Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Erze

Nowe promocje w Erze

sirmark 13 Stycznia 2006 14:23

0 0
Od 16. stycznia Era wprowadza nowe promocje.

Przedłużone zostały promocje: Świąteczne Zestawy bez telefonu, Swobodny kontrakt, Internetowy Komfort oraz Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort VIP. W tej ostatniej pojawiły się m.in. telefony Nokia N70, Samsung SGH-D600 oraz Samsung SGH-X200.

Z nowych promocji dostępne są: Oferta 40/25 w taryfie Era Nowy Komfort, Olimpijskie Zestawy w taryfie Era Nowy Komfort oraz Era Nowy Komfort VIP. Usługa blue connect e-mail (rozwiązanie BlackBerry).

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~gothaur  2006-01-13 14:37:04  host: cio253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    makabras - pakiet multimedialny to darmowe sms i mms w sieci :) mnie bardziej te promocje olimpijskie interesuja

  • 0

    4. ~gothaur  2006-01-13 14:38:36  host: cio253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: wiadomo kiedy bedzie pelny cennin tego nogo progu cenowego w happy? Wiemy ze minuta 59 groszy. Ale nie wiemy po ile sms i nie wiemy jak z cenami wewnatrz sieci.

  • 0

    5. ~Ktos  2006-01-13 14:41:28  host: eus161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    albo żle szukałem albo w tej promocji 40/25 nie ma Se k750i

  • 0

    6.  2006-01-13 14:43:49

    gothaur: odpowiem za Witka bo on znow podrozuje. jeszcze nie mamy stosownych informacji, ciagle probujemy sie czegos nowego wywiedziec.

  • 0

    7.  2006-01-13 14:44:26

    a jakies info nt. promocji w Era Biznes?

  • 0

    8.  2006-01-13 14:46:20

    D@ario: na razie tyle. czekamy. ale z tego co mowili na konferencji to telefony i ceny analogicznie jak teraz. czyli trzeba przyjrzec sie cenom w obecnym biznesie.

  • 0

    9. ~KTS  2006-01-13 14:49:05  host: eus161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś wie czy zmienia sie ceny telefonów w ofertach abonamentowych??

  • 0

    10. ~nigel  2006-01-13 14:49:10  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    Era odpuscila w abonamentach i zaatakowala w mixach i tak-taku? Heh, nie dziwie sie. 40/20 i 140/40 przejdą do legendy ;-)

  • 0

    11.  2006-01-13 14:53:16

    ale czy te mmsy i smsy w tym pakiecie sa ograniczone do jakiejs ilosci?

  • 0

    12. ~wymoczek  2006-01-13 15:01:27  host: dqt210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era nokautuje :) Raz da z lewej (abonamentem) raz z prawej (taktak) a raz z kopa (nowe biznesy) Trzeba przyznać, zę to najdoważniejsza obecnie sieć

  • 0

    13. ~gothaur  2006-01-13 15:07:03  host: cio253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    makabras: nie wiem, ale chyba nie limitowane

  • 0

    14. ~gr  2006-01-13 15:16:59  host: chello062179093029.chello.pl

    Oferta multimedialna:
    • Jeżeli łączna liczba wysłanych SMS-ów (wymienialnych MMS-y) w danym Cyklu rozliczeniowym przekroczy
    2000 SMS-ów, opłaty za kolejne SMS-y lub MMS-y będą naliczane zgodnie z taryfą.
    • 2000 SMS-ów wymienialne jest proporcjonalnie na 400 MMS-ów (o wielkości do 100 kB włącznie).
    • Niewykorzystane w danym Cyklu rozliczeniowym SMS-y, wymienialne na MMS-y, nie przechodzą do następnego Cyklu
    rozliczeniowego.
    • Darmowe MMS-y mogą być wysyłane także na dowolny e-mail.

  • 0

    15.  2006-01-13 16:07:12

    no to fajnie wychodzi 0,5 gr za sms i 2,5 gr za mms (oczywiscie przy wykorzystaniu 2000 sms;)

  • 0

    16.  2006-01-13 17:12:29

    jak patrze w cennik, to ceny telefonow nie poszly w dol, kiedy bedzie cos wiadomo o ofertach dla stalych (poza GOLD, o ktorej juz wiemy) ???

  • 0

    17.  2006-01-13 17:23:29

    w plusie tez juz wprowadzili d600 w maxprofitach i to w lepszych cenach (maxprofit 100 za 299zl)

  • 0

    18. ~2005  2006-01-13 20:33:13  host: efz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie konferencje jak Ery to ja rozumiem, to prawie prosta droga do 11 mln. klientów. Bo taki oryndz tez może mieć 11 mln. klientów ale chyba wśród mrówek !!! :))

  • 0

    19. ~ciekawy  2006-01-13 21:02:06  host: evu214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś sie orientuje czy beda jakies obnizki cen telefonów??Czy plus ma zamiar cos wprowdzic od 16 stycznia??

  • 0

    20.  2006-01-14 01:58:56

    plus ma promocje do 17 stycznia wiec 16 pewnie nic nie pokaza, poza tym plus wlasnie obnizyl ceny telefonow w promocji "lap okazje" i kilka modeli jest wartych polecenia (nokia 6630, moto e398 czy siemens s65) ale pod koniec stycznia musza z czyms nowym wyskoczyc, tylko pytanie czy beda lepsze ceny sluchawek? chyba tak, ale nie duzo

  • 0

    21. ~Jural  2006-01-14 04:53:36  host: 82.160.20.5

    Jeśli podwyżka z 20 na 25zł w abo z 40min to trzeba się spieszyć jutro by podpisać na starych warunkach ;)

  • 0

    22. ~Adam  2006-01-14 14:18:24  host: aqw50.internetdsl.tpnet.pl

    plus rzeczywiście ma niezłą ofertę łap okazję ale telefony są tylko wirtualne!

Dodaj swoją opinię