Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje Play Online

Nowe promocje Play Online

LuiN 1 Października 2010 08:09

0 0

1. października ruszyły nowe promocje w ofertach Play Online. Otrzymać można rabat na abonament i dodatkowe pakiety SMS-owe.

Dla abonentów sieci Play obecnie dostępna jest w salonach promocja, dzięki której otrzymać mogą ofertę 5 GB za 35 zł i 10 GB za 45 zł. Dodatkowo - przy każdej aktywacji dowolnej oferty telefonu lub Internetu na abonament bądź mix, klient otrzyma od sprzedawcy specjalny kupon promocyjny.

Dzięki niemu będzie można skorzystać z promocji Play Online dla Abonentów z dodatkowym rabatem na abonament: pierwsze 2 miesiące za 1 zł.




Nowi jak i obecnie klienci mogą skorzystać z kolei z promocji Play Online 2 GB za 29 zł (zamiast 35 zł). Dla klientów wybierających promocje Święta z Play Online, Play Online dla Abonentów oraz Play Online 2 GB za 29 zł Play przygotował dodatkowy bonus - pakiet SMS-ów.

Pakiet przyznawany jest na pierwszy pełny miesiąc od momentu aktywacji i nie jest odnawialny. Wielkość pakietu uzależniona będzie od wybranej taryfy - dla Play Online 2GB udostępniony zostanie pakiet 1000 SMS-ów, dla Play Online 5GB i 10GB - pakiet 300 SMS-ów. Uruchomienie pakietu wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty aktywacyjnej w wysokości 1 zł.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    21. ~leon  2010-10-01 10:26:43  host: gw1.pfron.org.pl

    niewiem, czy kombinacje, po pierwsze cała Polska w zasięgu, a nie tylko zasięg Play, a po drugie - możesz z tej karty orange zadzwonić z tych 50 zł, a z Play nie zadzwonisz, więc porównaj korzyści, ale każdy wybiera to co woli...

  • 0

    22. ~Pawel  2010-10-01 10:30:15  host: ttihfwgw.tieto.com

    Ja mam internet w Play. Korzystam glownie w Szczecinie. nie narzekam. Wczesniej mialem orange i to byla porazka.

  • 0

    23. ~play  2010-10-01 10:47:57  host: user-188-33-12-76.play-internet.pl

    Nic dodać nic ująć. http://www.speedtest.net/result/973871595.png

  • 0

    24. ~ronnie  2010-10-01 10:55:53  host: 77-255-127-91.adsl.inetia.pl

    kupiłem kartę orange free na allegro za 45 zł - na niej 7GB do wykorzystania przez 5 miesięcy - polecam

  • 0

    25. ~  2010-10-01 10:59:29  host: t24-04.opera-mini.net

    21 leon - wybacz, ale rozmawiamy o normalnej ofercie, a nie o tym ile zaplcisz, ajk podzielisz abonament n 10 uzytkownikow podlaczonmych do routera wifi... przez komputer mam dzwonic? Jezu przestan byc taki Kaczynski, wlasnie pokzala sie informacja n telpolis o tanszej neostrradzie... szkoda e ceny nie obejmuja kosztu kabla Too jest atkie zwykle pitolenie

  • 0

    26. ~  2010-10-01 11:01:43  host: t24-04.opera-mini.net

    sorry 24 jak to sie ma do waznosci doldowani w sensie polaczenia?

  • 0

    27.  2010-10-01 11:05:26

    1000 smsów przy 2gb a 300 smsów przy 5 i 10 gb?

  • 0

    28. ~Pb  2010-10-01 12:32:46  host: user-188-33-102-48.play-internet.pl

    u mnie Play Online 10GB też przeważnie ma szalone opóźnienia i niestety ale prędkość w dzień jest b.często po prostu nędzna prędkości 30-50-60kbps to normalka do 400 dochodzi w pikach i to raczej w nocy , na początku jakieś połtora roku temu było znacznie lepiej teraz chyba zbyt wielu urzytkowników i niewydolna infrastruktura wygląda na to że "sieć" w Play jest po prostu b.przeciążona

  • 0

    29.  2010-10-01 13:55:03

    Mam PlayOnLine 10GB za 45zl. Predkosci czasami spadaja, ale 300kB co najmniej nawet w szczycie jest - chcociaz wtedy juz tak komfortowo netu sie nie przeglada. Miesiecznie wykorzystuje 5-7GB transferu. Nie sciagam filmow. Ale you Tube szczegolnie video testy sprzetu, czy tv tvncnbc ogladam i nie ograniczam sie zupełnie. Generalnie uwazam, ze 5GB to minimum do normalnego korzystania. Powyzej 10GB bez p2p trudno wykorzystac. Mnie udalo sie kilka razy, ale nie zaobserwowalem przyciecia transferu.

  • 0

    30. ~klimass  2010-10-01 15:14:53  host: 193.201.36.36

    @1,2 - w Wawie chodzi juz wyraznie lepiej

  • 0

    31. ~  2010-10-01 17:06:16  host: user-109-243-33-132.play-internet.pl

    Ja na play nie narzekam, warszawa praga północ http://www.speedtest.net/result/973871595.png Nigdy nie miałem mniej niż 800kb/s i za więcej nie mam zamiaru płacić.

  • 0

    32. ~sal  2010-10-01 18:00:22  host: chello089077148208.chello.pl

    Czy ktoś z was w ogóle przeczytał regulamin tej "promocji"? W ofercie 2GB za 29 zł : "Zgodnie z pkt. 2 niniejszej Oferty Promocyjnej Abonent zobowiązany jest do zakupu pakietu 1000 SMS do wszystkich za jednorazową opłatą 58 PLN" 58 zł!!!!! To jest ukryta podwyżka opłaty aktywacyjnej z 1 zł na 58 zł!!!

  • 0

    33. ~doom  2010-10-01 18:42:22  host: chello089074107107.chello.pl

    w 29 opłata była 59 zł...

  • 0

    34. ~vienio  2010-10-01 20:52:50  host: 77-255-38-89.adsl.inetia.pl

    Wiadomo że oferują taniej Play Online bo wszyscy wiemy że ten ich internet to jest takiej sobie jakości. Prędkość prędkością ale jednak zasięg dalej kuleje i jadać np. na Pomorze pociągiem w spokoju nie po korzystamy z tego ich internetu. A w sumie teraz oferty są tak konkurencyjne że jest w czym wybierać...

  • 0

    35. ~rob.  2010-10-03 23:48:21  host: chello084010102197.chello.pl

    Zamiast komentarza tytuł z Wiadomości24: Badania prędkości internetu mobilnego. Najszybszy Plus, najwolniejszy Play

  • 0

    36.  2010-10-04 13:08:06

    35@ Najwolniejszy z prostej przyczyny prędkość playowego internetu mobilnego działa na razie z maksymalną szybkością 1 MB/s i jest przystopowana przez operatora.

  • 0

    37. ~  2010-10-04 13:48:45  host: cov12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play ma dość atrakcyjne ceny, ale często ofertami różni się znacznie od konkurencji. Przykładem mogą być różnice w oferowanych limitach . Tutaj 10 gb. W Plusie, Orange często 36/37 Gb. Nowa taryfa pre-paidowa bardzo podobna do Orange One. Może nie ma w Orange pakietów internetowych, ale właściwie można dobrać jakieś usługi typu: orange world i cenowo też wyjdzie korzystnie. Ale może nie ma co narzekać, ważne , że coś się dzieje. W ostatnim czasie faktycznie sporo wyszło tych promocji.

  • 0

    38. ~dudek984  2010-10-04 19:46:30  host: chello089078099152.chello.pl

    Play u mnie działa w nocy 820kb a w dzień 480-520kb i okey.Orange to porażka co chwila zrywa net i połączenia a co najlepsze przeniosłem numer do Orange miałem mieć taryfę Orange Free na kartę zmieniona ale bez bonusu za doładowanie i kijowy zasięg brak sieci nie polecam Orange w szczególności w Krakowie mają tylko 10 bts reszta to zabytki gsm które są zepsute

  • 0

    39. ~saf  2010-10-07 13:54:06  host: user-188-33-41-2.play-internet.pl

    http://www.speedtest.net/result/981347604.png dziura na podkarpaciu, wykorzystuję ten internet do pracy online- na aplikacjach przez www. (era, plus, orange - sprawdzenie poczty przyprawia o białą gorączkę, do niczego innego się już zupełnie nie nadają)

  • 0

    40. ~robertu  2010-11-22 11:13:38  host: 212.160.172.70

    moze kts wie jak ten pakiet 300 sms sprawdzic za 8 zł?

Dodaj swoją opinię