Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje Plusa i 5 Cięć

Nowe promocje Plusa i 5 Cięć

sirmark 18 Kwietnia 2009 15:19

0 0

Od 20. kwietnia Plus wprowadza nowe promocje dla klientów indywidualnych.

W promocji 5 CIĘĆ klient może wybrać spośród pięciu opcji promocyjnych, które pozwalają na optymalizację wydatków i oferują dużą liczbę minut do wygadania. Dostępne będą pakiety:
pakiet Wszyscy, czyli minuty do wszystkich sieci
pakiet 5 Numerów w Plusie i na stacjonarne
pakiet Wszyscy w Plusie, czyli minuty na rozmowy z najbliższymi w sieci Plus.
pakiet Wieczory i Weekendy w Plusie, czyli minuty na rozmowy w sieci Plus wieczorami i w weekendy.
usługa Wybrany Numer w Taryfie Syberyjskiej 75 zł, 90 zł lub 120 zł i przez cały okres umowy rozmawiaj bez limitów z jednym numerem w Plusie.

Plus będzie komunikował dużą liczbę minut podając ich sumę przypadającą na cały okres umowy (np. 6960 minut na cały okres umowy tj. 220 minut w abonamencie + 70 minut w pakiecie x 24 miesięcy)

W Taryfach Syberyjskich 75, 90 i 120 wprowadzona została możliwość podpisania umowy na 36 miesięcy.

Oferta "Cafe Plus dla Kobiet", która do tej pory funkcjonowała niezależnie, teraz będzie istnieć jako kolejna, bezpłatna do wyboru opcja promocyjna w Taryfach Syberyjskich.




Plus wprowadza także nową odsłonę promocji "Umowa Minutowa", a w niej jest możliwość skorzystania z usługi Wybrany numer.

Kolejną nowością jest nowa odsłona promocji "Ważny telefon". Zmienione zostały trochę regulaminy, redukując ich liczbę. W promocjach dodano nowe telefony.

Zobacz: regulamin promocji "Taryfy Syberyjskie w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Syberyjski pakiet Gratis"
Zobacz: regulamin promocji "Wybrany Numer w Plusie Gratis w Taryfach Syberyjskich".
Zobacz: regulamin promocji "Cafe Plus dla Kobiet".
Zobacz: regulamin promocji "Umowa Minutowa".
Zobacz: regulamin promocji "Ważny telefon" .
Zobacz: regulamin promocji "Ważne Pakiety i Ważny Numer w Plusie - 01/2009"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 64
  • 0

    45. ~  2009-04-19 07:13:46  host: f96-054.opera-mini.net

    @44 jak net i ceny od virgin?

  • 0

    46. ~  2009-04-19 07:55:52  host: ip-89-174-123-82.multimo.gtsenergis.pl

    Byłem ostatnio w jednym z większy centrów handlowych i podzielę się jednym spostrzeżeniem. Mijam salon orange - pusto, dwie dziewczyny z obsługi się nudzą, dalej era - salon ogromniasty, pusto, obsługi nie widać, salonu plusa nie widziałem, na końcu salon play - 3 osoby z obsługi, kilkuosobowa kolejka...

  • 0

    47. ~r  2009-04-19 09:41:56  host: user-89-108-215-108.mobile.playmobile.pl

    a ja bylem swiadkiem ze w kolejce ludzie poklocili sie o starterki playa - poprostu zabraklo juz nawet tych pozwalajacych na migracje :) do swiezaka

  • 0

    48. ~zieeew  2009-04-19 09:49:36  host: chello089076217084.chello.pl

    46: A czy tym spostrzeżeniem musisz się dzielić pod każdym artykułem tutaj?

  • 0

    49. ~Matt  2009-04-19 10:34:41  host: 77-254-15-49.adsl.inetia.pl

    Jak można było tak spieprzyć Cafe Plus?!

  • 0

    50. ~dd  2009-04-19 11:07:41  host: 83-238-147-44.ip.netia.com.pl

    Panowie zobaczcie to: http://www.myacn.eu/eu/pl_pl/voip/index.jsp

  • 0

    51. ~  2009-04-19 11:08:35  host: 77-253-191-246.adsl.inetia.pl

    To jeszcze nic. Wczoraj zaglądam na era.pl zobaczyć jakie są abonamenty, a tam same promocje i nie wiadomo, gdzie oferta podstawowa. Zaglądam na stronę Poręczy, a tam co innego na stronie, co innego w cenniku, w dodatku jakieś stawki minutowe w abonamencie i poza abonamentem. No i nie wiem co myśleć. W sumie został do wyboru tylko Plus i Play, bo pozostali tak namieszali, że strach analizować.

  • 0

    52. ~marcin  2009-04-19 12:09:00  host: z-atman.nette.pl

    To może ja się włącze do dyskusji. Nie jestem wybredny,uważam że jest coraz gorzej. W teryfach syberyjski jeden plus to 5 nr do plus i stacj -wybierasz 5 nr do ktorych dwonisz o kazdej porze i np a taryfie 75 zł masz 900 min.to dużo. pozatym każda zmiana nr. oksztuje 1 zł wiec za 1 zł zgłaszasz dyspozycje i od nast. dnia masz te 900 min minus te co wydzwoniłeś. to kombinowanie,ale zawsze.Co do taryf. Zauważcie. Dali obecnie mniej sms ale obniżyli cene min. W porzednich cena min. wyższa ale wiecej sms.Teraz np masz za darmo jakis pakiet dodatkowy np do plusa. Kiedyś musałeś zapłącic 10 zł. Czyli uważam że jest to samo, teraz masz mniej sms wiec napisac musisz inabijac, masz pakiet ale minut tyle samo wiec musisz coś włączyć, wieć wychodzi ze kasy zostawiać bedziesz tyle samo.Wnioski wyciągnijcie sami.

  • 0

    53. ~ziomek13  2009-04-19 14:01:44  host: apr13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    52 moj dobry kolega kibluje w tym syfie i płaci 3 stówy miesiac wiec wyciagam wniosek ze to taryfa do frajerów co chcą miec taki i taki telefonik za 1zł

  • 0

    54. ~marcin  2009-04-19 14:05:08  host: cerber.gddp.lublin.pl

    53- dokładnie,zgadzam sie, płącic 300 co miesiąc to troche za dużo,co by nie mówić

  • 0

    55. ~ziomek13  2009-04-19 14:09:07  host: apr13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zwlaszcza jak sie zarabia 1500zł i mieszka samemu w bloku;ale tak to jest ze ludzie ufają operatorom a nie ziomkom co znają sie chyba na temacie

  • 0

    56.  2009-04-19 14:38:10

    55.ziomek13 - Z kolei ja znam takie osoby, które podpisują umowę w Plusie zupełnie bezmyślnie np. w Mix Plusie na 42 doładowania. Oczywiście jakiekolwiek tłumaczenia nie odnoszą skutku. Otrzeźwienie przychodzi trochę później.Pomijam zachowanie sprzedawcy, ponieważ to zupełna manipulacja.

  • 0

    57. ~ziomek13  2009-04-19 14:54:51  host: apr13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    56 tez znam takich np kolega z pracy podpisal umowe w mixplusie i ciagle ma wyzerowane konto;o playu mówilem wczesniej i jaki efekt? ciagle truje zeby dac mu na chwile zadzwonic;płace grosze(25gr na stałym nrze) a na jednorazówkach mam 10gr do wszystkich wiec daje mu ale mi godnosc osobista nie pozwalała nigdy zeby od kogos dzwonic bo sam np na orange NIGDY nie odbieram obcych numerów

  • 0

    58. ~  2009-04-19 15:53:08  host: ame26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33 . CZEMU JESTEŚ W PLUSIE JAK PRACUJESZ W ORANGE ? KOMENTARZ 489 W TEMACIE Jeszcze trzeba poczekać na nowe prepaidy Orange

  • 0

    59.  2009-04-19 15:54:11

    @53: Nie znam tej Taryfy, ale prawda jest taka, że trzeba umieć wybrać! Ja płacę miesięcznie w Orange 25zł, rzadko wykroczę poza abonament, mam 1000 minut do wygadania i dużo smsów z dziewczyną, 180minut do domu (czyli 3w1 siostra, mama, tata) oraz od 90-120 minut do Orange (wiele znajomych i niemal cała rodzina). Jestem pewien, że w tej chwili nie ma dla mnie lepszej oferty! Także rozsądku w wyborze taryfy życzę wszystkim.

  • 0

    60.  2009-04-20 15:23:38

    46. - a może niedorobieni jacyś i nie potrafią szybko i skutecznie obsłużyć klienta? Interpretacji może być mnóstwo, więc teza trochę bez sensu...

  • 0

    61.  2009-04-20 15:26:58

    52. ~marcin - wnioski niech sobie każdy sam wyciąga. Ja wiem, ze są przypadki, dla których plan taryfowy Godziny będzie świetny i coś znacznie lepszego od Syberyjskich musieliby dać, a są takie, że Syberyjsie są najkorzystniejsze...

  • 0

    62. ~  2009-04-20 17:01:46  host: 80.51.91.252

    @46 czy to ma być reklama pewnego operatora?

  • 0

    63.  2009-04-20 20:29:24

    Te barany zmieniają tylko nazwę promocji ale nie ofertę która w głównej części nic nie różni się od poprzedniej, w szczególiki nie wnikam, żenada...

  • 0

    64. ~  2009-04-21 12:32:32  host: ckm193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego na stronie plusa nie ma jeszcze tych regulaminów, które są załączone w tym atykule. Np. w regulaminie ważny telefon na stronie plusa nie ma wszystkich modeli telefonów i są inne ceny telefonów niż w tych regulaminach w artykule na telepolis.

Dodaj swoją opinię