie "Na Rozmowy", o których pisaliśmy w tej wiadomości. Wraz z nimi wprowadzone są nowe promocje.

Nowymi telefonami w promocjach są Samsung SGH-i900 Omnia oraz SonyEricsson C902. Kilkanaście innych modeli potaniało od 50 do 150 zł.




Zobacz: regulamin promocji "Czas na Rozmowy"
Zobacz: regulamin promocji "Na Rozmowy z tanim telefonem"
Zobacz: regulamin promocji "Bezpłatna piątka plus"
Zobacz: regulamin promocji "Na lata"
Zobacz: regulamin promocji "Za darmo w sieci dla firm"
Zobacz: regulamin promocji "Elastyczna z tanim telefonem"

Od 15. września Plus wprowadza także zmiany w ofercie bezprzewodowego dostępu do internetu - iPlus. O nowej ofercie więcej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie - od 1 zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie wyprzedaż - od 1zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm - od 1 zł"
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm wyprzedaż - od 1zł"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~mirekb  2008-09-15 07:53:33  host: apn-77-113-90-61.gprs.plus.pl

    co do mixplusa to wielu znajomych faktycznie mierzi te 72/18/40/30/61 groszy za min/sms/mms/10kB WAP/100kB WWW.to naprawde arhaizmy.o cenniku za rozmowy miedzynarodowe(z cennika taryfy team7/easy)juz nie wspomne.wiem ze jest wolny numer,pakiety dzienne,wiw,pakiet smsow,pakiet danych ale skoro zejdzie MTR mogą chociaz obecne ceny pomniejszyc o VAT czyli 59/15/33/25/50 groszy brutto.To bylby sukces.duzy

  • 0

    17. ~  2008-09-15 08:41:13  host: f142-043.opera-mini.net

    DO mirekb: od stycznia 2009r w mixplus licze jednak ze zejdą na 45gr brutto za min 59gr byloby zdzierstwem przy stawce dla nich 22gr. i ta stawka 45gr brutto ma byc w stawce podstawowej zamiast 72gr. no ewentualnie 48gr uznałbym za rozsądną stawke. ale 48gr to max

  • 0

    18. ~  2008-09-15 08:49:06  host: f142-043.opera-mini.net

    PS licze ze pod koniec grudnia lub na poczatku stycznia ERA zmieni sie w T-MOBILE i da takie oferty ze zmusi PLUSA do obniżek. z takich wejść na rynek interesuje mnie tez maly stosunkowo gracz ale za to z pomysłami a mianowicie gadu-gadu mobile. i albo zrobi tania i ciekawą naprawde oferte tak ze zadziwi rynek. albo bedzie to kompletna klapą. ale gg ostro pracuje nad nowymi wersjami gg mobile ze licze ze mnie pozytywnie tym zaskocza a tym samym zmusza pozostałych operatorów do cięższej pracy i bardziej zacieklej walki z korzyścią dla klientów

  • 0

    19.  2008-09-15 08:56:04

    ~hmm - jak podpisałeś, to chyba wiedziałeś co podpisujesz i na jakich warunkach? W czym więc problem?

  • 0

    20.  2008-09-15 08:57:41

    ~mirekb - czy był kiedykolwiek przymus kupowania mixplusa? taniej było kiedy podpisywali a teraz zdrożało? chyba nie?

  • 0

    21.  2008-09-15 08:58:52

    WojtekP - nie ma żadnego haczyka. Natomiast zalecam czytać, szczególnie jeśli jesteś zainteresowany ofertami ;-) To nie boli a przynajmniej głupich pytań nie trzeba zadawać ;-)

  • 0

    22. ~all  2008-09-15 09:06:13  host: 31-mia-10.acn.waw.pl

    I gdzie ten nowy iPlus?

  • 0

    23.  2008-09-15 10:18:18

    na stronie iplus.pl ;-)

  • 0

    24. ~morion  2008-09-15 11:29:53  host: 80.50.56.190

    coś nie widać info o promocjach biznesowych na stronie plusa ;) admin przychodzi późno w poniedziałki? ;))

  • 0

    25.  2008-09-15 11:40:24

    W ofercie przedłużeniowej dla obecnych klientów iplusa jak dotąd żadnych zmian, poczekajmy cierpliwie

  • 0

    26.  2008-09-15 11:49:41

    ~morion - poszukaj dokładniej... zanim spłodziłeś komentarz już były te oferty na stronie Plusa ;-)

  • 0

    27. ~morion  2008-09-15 12:44:39  host: 80.50.56.190

    Ciekawe gdzie, bo jakoś tu: http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/ nie widać... no chyba że mój komp jakiś dziwny jest i nie wyświetla...

  • 0

    28. ~morion  2008-09-15 12:49:48  host: 80.50.56.190

    wlo zwracam honor, jest tyle że dopiero jak sie przekopiemy tu: http://plus.pl/oferta_dla_firm/plus_abonament/promocje/dla_nowyc h_klientow/wykrywacz/ ;)

  • 0

    29.  2008-09-15 13:06:25

    no na głównej stronie nie da się wszystkiego umieścić... ale czy to od razu kopanie jest? uważam, ze nie jest skomplikowane nawigowanie po tronie Plusa

  • 0

    30. ~morion  2008-09-15 13:11:45  host: 80.50.56.190

    na dole głównej strony jest taki skrypt jak "najnowsze na stronie"... wypadałoby tam jednak umieszczać jakies informacje...;) poza tym nie ma żadnego odnośnika do promocji "na rozmowy", której szukałem, a przez przypadek dotarłem przez stary link do promocji "elastycznej"... jak dla mnie to nie ma to nic wspólnego z intuicyjnym menu strony web;)

  • 0

    31.  2008-09-15 13:34:18

    ~morion - ależ jest oczywisćie ;-)

  • 0

    32.  2008-09-15 13:35:07

    http://plus.pl/oferta_dla_firm/ plus_abonament/promocje/

  • 0

    33. ~AdamB  2008-09-15 13:58:29  host: cjk55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pakiety 20 i 50 MB...Jak widze takie rzeczy to przestaję żałować że wybrałem Free z Oranga.

  • 0

    34. ~piotr  2008-09-15 15:05:17  host: nat-tar.aster.pl

    Dla mnie te pakiety sa naprawde dobre.Przy duzej liczbie wysyłanych smsów bedzie mi sie one opłacały.

  • 0

    35. ~bzyk  2008-09-23 01:52:36  host: acpy62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i fajnie, wreszcie jakaś telefonia pomyślala o swoich klientach, ja napewno wybiore iPlusa, tym bardziej przekonuje mnie do tego fakty, że maja najlepszy zasięg ze wszystkich operatorow dostępnych na naszym rynku :)

Dodaj swoją opinię