Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje neostrady tp

Nowe promocje neostrady tp

LuiN 7 Kwietnia 2010 12:15

0 0
Telekomunikacja Polska obniżyła w ramach promocji ceny najwyższych wariantów neostrady tp. Cena 20 Mb/s spada o 43%, opcja 10 Mb/s o 39%, a za 6Mb/s klienci zapłacą o 27% mniej.

Promocja nie polega na przyznaniu rabatu na cały okres trwania umowy lecz na 6 (umowa na 24 mies.) lub 9 miesięcy (umowa na 36 mies.). Przyznany rabat zmniejsza cenę abonamentu do 1 zł.

Po zakończeniu pierwszych 6 lub 9 miesięcy umowy, ceny wracają do standardowego poziomu, czyli 89,90 zł za 6 Mb/s, 99,90 zł za 10 Mb/s i 109,90 zł za 20 Mb/s.

Mam nadzieję, że nasza nowa oferta neostrady będzie kolejnym impulsem dla rozwoju całego rynku. Na obniżce cen skorzystają nie tylko aktualni klienci TP, to również szansa na upowszechnienie szybkiego internetu w mniejszych miejscowościach i na wsi. Tym bardziej, że nasz 3-letni plan inwestycyjny zakłada budowę i modernizację łącznie 1,2 miliona linii szerokopasmowych w całej Polsce - powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Zamiast powyższych rabatów możliwe będzie otrzymanie od TP prezentów z tytułu podpisania umowy. Promocja dotyczy prędkości 2 Mb/s przy umowie na 36 mies. oraz wyższych abonamentów w umowach na 24 i 36 mies.

Do wyboru mamy dotychczasowe nagrody tj. aparat cyfrowy Fujifilm, nawigację GPS Lark i odtwarzacz mp4 oraz zupełną nowość - kieszonkową kamerkę Flip Ultra.



Flip Ultra ma 4GB wewnętrznej pamięci, która pozwala na zapisanie 2 godzin nagrania. W ciągu 3 sekund po włączeniu kamera jest gotowa do nagrywania. Urządzenie wyposażone jest w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia również odtwarzanie i usuwanie nagranego materiału. Materiał filmowy jest zapisywany w standardzie VGA (rozdzielczość 640x480), 30 klatek na sekundę, w formacie MP4. Urządzenie ma własne łącze USB a załączony kabel kompozytowy pozwala także na bezpośrednie podłączenie kamery do telewizora.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     


Dodaj do:
w sumie: 191
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    172.  2010-04-08 16:58:20

    171. Bez przesady, mając 2 Mb spokojnie można korzystać z netu, no chociaż wiadomo, że prędkości teraz idą w górę, więc pozytywne, że tepsa zaczęła poprawiać ofertę właśnie w tych wyższych opcjach netu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    173. ~robert  2010-04-08 17:22:33  host: dpp54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocje całkiem spoko, zawsze to krok do przodu podobnie jak z pakietami TV i tymi nowymi opcjami, zastanawia mnie czy poruszy to na konkurencję, czy rzeczywiście będzie tym impulsem do rozwoju całego rynku

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    174. ~  2010-04-08 20:06:07  host: dynamic-78-8-157-18.ssp.dialog.net.pl

    ***145- różnic w jakości nie ma? Bo korzystasz z tego samego łącza. Co nie znaczy, że taniej znaczy lepiej. Przede wszystkim dlatego, że gdy miałem TP to nie było awarii, z Dialogiem jest różnie (BSA to BSA). Zresztą, co już powtórzę- na forum Telekceważeni najwięcej skarg jest na Netię. I nie jest to efekt skali: gdyby tak było, to na TP powinno być 4 czy 5 razy więcej niż na Netię. A tak nie jest. Krótko rzecz biorąc: alternatywny jest być może dobrym rozwiązaniem, ale znając terminy podawane przez UKE jako terminy napraw BSA to ja dziękuję i postoję. Płacąc więcej ale za to nie mając stresów. Inna rzecz, że być może BSA, jako usługa świadczona przez TP jest dużo wyższej jakości niż np. LLU Netii, które jest krytykowane powszechnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    175. ~Wezmyr  2010-04-08 20:07:32  host: dynamic-78-8-157-18.ssp.dialog.net.pl

    ***167- a po co? Takie ceny to ma w Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    176.  2010-04-08 20:35:21

    wojtek83 - ja to wiem bo mi w sumie więcej nie potrzeba ;-) Korzystam właśnie z łącza 2-megowego i z powodzeniem mi wystarcza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    177.  2010-04-08 20:39:59

    Teraz jestem jeszcze w okresie kontraktu rocznego, ale już wydzwaniają, ze mogę zmienić... Tyle, ze wchodziłaby w życie nowa umowa dopiero po zakońćzeniu bieżącej ;-) Nie ma sensu się więc spieszyć. Ale! Jeśłi nie będzie ciekawej oferty na 2 Mbps za 2-3 miesiące (nawet nie wiem dokładnie kiedy mi się kończy umowa, wiec nie określam terminu), być może lepiej będzie kilka złotych więcej zapłacić za te 6 megabitów niż za 2. Zresztą dzisiaj już ta średnia cena za 6 Mbps jest kilka złotych tańsza niż obecnie płacę za 2 ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    178. ~  2010-04-09 01:12:33  host: 90-156-25-2.as.kn.pl

    normalnie te prezenty od tp to kpina w zywe oczy, masakra ze mozna tak mydlic oczy albo 90zl za 6mb, w dialogu za 90zl mam telefon, telewizje cyfrowa i net 2mb, trzy w cenie jednego

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    180.  2010-04-09 16:36:42

    179. - powiedz swojemu operatorowi, że nie ma go w moim mieście! na pewno WSSZYSCY zrezygnują z dziadowskiej tepsy, a Toie operator za polecenie takiej ilości klientów dożywotnio da 100 megabitów za darmo ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    181.  2010-04-09 16:43:29

    w dialogu będzie, juz jest. 100Mb/s za 145 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    182.  2010-04-09 16:45:09

    a do oferty tp nie nalicza się jeszcze przypadkiem VATu? wtedy to to już w ogóle jakiś żart i paranoja ta promocja. trudno ją nazwać promocją. to powinno się nazywać długo oczekiwana obniżka cen

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183.  2010-04-09 19:12:15

    traubennuss - a do której oferty nie dolicza się vatu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    184. ~  2010-04-12 13:57:09  host: mail.teleksiegarnia.com

    dla klientów indywidualnych podawane ceny są z reguły cenami brutto...:-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185.  2010-04-15 11:57:24

    fajnie!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    186. ~rookie  2010-04-16 11:33:52  host: 167.202.201.4

    Mam nadzieję, że spadną ceny opcji 2048 (którą obecnie posiadam) i podpiszę roczną umowę w listopadzie ze znacznie mniejszą ceną...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    187. ~  2010-04-16 22:29:54  host: t06-13.opera-mini.net

    no z jednym sie zgodzę. że obniżka cen w najwyższych prędkościach spowoduje tez obniżkę u innych i rozpowszechni sie szybszy net w polsce. no ok. z tym troche racji jest. np u nas sa tylko 2 sieci kablowe ktore podzieliły sobie miejscowość na 2 części i jedna drugiej nie wadzi. efekt: ceny netu byly takie: za np 1,5Mb/s na 512kb/s placi sie 44zl a np za 8Mb/s na 3Mb/s placi sie 109zl. teraz od 9 kwietnia z 8mega prędkość podnieśli do 20 mega (by dorownac tp) natomiast z 1,5 mega podnieśli tylko do 2 mega (bo tu tp tez ma do dupy oferty i stwierdzili widocznie że za 44zl 2mega wystarczy klientom bo jak ktos chce wiecej to niech bierze 6mega za 59zl. i co mnie najbardziej wkurza to ich reklama ze mają niby najszybszy net w miescie. gdyby nie to ze w tp trzeba miec obowiązkowy abo telefoniczny ktory do niczego nie jest mi potrzebny a w tv kablowej obowiązkowa jest tv (którą i tak oglądam) to naprawde bym sie zastanawiał nad zmiana operatora. ale dopuki tp bedzie zdzierala zmuszając swoich klientów do obowiązkowego drogiego abo telefonicznego by miec net lub do płacenia za nic praktycznie (niby za utrzymanie linii chyba z 30zl zdzieraja). napisze tak - tp juz nie mam od kilku lat. kabli sobie tp nie wzięła a juz nic im nie płace - ZADNYCH 30zl za utrzymanie linii. to pokazuje że taka opłata jest wyssana z palca. i dopuki będą klientów tp zmuszać do płacenia haraczu za abo tel czy utrzymanie linii doputy bede tp unikał jak ognia. jak najdalej od tp.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    188. ~set  2010-04-17 18:42:53  host: ciq28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam neo 6 mbit. bez telefonu Rachunek co miesiąc to jakieś 150 zł Ale mi mało - chciałem zwiekszyc do 20 Mbit - odmówiono powiekszenia transferu bo jest tańszy niż moj promocyjny mniejszy... Po zakonczeniu umowy mogą mnie cmoknąć.. z rozbiegu ;) Acha.. A dlaczego kupiłem w jakiesj wiążącej umowie mnei na 2-3 lata ? Bo inaczej sie nie da... Pies ich..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    189. ~kamil  2010-04-18 09:40:05  host: acvu89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaka jest najniższa cenowo oferta w tp?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190.  2010-04-27 00:31:09

    z reguły są to ceny brutto, czasami zdarzają się wyjątki. na przykład, żeby diagram wyszedł dobrze :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    191.  2010-04-27 00:36:27

    może w twoim #187 mieście naprawdę nie ma możliwości? jeśli na tej Lini tp nie ma alternatywy to kablówka to najlepsze wyjście