Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w ofercie telefonii stacjonarnej TP

Nowe promocje w ofercie telefonii stacjonarnej TP

LuiN 28 Stycznia 2010 13:50

0 0

Od 1. lutego klienci, którzy podpiszą umowę na telefon stacjonarny na czas określony, mogą skorzystać z jednej z 5 nowych ofert promocyjnych. Do wyboru mają: dodatkowe minuty na połączenia stacjonarne lub komórkowe, telefony w promocyjnych cenach, bony na zakupy i możliwość przyłączenia do sieci za symboliczną złotówkę.

Wybierając plany doMomowe tp60 lub tp300 z umową na 24 lub 36 miesięcy, można otrzymać 60 dodatkowych minut na połączenia krajowe. Z dodatkowych minut można korzystać przez rok w przypadku umowy na 24 miesiące i przez 2 lata przy umowie na 36 miesięcy.

Ponadto, zamawiając jeden z planów doMowych, klient może zaoszczędzić nawet 192 zł. Wystarczy, że podpisze umowę na 12 lub 24 miesiące i zamówi pakiet 30 minut na połączenia komórkowe do wszystkich sieci za 1 zł miesięcznie.

Dodatkowo, decydując się na dowolny plan doMowy z umową od 12 do 36 miesięcy, klient może wybrać jeden z pięciu nowoczesnych, bezprzewodowych telefonów stacjonarnych dostępnych już od 1 zł. Ponadto, klient bezpłatnie korzysta przez 3 miesiące z identyfikacji numeru dzwoniącego.




plan domowy tp Osoby, które zdecydują się na korzystanie z jednego z planów doMowych przez 2 lub 3 lata mogą również liczyć na prezent - bon na zakupy wartości od 100 do 300 zł. Wartość przyznanego bonu zależy od wybranego planu i czasu, na który zostanie podpisana umowa.

Przez najbliższe 12 miesięcy TP redukuje opłatę za przyłączenie do sieci do 1 zł. Warunkiem jest podpisanie umowy na telefon na 24 miesiące.

plan domowy tp Do końca marca 2010 klienci indywidualni podpisujący umowy na korzystanie z telefonii stacjonarnej mogą otrzymać 50 lub 30% obniżki na abonament we wszystkich planach doMowych. Wystarczy podpisać umowę na 24 lub 12 miesięcy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~heh  2010-01-28 15:41:45  host: aejo68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stacjonarny jest dobry ale 1) musimy miec ryczałt na rozmowy 2) szybki bez limitów net który rodzielić można w domu na parę komputerów, ipadów itp. I takie coś maks może kosztować 100-120zł. Ile to kosztuje w TPSA? zero złotych bo nie ma już ryczałtów tylko pakiety ze smieszna ilością minut! żal.pl ps ale chyba wiem o co komon. w tpsa boją sie odpowiedzlnosci za NAGŁY spadek przychodzów. zrobią taryfy takie jak ma netia = ludzie dostaną mniejsze faktury = kilka mld nie wleci do kieszeni tp. I francuzi sie wkurza a to ze dostanie tp lojalnych klientów na lata ktorym co 2 lata sie tylko zwiekszy predkosc neta bez zmiany cen to sie juz nie liczy. Liczy sie tylko drenaz kieszeni DZIS I JUTRO, ale co bedzie za tydzien juz nikt nie patrzy

  • 0

    25.  2010-01-28 15:48:37

    W Lepszy, czy gorszy sposób, ale jednak trzeba przyznać, że poprawiają ofertę. Rzecz gustu, czy komuś podpasuje, czy nie...

  • 0

    26. ~  2010-01-28 16:01:26  host: v11-03.opera-mini.net

    jesli dobrze zrozumiałem to oferta jest taka. podłączenie 1zl. dodatkowo jesli ktos podpisze do konca marca na kazdy z taryf domowy na okres od 12do36 miesiecy dostanie rabat na abonament(rozumie na caly okres umowy) od 30 do 50%. czyli wi mojego rozumowania moze byc tak ze abo na 12miesiecy jest rabat 30%, na 24miesiace 40% i 36 miesiace 50%. czyli na 12miesięcy domowy 60min kosztowałby 35zl brutto miesiecznie, domowy300 min 49zl a domowy1200min 63zl miesiecznie abo. a przy umowie na 3 lata domowy60min to 25zl,domowy300min 35zl i domowy1200min na stacj to abo 45zl brutto miesiecznie? dodatkowo jak ktos chce to przy abo moze sobie wybrac dodatkowy pakiet 30min na kom za symboliczną 1zl miesiecznie? dobrze rozumuje tą oferte tp czy jest zupelnie inaczej? wie ktos?

  • 0

    27. ~  2010-01-28 16:04:03  host: v11-14.opera-mini.net

    Netia może dać non limit za 59 a tp nadal marketing i marketing. W reklamach oferta będzie cudna, rabat, bony, tel za 1zł, minuta na komórki za 3gr. Ale dopiero później się klientom oczy otworzą jak zobaczą regulamin, albo nie zobaczą i przyjdzie faktura po okresie promocji.

  • 0

    28. ~Simplusowiec  2010-01-28 16:14:26  host: 130.138.227.40

    No to kolejny milion mniej abonentów TP za jakies 2 lata będzie... Przykre ale prawdziwe. Ratuje tylko abonament 10zł +Vat ze 100minutami w sieciach stacjonarnych.

  • 0

    29. ~  2010-01-28 16:15:45  host: v11-03.opera-mini.net

    do 27: a gdzie tam widzisz opcję non limit? ja widze tylko non stop ze min stacj o kazdej porze ze 59zl miesiecznie i za 49zl miesiecznie wieczory i weekendy w dni powszednie od 18 do 8rano i cale weekendy i święta. jednak ze limitów nie bedzie nie ma ani slowa. moze sie okazać ze owszem są te rozmowy w ramach abo w netii ale miesiecznie jest limit np 300/500 czy 1000min na stacj. i wtedy caly czar neti prysnie. moze tez sie okazać ze takie abo na takich zasadach jest TYLKO jak weźmiesz tez ich net. no i to juz jest pewne ze umowa jest na cale 24 miesiace

  • 0

    30. ~  2010-01-28 16:34:12  host: dcs117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26. Źle rozumiesz. Rabaty są na 3 lu 6 miesięcy, a nie na cały okres. BEZNADZIEJA tyle.

  • 0

    31.  2010-01-28 16:38:52

    @30 akurat o długości trwania tych rabatów nigdzie nie ma napisane w artykule..no ale nawet jeżeli masz rację, to lepsze pół roku niż nic.

  • 0

    32. ~mcluki  2010-01-28 17:02:27  host: bly82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Masz dodane zdjecia obok. Lipa i tyle. Jak ktos podpisuje neo to moze to wziasc bo i tak jest uwiazany jak pies do budy.

  • 0

    33.  2010-01-28 17:06:02

    @32ok, BTW: uwiązany, nie uwiązany, to chyba normalne, że jak podpisujesz umowę z jakimkolwiek opem, to przez dany okres musi ona obowiązywać.

  • 0

    34.  2010-01-28 17:09:44

    W przypadku umowy na 2 lata jest to faktyczna zniżka o 12,5 %. To tak jakby operator komórkowy za minutę jakiegos połączenia obniżył cenę z 24gr do 21gr.

  • 0

    35. ~nick  2010-01-28 17:49:10  host: 87-205-156-230.adsl.inetia.pl

    Play to jest już obcykany w promocjach na kilak miesięcy potem człowiek zostaje z gołym abonamentem i płaci. A jak nie zapłaci dłużej to mu przyślą rozwiązanie umowy i karę umowną :/ dziwna sieć, teraz TP zaczyna wprowadzać rabaty i promocje na określony czas.

  • 0

    36. ~A  2010-01-28 21:00:01  host: dpi45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29 w cenniku jest "fair usage policy" czyli jak bedziesz korzystac na wlasne potrzeby, to mozesz i 3000 minut wygadac i mozesz to miec tez bez neta peace & love :)

  • 0

    37. ~B  2010-01-28 21:06:02  host: 62.152.150.96.dsl.dynamic.eranet.pl

    @36: a co widziales ten cennik ze piszesz o FUP ? netia nigdy tego nie miala, wiec skad nagle by sie to wzielo. netia a takze tele2 ktore przejela zawsze miala limit 1000 minut! w tp nie bylo limitu -bez wzgledu gdzie bylo zestawiane polaczenie- przynajmniej w abo wieczory i weekendy - mialem dialup zestawiony nonstop po 20 do 8 rano.. a w tele2 i netii 12 gr za minute po przekroczeniu 100 minut - syf!

  • 0

    38.  2010-01-28 22:26:42

    ja widziałem , nie ma żadnych limitów !! opłaty za połączenia są już w miare normalne porównując konkurencje

  • 0

    39. ~towerone  2010-01-29 07:47:47  host: gw3.ats.pl

    Co to jest? Np.: "klient bezpłatnie korzysta przez 3 miesiące z identyfikacji numeru dzwoniącego." Jaja sobie robią? To ma być promocja?

  • 0

    40. ~janos84  2010-01-29 08:06:47  host: ip-94-42-39-169.multimo.pl

    tak to tylko w polsce drogo i malo

  • 0

    41. ~  2010-01-29 10:54:15  host: ptkbm.centertel.pl

    A może pomyśleć o ofercie jakiegoś niższego abonamentu? Ile ludzi płaci tp60 i nie wykorzystuje tych minut! Kiepskawa oferta!

  • 0

    42. ~Sepsa  2010-01-29 13:03:33  host: 212.160.150.162

    takie promocje TP to Netia i Dialog miażdży swoimi na potęgę. PORAŻKA TA SEPSA , drogo jak cholera.

  • 0

    43. ~qwerty  2010-01-31 13:23:02  host: public45871.xdsl.centertel.pl

    a gdzie abo za 20zł na stałe z 20 minutami? połowie użytkowników taki wystarczy,tyle że tylko internet trzyma jeszcze przy życiu tp

Dodaj swoją opinię