Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje w Energisie

Nowe promocje w Energisie

WitekT 20 Maja 2005 12:06

0 0

Energis przygotował specjalną ofertę dla firm korzystających z połączeń telefonicznych w ramach usługi Energis ISDN i Energis 1066.

Promocja rozpoczyna się 1. czerwca i trwać będzie do końca roku. Skierowana jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów spółki, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na czas określony - 24 miesięcy w przypadku Energis ISDN i 12 miesięcy przy Energis 1066.

Wszystkim firmom, korzystającym z usługi Energis ISDN na warunkach określonych w ofercie promocyjnej, Energis udzieli opustu w wysokości 1 gr za każdą minutę rozmowy przychodzącej na numerację klienta.




Przykład: za korzystanie z usługi Energis ISDN firma płaci rachunek w wysokości 5000 zł (rozmowy wychodzące). W tym samym miesiącu do siedziby tejże firmy wykonano 3500 połączeń po 3 minuty każde - razem 10500 minut (rozmowy przychodzące). Od pierwotnej wartości rachunku (5 000 zł) zostaje odjęta kwota 105 zł - wynikająca z iloczynu 10500 minut x 1 gr = 105 zł. Ostatecznie firma ta zapłaci rachunek w wysokości 4895 zł.

W ramach oferty specjalnej, zarówno klienci Energis ISDN, jak i Energis 1066 mogą skorzystać ze wszystkich dostępnych pakietów usługi Raporter (aplikacji do monitorowania rachunków telefonicznych i tworzenia raportów zarządczych) przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo, promocją objęta została usługa Telekonferencji. W ramach niej do końca bieżącego roku klienci otrzymają 50% zniżkę na opłaty abonamentowe i jednorazowe. Ponadto Energis obniża opłatę aktywacyjną za usługi Telekonferencji do 1 zł.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~macisz  2005-05-20 13:09:00  host: 81.15.170.18

    Szanowni!!! Wynikiem mnożenia jest iloczyn a nie iloraz - szkoła podstawowa, klasa chyba 3 lub nawet 2 - pozdro dla wszystkich ;-))))))))))))))

  • 0

    2. ~WitekT  2005-05-20 13:13:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    macisz: ale wpadka, nie wiem jak mi to umknęło! Dzięki! :)

  • 0

    3. ~macisz  2005-05-20 13:25:00  host: 81.15.170.18

    To chyba wpadziocha E. a nie Wasza - takie teksty były na wielu witrynach - pozdro !

  • 0

    4. ~WitekT  2005-05-20 13:38:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    macisz: no Energisa ewidentnie! Ale ja zawsze czytam dokładnie wszystkie pressy, bo często pojawiają się w nich błędy podobne do tego. Tym razem przeoczyłem. ;)

  • 0

    5. ~Tomazo  2005-05-20 13:44:00  host: 81.15.170.18

    Znowu c2h5oh rzuciło się adminowi na oczka ;)

  • 0

    6. ~macisz  2005-05-20 13:45:00  host: 81.15.170.18

    No cóż - znają się na marketingu w telekomunikacji. Gorzej z matematyką. Ale telekomunikację w rzeczy samej mają dobrze opanowaną. Wypadek przy pracy - normalka przy dużym pośpiechu.

  • 0

    7. ~WitekT  2005-05-20 13:54:00  host: witek.ds.pg.gda.pl

    Tomazo: to jakieś niepotwierdzone plotki! :P

  • 0

    8. ~ehmm  2005-05-20 14:26:00  host: 212.244.115.33

    marcisz - 3piasz się - dobrze policzyli.
    1gr = 0,01 zł. A więc 10500 * 0,01zł = 105zł -przesiesz podano że to wychodzi 105zł a nie 105gr.. - więc marcisz - zastanawiam się kto tu liczyć nie umie...
    poza tym na to samo wyjdzie: 10500 * 1gr = 10500gr a to się równa (jak pamiętasz z matematyki szkoły podstawowej:)) = 105zł
    pozdr - i WitekT dobrze napisał:))

  • 0

    9. ~ehmm  2005-05-20 14:30:00  host: 212.244.115.33

    bardzo przepraszam za pisownie,dawno do szkółki nie chodziłem już.. ;P

  • 0

    10. ~macisz  2005-05-20 14:51:00  host: 81.15.170.18

    ehmm - nie skumałeś - wynikiem mnożenia jest iloczyn a nie iloraz (to wynik dzielenia). Działanie i wynik sa poprawne - chwytasz ???

  • 0

    11. macisz  2005-05-20 15:10:48  host: 81.15.170.18

    ehmm - w poprzedniej wersji newsa zamiast "iloczyn" figurował "iloraz". Teraz po poprawieniu news'a przez Telepolis jest OK. Ale widocznie nie widziałeś (nie zdążyłeś zobaczyć) pierwszej wersji (tej z błędem). Nie kwestionowałem wyniku. Więc tematu nie ma - teraz. Nadal wisi na Wirtualnej: http://telefonia.wp.pl/newses/index.html?IN[new_id]=65971&IN[page_no]=1&ticket=7288225553888075StCNlwqh4O1G%2Fn99efqNL70no3ne5GXAWEz0HsuqOY5iXPsf6jikzqKmxPZIjLQcAMEeyJGfl3LUppkym93oxzNWHauScgZzdgPocTUMM8vBpc0U2PmSa0pOP6e80VTl
    Pozdro

Dodaj swoją opinię