Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje Mix Plusa

Nowe promocje Mix Plusa

sirmark 3 Kwietnia 2009 19:57

0 0
Plus wprowadza nowe odsłony promocji w ofercie Mix Plus. Do oferty wprowadzone zostają dwa nowe telefony.

W porównaniu do wcześniejszych promocji wprowadzone zostają dwa nowe telefony: Nokia 5130 XpressMusic oraz Nokia 5800.

Zobacz: szczegóły promocji "MixPlus na liczbę doładowań".
Zobacz: szczegóły promocji "MusicPack na liczbę doładowań" .



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2009-04-04 01:22:09  host: f143-053.opera-mini.net

    Tyle, że w miksie playowym nie ma darmowego numeru i drogi jest net. W ogóle co to za zobowiązanie 10zł dla kogoś kto chce dzwonić a nie trzymać telefon w szufladzie. No ale nic, przecież "świat poszedł do przodu" :-D Najlepszą kombinacja to MixPlus III i drugi numer - może być Play Fresh.

  • 0

    12.  2009-04-04 01:44:51

    11.Wcale nie musisz trzymać telefonu w szufladzie,10 zł ,to minimalne zobowiązanie.Jak kupisz pakiet{w tych 10 zł}za 9 zł,to masz w nim 50 min. do wszystkich sieci.Jak ktoś mało rozmawia,to w zupełności wystarczy.A jak masz za mało zawsze możesz doładować większą kwotą,przecież Play za to głowy ci nie urwie.

  • 0

    13. ~  2009-04-04 10:08:26  host: f96-046.opera-mini.net

    #11 chciałem tylko pokazać jak bardzo plus oszukuje klientów. Oszukuje to dobre słowo bo w cenniku są podane również ceny poza promocją które są wzięte z sufitu i klient myśli że faktycznie ma taniej. Swoją droga to tymi cenami poza promocja to uke się powinno zająć.. / atlan

  • 0

    14. ~Plej srej  2009-04-04 10:35:45  host: 194.146.253.22

    Plej to plej tamto plej siamto....Podniecajcie się matołki.Zobaczymy co powiecie jak Plej podzieli los Mobilkinga.:-),co nastąpi do max 2 lat.Chyba że wcześniej Plej zostanie wchłonięty przez Polkomtel co jest wielce prawdopodobne.

  • 0

    15.  2009-04-04 11:08:08

    Matołem jest ten,co wypisuje bzdury,a Plej srej do najbardziej rozgarniętych nie należy.

  • 0

    16.  2009-04-04 11:09:10

    jakby plej miał 14 mln klientów, to na pewno by nie dawał takich cen jak teraz i jakby miał MTR jak inni, to też by nie dawał... :D

  • 0

    17. ~PRACOWNIK PLUSA  2009-04-04 11:23:20  host: ars158.internetdsl.tpnet.pl

    Nikt tu sie play nie podnieca, tylko faktem jest ze plus ma ceny z kosmosu. Telefony coraz drozsze, a pozniej pytania koordynatora: Dlaczego waszym zdaniem spada sprzedaz?:-))

  • 0

    18. ~0o  2009-04-04 12:19:45  host: aanl132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech oni nowe ceny wprowadza a nie telefony :/

  • 0

    19. ~lizus  2009-04-04 12:37:23  host: apn-95-41-141-121.gprs.plus.pl

    Play jedzie teraz na potwornych długach i jeszcze dużo wody upłynie zanim wypracuje zysk. Liczba klientów to jedyna szansa na to aby wyjść na prostą i liczyć się na rynku. Jeśli W3 przyciśnie cenow (przecież już się zaczęło tylko powoli bo W3 testuje rynek i reakcje klientów na obniżki i czy wciąż ludzie uciekają...:) to play w nieskończoność też nie może obniżać cen bo to się nie opłaci. Moim zdaniem istnieje możliwość że podzieli losy Mobil K. :) Lecz to mało prawdopodobne - prędzej ktoś go wykupi...

  • 0

    20.  2009-04-04 13:52:10

    #17 poczytaj mój post #16 czemu tak jest :D

  • 0

    21. ~bla bla bla  2009-04-04 14:12:02  host: inet20909ni-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Play nie padnie to raz. Nawet jak padnie, to co z tego? Jak padnie to bede myslal co zrbic i gdzie sie przenieść, a na razie mnie to rybka. Play nie obniża stawek w abo, bo po co? Ma walczyć sam ze sobą? Prosty przykład; Plus TS 55- 55zł/90 minut=62gr/min TS 75- 75zł/120 minut=62,5gr/min. W obydwu abonamentach cena po abonamencie to 48gr/min. Play OP 65- 65zł/166 minut=39gr/min i po abonamencie 39gr/min. Dodatkowo w Play tańsze telefony. I jeszcze jedno. Plus chyba jako jedyna siec ma droższe minuty w abonamencie niż po nim. Totalny BETON.

  • 0

    22.  2009-04-04 14:48:04

    Przenoszenie numerów będzie za darmo,to się zacznie zabawa.Z tych 14 mln. zacznie ubywać,to jeszcze weselej będzie.Nie jestem za Play,ani nawet przeciw,jestem za cenami,które nie są z kosmosu.Większość słuchawek,które proponuje Plus w mixie,sa w tej samej lub niższej cenie w sklepach.Sklepy też zarabiają{to nie Caritas}.Na ogół Opy kupują telefony za 30% ceny,którą widzimy w sklepie.O dopłacaniu do telefonów w mixie nie ma mowy.Za 1 zł są telefony,które zalegają w magazynach.

  • 0

    23.  2009-04-04 16:29:42

    Ja tam śmiem twierdzić, że w tym Mixie nie ma w ogóle telefonów za 1zł. Są jakieś pojedyncze modele w umowie 42 doładowania...

  • 0

    24. ~lizus  2009-04-04 18:34:28  host: apn-95-41-34-135.gprs.plus.pl

    Jeśli ktoś ma abonament i w książce numery do różnych sieci to najlepszym wyjściem jest przedłużenie umowy bez nowego aparatu(No chyba że masz po dziurki w nosie obecnej sieci :). Dostajesz sporo minut do wszystkich i mały abonament + jakiś bonus. Aparat kupujesz na rynku jaki sobie wymarzysz. Na pewno w domu ktoś ma drugi telefon z najlepszą ofertą na kartę i muzyka gra. I taka refleksja: wystarczy zerknąć na stronę z telefonami jakiegoś portalu aukcyjnego :) Ludziska masowo wydają sporą kasę na "wypasione" aparaty i tego wcale nie liczą że drogo - a każdą minutkę powyżej 30gr uważają za drożyznę... Jeśli kogoś stać na aparat za 900zł to ktoś taki nie liczy każdej sekundy połączenia i zmienia numeru 3 razy do roku bo tam taniej... prawda? Chyba się jednak mylę...:)

  • 0

    25.  2009-04-04 22:56:02

    heh pop.... plus z tym zawyżaniem cen....:D

  • 0

    26. ~  2009-04-04 23:25:44  host: f96-029.opera-mini.net

    @21 gdy tylko gadamy/smsujemy play ma sens ale ja musze miec wiecej.dlatego stary mixplus3 juz bezkontraktowo z tanim transferem i mixplay z 'abo'10pln i dobrym telem 3g bez simlocka i50min za18gr do wszystkich za9pln z tych10.za40pln ma mies nie ma takiej opcji na1simie i nigdy niebedzie.mirekb

  • 0

    27. ~bla bla bla  2009-04-05 01:01:41  host: inet20908nh-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @ sopko mirekb Napisałem to jako reakcję na post np.14 czy tez 19. Sam właśnie zrezygnowałem z Play pakiet złotówek 50+20. Od maja będę we freshu. Może odpalę to na dual-simie, razem z Heyah- do dzwonienia po UE. Do netu mam blueconnect 1GB i to jest dla mnie najlepsza opcja- najtańsza i w pełni mobilna. Dodatkowo jak brałem neta z modemem, to sam modem kosztował 550-600zł na allegro. Mając to na uwadze, wychodzi mi 25zł/miesiąc.

  • 0

    28. ~bla bla bla  2009-04-05 01:16:39  host: inet20908nh-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    spoko miało być:) Te 25zł wyjdzie mi za net, a w Play mam 50% znajomych, rozmów z 70%-80%- w Play mam akurat dobrych znajomych. Przy takim profilu dzwonienia,fresh wyjdzie mi MAKSYMALNIE 20-25zł- czyli pełna taniocha:)

  • 0

    29. ~  2009-04-05 14:12:25  host: 94.254.158.65

    @13,23: tak, za to orange jest ukochany lol

  • 0

    30. ~ja  2009-04-17 19:47:51  host: afbn214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mix w plusie to jakas kompletna porazka. Cale szczescie zostalo mi niewiele doladowan. Przydaloby sie stworzenie nowych, korzystniejszych taryf. Mam drugiego sima w Play Fresh i jestem z niego strasznie zadowolony

Dodaj swoją opinię