Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Plus GSM

Nowe promocje w Plus GSM

sirmark 21 Lutego 2005 18:06

0 0
Plus GSM w dniu dzisiejszym wprowadził nowe promocje – Strzał w Dziesiątkę IV oraz Nowe Taryfy w Plusie.

Szczegóły w dziale Promocje.Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ksad  2005-02-22 00:04:00  host: dial-1223.zgora.dialog.net.pl

    Radzę zwrócić uwagę na zapis w promocji Nowe Taryfy...: "Abonent, który zakupił Zestaw w Promocji "Nowe Taryfy w Plusie" może w okresie 24 miesięcy od daty aktywacji karty SIM na warunkach Promocji "Nowe Taryfy w Plusie" zmienić wybraną taryfę na inną taryfę , o której mowa w § 1 pkt.8 Regulaminu Promocji, z miesięczną opłatą abonamentową o wyższej wartości". Oznacza to, że nawet jeśli aktywujemy się w NP 25, a potem zmienimy np. na NP45, to w ciągu dwóch lat nie mamy prawa "cofnąć się" do taryfy, w której nas aktywowano. - Jest to nowa jakość; do tej pory ograniczenie stosowano tylko przy pierwszej zmanie, zaś pierwsza taryfa (jeśli była niższa)uważana była za tzw. wyjściową, do której można było zawsze powrócić.

  • 0

    2. ~pyp  2005-02-22 10:40:00  host: axd245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ksad Masz Racje! Teraz te taryfy są piękne, tanie kuszące ! Ale w dużym stopniu jak sie przeczyta cały regulamin to okazuje się ze są jakieś zastosowane pułapki! :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet