Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Erze

Nowe promocje w Erze

sirmark 26 Lutego 2006 01:21

0 0
Od 1. marca Era modyfikuje swoje promocje dla klientów indywidualnych.

Chodzi o następujące promocje:
Wiosenne Powitanie,
Wiosenne Zestawy w taryfie Era Nowy Komfort,
Oferta 40/25 w taryfie Era Nowy Komfort,
Wiosenna promocja bez telefonu,
Era Nowy Komfort i Nowy Komfort VIP,
Wiosenny E-Komfort,
Taryfa Era FUN,
Era Nowy Komfort VIP. Usługa blue connect e-mail (rozwiązanie BlackBerry).

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2006-02-26 12:00:22

    Jural: no nie przesadzaj, telefony o ktorych mowisz dopiero niedawno zostaly zaprezentowane

  • 0

    11.  2006-02-26 12:01:47

    Dina, Szalony, w nowej telepolis nie wszystko bedzie moglo sie pojawic na wersji mobilnej. sadze ze takim elementem beda promocje, ze wzgledu na forme w jakiej wystepuja..

  • 0

    12. ~  2006-02-26 12:49:09  host: ews180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No własnie szkoda ze K 750i tylko w biznesie:(

  • 0

    13. ~B  2006-02-26 12:53:55  host: unreg.gdynia.silverscreen.pl

    widzi ktoś coś wartego uwagi? bo ja nie zauważyłem :/ trzeba u konkurencji bedzie poszukać :/

  • 0

    14. ~Ravel  2006-02-26 13:14:59  host: dwk142.internetdsl.tpnet.pl

    ja tam nadal uwazam ze promocje urodzinowe sa najlepsze, a ze teraz bedzie okragle 10 laty to mozna sie naprawde czegos fajnego spodziewac ;). mimo ze to ok 9mc czekania to wg mnie warto. w tym czasie mozna wziasc tiktaka (ktory ma zreszta tez dobre ceny), pochodzic po punktach sprzedazy wybrac sobie nr tel, a po tych 9mc wybrac jakas promocje urudzinowa i zamiast placic 100zl oplaty aktywacyjnej zaplacisz 30zl i masz fajny nr, a jesli nie wezmiesz telefonu to masz dodatkowo kilkaset min do wszytsich. to jest moje zdanie i ja bym tak postapil, ale niestety podpisalem cyro na 24mc w grudniu w promocji urodzinowej, wiec nastepna promocja z jakiej skorzystam bedzia 11 urodziny ery, chyba ze konkurencja zaoferuje cos wiecej...

  • 0

    15. ~MaViS  2006-02-26 15:08:39  host: cqu14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przejścia się w ogóle nie opłacają chyba że 90% rozmów wykonywanych jest na jedną tylko i to obcą sieć.

  • 0

    16. ~kupcza  2006-02-26 15:56:02  host: polsl7-1.rybnet.pl

    Beznadziejna oferta. W szczegulności fun. W erze coraz gorzej... orange stoi w miejscu, a plus się cofa... Czekam na wirtualny operatorów. Może wtedy będzie taniej.

  • 0

    17.  2006-02-26 17:08:21

    Czy mi sie wydaje ze z oferty dla indywidualnych znikla nokia N70 ???

  • 0

    18. ~SirM  2006-02-26 17:21:59  host: chello083144109183.chello.pl

    szalony: dokladnie , znikla N70.
    jak ktos ma sile porownywac promocje liste telefonow to podaje link
    www.telepolis.pl/grafika/newsy/
    2006-02/era-promocja-nowy-komfort-od-15-02-2006_1.gif

  • 0

    19.  2006-02-26 20:24:38

    do kupcza - całe szczeście ,że operatorzy nie liczą na Ciebie :)

  • 0

    20. ~Dina  2006-02-27 02:08:51  host: 80.232.117.122

    Ravel-ja właśnie liczę na dobrą promocję urodzinową we wrześniu. Na razie mam TakTaka,którego doładowałam stówką,a drugą stówkę dostałam gratis. To się nazywa HAPPY! :D

  • 0

    21. ~  2006-02-27 07:35:32  host: chello084010042155.chello.pl

    Nie ma lepszych promocji na rynku. Era cały czas działa, gdy inni ciągle śpią

  • 0

    22. ~to ja:)  2006-02-27 13:50:40  host: dpn211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nieźle, promo ery na abo dla inywidualnych ciągle najlepsze. czy najdzie sie w końcu ktoś, kto przelamie te trend?:)

  • 0

    23. ~funkiel  2006-02-27 14:02:32  host: dqj242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cóż, ja naprawde czekam kiedy plus coś pokaże w końcu. Bo na oragne to już nie ma liczyć... Ale plus móglby sie spróbować przeciwstawić erze w końcu

  • 0

    24.  2006-02-27 14:13:20

    mi sie wydaje ze wszyscy czekaja na konkurencje (nowych graczy - P4 i MVNO) i nikt sie za bardzo nie chce wychylac, bo pozniej i tak trzeba bedzie przebic oferty a poki co mozna zgarniac klientow takimi ofertami jak teraz.

  • 0

    25. ~rcicho  2006-02-27 14:48:09  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Przyznam szczerze ze niczego szczególnego w tych ofertach nie widzę. Moim zdaniem warto było (ja skorzystałem) wziąsc abo w ERA URODZINOWA która od 9 wrzesnia aż do połowy stycznia była bardzo atrakcyjną ofertą.

  • 0

    26.  2006-02-28 00:10:15

    podoba mi sie ze d750i stanial...

  • 0

    27. ~killkamil  2006-02-28 10:10:13  host: chelmsystem.futuro.pl

    No teraz to szalu nie ma... Orange zahamowal rynek. Era tez zaczela robic drozsze taryfy... Szkoda, ze telefony nie potanialy. Trzeba poczekac do jesieni.

  • 0

    28. ~kamil  2006-03-05 18:00:19  host: wlan0-4.srem.net

    co oni K***a robia?? te ich promocje sa do bani!! najpierw dawaja cos za 20zl pozniej chca 30zl a teraz 25zl.. to juz orange robi lepiej... o erze to pasuje "ten kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera he he :)

  • 0

    29. ~  2006-03-07 08:55:58  host: dtw138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ..a co z TAK TAKiem?? miało być dołądowanie gratis i jakoś ucichły te pogłoski. Kilka tyg temu, było info, że era przywraca promocje drugie doładowanie extra-gratis tymczasem głucho wszedzie....

Dodaj swoją opinię