Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe promocje mData dla klientów Orange dla Firm

Nowe promocje mData dla klientów Orange dla Firm

sirmark 30 Listopada 2005 23:53

0 0

Usługi mobilnej transmisji danych w Orange dla Firm oferują klientom biznesowym trzy nowe promocje w ramach oferty Business Everywhere, umożliwiające wykorzystanie technologii EDGE, GPRS oraz WLAN w zakresie optymalnego dostępu do mobilnego Internetu.

Trzy nowe oferty promocyjne Business Everwhere obowiązują w Orange dla Firm od 29 listopada do odwołania lub wyczerpania zestawów promocyjnych. Oferta Business Everywhere to oferta dotycząca dostępu do Internetu dedykowana klientom biznesowym w Orange. W ramach promocji, klient może wybrać jedną z trzech opcji promocyjnych:
a) Business Everywhere100 MB II
b) Business Everywhere GPRS II
c) Business Everywhere EDGE/WLAN II
Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~komancz  2005-12-03 21:02:28  host: cqm230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przesyłanie danych to na razie zabawa w powijakach ceny w Orange są tak koszmarne i ten powalający zasięg nie wiem jak ma im się to opłacać po prostu nie wiem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.