Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu

Nowe promocje telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu

LuiN 26 Października 2009 16:02

0 0

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe promocyjne oferty usług telefonii komórkowej. Przy miesięcznej opłacie abonamentowej w wysokości 5 zł telefony są dostępne od 1 zł.

Nowa stawka za połączenia głosowe wynosi 44 grosze brutto za minutę, a w usłudze "Wymiana Minut" za pierwszą pełną minutę odebranego połączenia użytkownik Rodzinnej Telefonii Komórkowej otrzyma 30 sekund do wykorzystania na rozmowy.

Promocja "Taniej z telewizją", skierowana do abonentów platformy telewizyjnej posiadających co najmniej pakiet Familijny. Promocja zapewnia przez 12 kolejnych miesięcy, niezależnie od długości trwania umowy, o połowę niższy od cennikowego abonament telefoniczny i bezpłatną usługę "Wymiana Minut", a dodatkowo, aparat telefoniczny już za 1 zł.

Najtańszy abonament, przy umowie na 12 miesięcy, wyniesie zatem 5 zł i będzie zawierał pakiet 20 minut do wykorzystania na połączenia. Oferta jest dostępna także dla osób, które dopiero zdecydują się podpisać umowę na usługę telewizyjną Cyfrowego Polsatu.




Nowa usługa "Wymiana Minut" jest dostępna zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów Rodzinnej Telefonii Komórkowej. Za każdą pierwszą pełną minutę odebranego połączenia z każdej krajowej sieci stacjonarnej i komórkowej klient Cyfrowego Polsatu otrzyma 30 sekund do wykorzystania na rozmowy do dowolnej krajowej sieci.

Po pierwszej minucie nowe środki są przyznawane co dwie sekundy: 2 sekundy odebranej rozmowy = 1 sekunda na połączenia wychodzące. "Wymiana Minut" jest dostępna w ofertach abonamentowych za 5 zł miesięcznie, a aby korzystać z niej w ofercie na kartę należy wnieść jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 5 zł.

Podstawowa stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci krajowych we wszystkich ofertach telefonicznych Cyfrowego Polsatu została obniżona do 44 groszy brutto. Nowa cena dotyczy także dotychczasowych klientów.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~marcin1488  2009-10-26 16:49:01  host: 212.160.172.70

    @5 a nie czasami minuty są dl play i stacjonarne???

  • 0

    8. ~  2009-10-26 16:51:33  host: p09-10.opera-mini.net

    Puki co 44gr/min to drogo. Opłata 5zł za wymianę minut w abo to drogo. Jedynie znośna cena to za 5zł abo 20min jeśli do wszystkich sieci. Wtedy 25zł to cena ok pod warunkiem że dadzą tel za 1zł obsługujący umts 900MHz i cdma 850MHz i od listopada dadzą naprawdę dobry i tani net. W innym przypadku oferta to dno. I nie widzę powodu by kupić cyfrowy familijny polsat i polsat mvno.

  • 0

    9.  2009-10-26 16:53:03

    Jak na pana Kroka to całkiem nieźle ;)

  • 0

    10. ~kenzoo  2009-10-26 16:57:38  host: nat.simset.net

    bonusowe minuty play daje do wszytkich sieci, mały haczyk że przyznają darmową po zakończonych dwóch pełnych minutach przychodzących, czyli rozmowa trwająca 1'59 nie dolicza ani sekundy bonusu :/

  • 0

    11.  2009-10-26 16:58:21

    marcin1488: W Play Fresh minuty za połączenia przychodzące z innych sieci są do wykorzystania do wszystkich sieci.

  • 0

    12. ~  2009-10-26 17:02:11  host: f142-196.opera-mini.net

    Do 9: tylko niech pan Krok najpierw rozliczy się z vivendi i zaplaci im należne 3mld euro jak działali z erą. A tak to co? Polsat się bogaci a te 3mld euro będziemy musieli my wszyscy podatnicy za tego pana zapłacić. Już obliczyłem że w zaokrągleniu jest to 12mld zł a polaków jest 38mln to za tego pana każdy z 38mln polaków musiałby zapłacić około 315zł by spłacić dług wobec vivendi

  • 0

    13. ~  2009-10-26 17:02:55  host: admg85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no wymiana minut nieporownywalnie lepsza niz w Play

  • 0

    14. ~mirekb  2009-10-26 17:07:34  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ooo prosze..dzielą się wyzszym mtr z klinetami.abo5pln ładnie ;-)moze sie skusze?

  • 0

    15. ~Franziska Bronstein  2009-10-26 17:30:54  host: 212.2.99.206

    Super! Nokia za złotówkę to jest to na co czeka klasa robotnicza, chłopstwo i inteligencja pracująca. Oferta odniesie duży sukces.

  • 0

    16. ~  2009-10-26 17:34:50  host: f142-196.opera-mini.net

    Do mirekb: by mieć abo 5zł z 20min itp to najpierw musisz mieć lub jak nie masz kupić minimum pakiet tv polsat familijny. Ile taki pakiet kosztuje? 30-40zł miesięcznie? By to oglądać trzeba kupić lub wypożyczyć dekoder i antenę satelitarną a to też kosztuje. Polsat mvno to tylko drobny dodatek do tv

  • 0

    17. ~  2009-10-26 18:00:44  host: f142-196.opera-mini.net

    Myślałem że cyfrowy polsat jest tańszy a tu się okazuje że jest wiele rodzai pakietów familijnych z których najtańszy pakiet familijny to 'jedynie' 57,90zł miesięcznie. Nie no przy takich cenach to tą kartę z 20min do wszystkich polskich sieci co miesiąc to polsat powinien takiemu abonamentowi dać za darmo na cały czas trwania umowy na tv pakiet familijny..

  • 0

    18. ~mirekb  2009-10-26 18:36:22  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @16 nie mam zadenj tv cyfrowej,wiekszosc rodziny ma ;-)moze kogos namówie?

  • 0

    19. ~Jarek  2009-10-26 19:47:16  host: dqj253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad. 17 - pakiet familijny to 37 zł, a nie 57 zł,,, wracając do tematu: - który operator daje 0,44 przy tak niskich abo? - kto daje kilkadziesiąt minut za kilkanaście zł miesięcznie? - który daje telefony za 1 zł przy umowach na 12 m-cy? - wymiana minut? chyba najlepsza na rynku,,, na pewno lepsza niż Play... Nie przepadam za CP ale to co teraz zrobili wydaje sie być ciekawe! Dla kogoś kto nie potrzebuje miesięcznie dużo- oferta świetna! Próbowałem znaleźć w necie abo z opłatami do 20 zł z telefonem i minutami - ta jest jedyna,,,

  • 0

    20. ~  2009-10-26 20:41:37  host: v01-06.opera-mini.net

    Sprawdzilem strone polsat cyfrowy i faktycznie pakiet familijny jest od 37zl miesiecznie z umowa na 13 lub 29miesiecy. aktywacja tv 1zl a opłata za dekoder 78zl za talerz 50zl (jesli samemu umie sie zainstalować wszystko. jesli nie trzeba wezwać specjalistów i nie pisze jaką opłatę za usługę sobie pobierają) dopiero gdy to masz mozna sobie kupic telefonie polsat od 10zl (do 12-13 miesiecy jest 50%tańszy abo telefoniczny i tylko przez 12 miesiecy usługa minuty jest bez opłat. potem juz jest opłata 5zl za te minuty za odebrane polaczenia). sprawdzalem tez telefony jakie to maja byc za 1zl i.. puki co zadnego nie widzialem! telefony to zwykły kit w wydaniu polsatu.

  • 0

    21.  2009-10-26 21:03:33

    Pakiet familijny w CP, to taka podstawa, najlepsze polskie kanały dostępne z satelity za 38zł, na stałe to bardzo dobre warunki do tego jakieś tam rabaty typu 2 miesiące czy 3 bez płacenia abonamentu. Osobiście od grudnia przechodzę do CP, ale oferty komórkowej by nie brał, nie jest korzystna dla mnie nawet w 20%.

  • 0

    22. ~p  2009-10-26 21:56:26  host: host-89-230-131-37.inowroclaw.mm.pl

    te 44grosze tez jest do play

  • 0

    23. ~klimass  2009-10-27 09:12:56  host: 193.201.36.36

    aktywacja 250zl?? WTF?

  • 0

    24. ~klimass  2009-10-27 09:15:29  host: 193.201.36.36

    No i jeszcze jeden rodzyneczek - zdjecie blokady SimLock 500zl! Powodzenia, grunt to sie wwalic w bagno. 250zl na start aktywacja i co z tego, ze 10zl/miesiac abonament. No i potem SimLock trzeba zdjac na wlasna reke, jesli dobrze rozumiem...

  • 0

    25. ~Gormar  2009-10-27 09:19:34  host: 217.96.62.235

    @19. Jarku, w Play Mixtura 10 stawka podstawowa wynosi 39gr a do tego możesz wykupić za 5zł pakiet 50 minut do Play i na stacjonarne. Telefon od złotówki to KP100 przy 300 zł zobowiązaniu (30miesięcy x 10).

  • 0

    26. ~Bob  2009-10-27 09:32:12  host: public64980.xdsl.centertel.pl

    @ kwistas: kolego, weź sobie "n" z deoderem z nagrywarką w którejś z ostatnich znakomitych promocji i poznaj naprawdę super ofertę. Polsat zaś jako taki dopnij do telewizora z naziemnego, analogowego nadajnika...

Dodaj swoją opinię